Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Jeździsz jeszcze dziś?


Gość xedos1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 289
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jagroski

    26

  • Artix

    17

  • dr.big

    7

  • Czesiek17

    7

Top użytkownicy w tym temacie

To do Mariusza. Masz rację, wytyk mi się należał, bo faktycznie dawno nie zagl?dałem na Forum. Ale chętnie się dowiem dok?d w takim razie, je?li nie do Starego Młyna mam przy?migać, bo oba Burgmany trzymam pod par? !sciana

Pozdrawiam serdecznie,

Wiwo

Odnośnik do komentarza
To do Mariusza. Masz rację, wytyk mi się należał, bo faktycznie dawno nie zagl?dałem na Forum. Ale chętnie się dowiem dok?d w takim razie, je?li nie do Starego Młyna mam przy?migać, bo oba Burgmany trzymam pod par? !sciana

Pozdrawiam serdecznie,

Wiwo

Do Starego Młyna.. Wiwo - jak zawsze B) / Kiedy? pamiętam,że kolega Daro trafił do Starego Młynka... B)

Odnośnik do komentarza
W Poznaniu dzisiaj dopiero pierwszy dzień jak suche s? jezdnie.

Wła?nie chciałem pisać to samo: po tygodniu deszczu i ogólnej mglisto-dżdżystej wilgoci przy temp. +4/+6 dzi? sucho słonecznie i wyj?tkowo ciepło jak na styczeń, bo aż +9! Będzie trzeba się zastanowić, czy nie odebrać skuterka odstawionego 20.XII do zazimowania i nie zacz?ć znów ?migać po mie?cie !sciana

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Cze?c

Dzi? zrobiłem małe kółko(50km),warto tyrać dla tych chwil !

W Jastrzębiu sucho do godziny 15:00potem mała mżawka

temperatura od 7 do9

pawel883

Odnośnik do komentarza

I ja skorzystałam z okazji, podkradłam kluczyk do garażu [ ech, jeszcze nie dorobiłam sie swojego :lol: ] i po?migałam troszkę !scooter

Tylko po zmroku się ... zimno robi, brrr...

Parafrazuj?c reklamę: prawie jak Włochy :unsure::ph34r::blink:

Odnośnik do komentarza

Ja jestem cały czas "na chodzie" Wczoraj po pracy zabrałem się na dworze za szorowanie Burgera potem było woskowanie, cokpit, polerka chromu potem to samo zrobiłem z małym kymcowym i czułem się jakbym wytargał sprzety z garazu i szykował do wiosennego sezonu po zimie hehe 13stC... no bajka po prostu

A w nocy lało i rano jak sobie pomy?lałem że mam nieskazitelnie czystym Burgiem jechać do roboty przez te wszystkie kałuże i błota to pojechałem autem !holiday

Na szczęscie do popołudnia przeschło i wszystkie sprawy popołudniowe na mie?cie już załatwiałem na 2oo !OK !tut

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Hehe... A ja tak czytałem te Wasze szczę?liwe wiadomo?ci i nie pisałem nic, bo NIE JE?DZIŁEM i zżerało Mnie to straszliwie...

Ale ogłaszam wszem i wobec, że dzi? DOJECHAŁ SILNIK z Niemcowni...

Piekny 2004Rok... 1600km przebiegu...

Jutro i w sobotę jest "przeszczepiany", po czym wracam do domu na 2oo...

I dodatkowo chciałbym złożyć o?wiadczenie.

Otóż NIEZALEŻNIE od pogody, czy będzie słońce, czy deszcz i wichury, w sobotę wracam SV'k? z Krakowa do domu... A w niedzielę wybieram się spowrotem na kraków na WO|P'a, bo organizujemy wyjazd na rynek Krakowski i zbiórkę pieni?zków...

Także w końcu będę mógł się pochwalić jak to pojeĽdziłem...

