Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Jeździsz jeszcze dziś?


Gość xedos1

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzieje, że pogoda szybko się zepsuje :)

Oj, nieładnie tak Ľle życzyć tym, którzy wbrew pogodzie próbuj? ?migać :) W Poznaniu za oknem gęsta jak mleko mgła, ale temp. powyżej 5 st., więc można jechać :D

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 289
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jagroski

    26

  • Artix

    17

  • dr.big

    7

  • Czesiek17

    7

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

Mgła taka, że kury dusi. Ale temperatura ci?gle ok, więc jeĽdzimy. :D

Żaba uważaj, żeby jaki? motocyklista Ci lusterka nie urwał za takie życzenia :D

Odnośnik do komentarza

Miłe Panie, czyżby sezon polowań na żaby się rozpocz?ł :D , bo ŻABA schodzi do podziemia. I jeszcze te wstrętne życzenia pogodowe. :D A stój ŻABO w blaszancy w największych korkach!!! ;)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Tak Zaba, zimowa pogoda szybko sie zepsuje, poprostu nie bedzie juz sniegu i bedzie coraz cieplej :D O ile slyszalem zreszta zima ze sniegiem juz byla :D teraz jest wiosna a potem lato

Odnośnik do komentarza

Heh, chyba wykrakałem, bo mgła już drugi dzień...ups!Sorry! :(

Natomiast nie widziałem już prawie żadnego moto, tylko rowerzystów. Zakładajcie kamizelki, ?wiecidełka i co tam się tylko da, bo widoczno?ć żadna a na jezdni syf!

Odnośnik do komentarza
bo mgła już drugi dzień...

Mimo to - jeĽdzić można. Ale powiem szczerze, że do kolejnego skutera to chyba pomy?le o założeniu dodatkowego tylnego ?wiatła przeciwmgielnego :(

Odnośnik do komentarza

Dajcie Zabci spokoj przeciez wilgoc to zabie naturalne srodowisko.

W 3m pogoda super,ujezdzam Silwerka codziennie,a mgla kladzie sie tylko na wieczor. :(

Odnośnik do komentarza
Ale powiem szczerze, że do kolejnego skutera to chyba pomy?le o założeniu dodatkowego tylnego ?wiatła przeciwmgielnego

I wycieraczki na szybkę do kasku ... wczoraj zupełnie nie mogłem sobie poradzić z mgł? osadzaj?c? się wła?nie na niej. Musiałem jechać z otwart? szyb?.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
I wycieraczki na szybkę do kasku ... wczoraj zupełnie nie mogłem sobie poradzić z mgł? osadzaj?c? się wła?nie na niej. Musiałem jechać z otwart? szyb?.

Z tym to akurat nie mam problemu bo nie mam kasku, a spryskiwacz niestety na szybie ciagle w ruchu. Od srodka szyba troche zaparowana, ale po 2-3 km nawiew robi swoje i szyba wraca do normalnosci :( Mgly moglo by nie byc ale i tak wole mgle niz snieg, a na razie ciagle cieplutko :( Z odblaskami to nie glupie, chyba na kufer zaloze kamizelke odblaskowa zeby bylo mnie widac jak jade w srodku :(

Odnośnik do komentarza

He he dzis 1 grudzien i nadal jezdze codziennie ( mialem 2 dni przerwy jak padal snieg ( chyba 2 tyg temu ))

Za 1500m stuknie mi na liczniku 10 tys :lol: a przy okazji skonczyly sie klocki z przodu

Napisze szczerze ze niespodziewalem sie ze tak dlugo , bezawaryjnie i bezpiecznie bedzie mnie wozil jedyny na Burgmanii Daelimek S2 ;)

Pozdrowionka dla wszystkich jezdzacych i juz nie

Dzis cudna pogoda ;)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Nie chce zapeszac, ale z moich danych ktore maja do dyspozycji sluzby drogowe snieg spadnie dopiero w okolicach wigilii :lol: i strasznie mnie to cieszy bo to jeszcze prawie miesiac jazdy jeszcze :P

Odnośnik do komentarza

a ja ostro smigam :D:):P

sniegu nie ma :D a cieplutko w miare jest :) (jak na grudzien) chlodzenie silnika dobre :P hehe tylko ze chyba najlepsze rekawiczki na swiecie nie podolaja aby w lapy nie bylo zimko :):P

pozdroo

Kacza

Odnośnik do komentarza

Witam!

Ja tak sie wtr?cę, apropo paruj?cej szybki ... moja koleżanka poleciła mi umyć szybkę szamponem do włosów (powiedziała, że sama tak robi w zime, żeby jej nie parowały google, gdy jeĽdzi na nartach) ... umyłem szybke szamponem i działa ... :D:D nie paruje ....

Pozdrawiam

Marcin

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Hmm ciekawy pomysl z tym szamponem, tylko co mam umyc cala szybe od srodka w C1 :D W poniedzialek znowu 2 kola i do roboty i oby tak cala zime :D

Odnośnik do komentarza

Ja Panowie szukam teraz motocykla, mam zamiar kupić Yamahe Drag Star, moim Burgmanem ?miga Gumi? :D Zobaczymy czy będzie duża różnica w jeĽdzie cruiserem a maxiskuterem i co sprawi większ? frajdę :D

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Na Dolnym |l?sku w weekend sucho i plus 8-10 stopni, małe spacerki robiłem w sobotę 65 km w niedzielę 100 km, na więcej zabrakło czasu... Może jeszcze w przyszły weekend uda się co? zaliczyć po zapowiadanym deszczowym tygodniu...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...