Pozdrawiam Wszystkich Serdecznie...(super szczę?liwy)Kuba :P vel.Wypłosz !tut

P.S. Uprzedzaj?c pytania... Nie pytajcie CZEMU w/w było potrzebne !OK ... Przynajmniej nie w tym w?tku !holiday

Odnośnik do komentarza

Ciao!

Tak własnie pomy?lałem,że jak powstawały pierwsze posty tego tematu w listopadzie nikt nawet nie pomy?lał że będziemy mieć tak? pogodę w połowie stycznia. Dla nas to bomba ale z drugiej strony powiem Wam, ze martwię się o te przyrodę...

Ja jeżdżę codziennie do pracy( tam i spowrotem ok. 20km) i nawet kilka dni temu ?lizga zaliczyłem (o czym pewnie czytali?ie w temacie obok). Na motocykl taka pogoda nienajlepsza ale na skuta- no problem. Wreszcie mogę jeĽdzić prawie cały rok.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Witam,

Dzi? jakie? 180 km udało mi się nakręcić - było fajnie tylko problematyczny był silny boczny wiatr, który pojawiał się i znikał co powodowało nieprzyjemne popychanie skuta oraz konieczno?ć jazdy na wprost z pochłem.

Ale ogólnie pogoda perfekcyjna ~ 13stC - na pocz?tku mały krople deszczu ale póĽniej gdzie? zgineły.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No dobra - nie mogłam się dzisiaj powstrzymać i pojechałam około południa moim Burgim na uczelnię :) Bardziej z ciekawo?ci - bo na pewno autem byłabym tak samo szybko albo szybciej. Choć "szybko" to nie jest w tym wypadku dobre słowo, gdyż jechałam raczej powoli i bardzo, a nawet przesadnie ostrożnie - ale chyba nie doceniałam moich SnowTex'ów, ponieważ ani razu nie znalazłam się w niebezpiecznej sytuacji (a jestem pewna że to dzięki nim). Generalnie podobało mi się i jazda nawet w takich warunkach jak teraz sprawiła mi przyjemno?ć :P

Tylko że kto? z KS Wrocław mnie widział (ogłosił to na forum) i wydało się, że jestem "nienormalna" :)

Więc chyba już nie ma sensu tego ukrywać... :)

:)

Odnośnik do komentarza
No dobra - nie mogłam się dzisiaj powstrzymać i pojechałam około południa moim Burgim na uczelnię !w00t Bardziej z ciekawo?ci - bo na pewno autem byłabym tak samo szybko albo szybciej. Choć "szybko" to nie jest w tym wypadku dobre słowo, gdyż jechałam raczej powoli i bardzo, a nawet przesadnie ostrożnie - ale chyba nie doceniałam moich SnowTex'ów, ponieważ ani razu nie znalazłam się w niebezpiecznej sytuacji (a jestem pewna że to dzięki nim).

He, he, Snowteksy czyni? cuda. !w00t A tak poważnie, to staram się ich nie przeceniać (mam założone w skuterze, jednak bez lamelek [model K 58], gdyż opon zimowych z lamelkami nie było w moim rozmiarze !w00t ) i w warunkach zimowych zawsze jeżdżę ze zdwojon? ostrożno?ci?.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Czy kto? może napisać parę słów na temat wspomnianych snowtexów?

Opony te s? bardzo miękkie, dlatego ich przyczepno?ć w niskich temperaturach jest doskonała. Ale za to gdy robi się cieplej, czyli powyżej 10 stopni, ?cieraj? się szybko i lepiej po prostu je wtedy zdj?ć.

Poza tym opony te maj? głęboki bieżnik, dzięki czemu ?wietnie spisuj? się w deszczu.

Ja zeszł? zimę przejeĽdziłam na nich 50' jako kurier, robi?c ok. 100 km dziennie po mie?cie w każd? pogodę i tylko dwa razy udało mi się wprowadzić skuter w lekki po?lizg przy bardzo awaryjnym hamowaniu. Także z czystym sumieniem polecam je każdemu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...