Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Jeździsz jeszcze dziś?


Gość xedos1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 289
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jagroski

    26

  • Artix

    17

  • Czesiek17

    7

  • gumis

    7

Top użytkownicy w tym temacie

Sezonu kurde nie zamykam, ja tylko od kilku dni leżę chory i szlag mnie trafia. Ale extra swięta mi się trafiły. :P !TAZ !TAZ

Ja też sezonu skuterowego nie zamykam - taka przewaga małego rollera :P nad ciężkim maksiskuterem/motocyklem :P (motocyklowi pozwoliłem już zapa?ć w sen zimowy).

Kuruj się, Jacku, i do rychłego zobaczenia w Dwóch Kołach. :P

Odnośnik do komentarza
1 stycznia temperatura osi?gnie nawet 10 (słownie: dziesięć) stopni! !piwko

Bardzo mnie ciesz? takie prognozy, ale niestety na dzisiejsz? noc dla Warszawy ICM zapowiada opady ?niegu, więc jutro raczej nic nie będzie z !scooter !piwko

Odnośnik do komentarza

Niestety rano w Otwocku też było biało i Burgi został w garażu. Po drodze do pracy patrz?c przez okienko autobusu ( !piwko ) widziałem głównie wodę na jezdni i teraz trochę żałuję, że jednak nie skusiłem się na !scooter

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

A ja az do 2 I 2007 zakonczylem sezon motocyklowy, no w sumie i sezon motocyklowy 2006 trwal do konca 2006. !scooter Niestety kioskiem po sliskiej jezdni jezdzi sie bardzo trudno i niebezpiecznie wiec wole nie ryzykowac. To nawet nie AN400 ktorego utrzymam w mocnym przechyle. C1 niestety leci mocno na bok.

Odnośnik do komentarza

Wczoraj posmigałem trochę po mie?cie (jakie? 30km) słoneczko było ładne więc pomimo niskiej temperatury i lekkiego ?niegu na poboczach, drogi prawie zupełnie suche :blink:

Przyszło mi do głowy takie co?:

Zimowe rękawiczki na skuter - 200zł

Kominiarka i kołnierz - 100zł

Zdumione spojrzenia kierowców 4oo patrz?cych jak jedziesz skuterem 30go grudnia - bezcenne :blink:

Odnośnik do komentarza

Ostatnia jazda byla 30.12 co prawda nie na skucie, ale temperatura wynosila az 3°C -> fajnie pokatac sobie na wymarlej plazy :blink: .

KLIK

PS. 31.12 komputer pokazywal przez dobre 100km az 8 stopni. Czy to nie jakis rekord :blink: ?

Odnośnik do komentarza
Ostatnia jazda byla 30.12 co prawda nie na skucie, ale temperatura wynosila az 3°C -> fajnie pokatac sobie na wymarlej plazy :) .

KLIK

PS. 31.12 komputer pokazywal przez dobre 100km az 8 stopni. Czy to nie jakis rekord :blink: ?

... plaża jak plaża, ale jaki motocykl fajny :blink:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
... plaża jak plaża, ale jaki motocykl fajny :)

:) sprzęt fajny ale fajniejsze ubranko :blink:

... a ile tam muszelek było !!!! :)

w wawie chwilami było +10 tylko ten zaj..... wiatr :blink:

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich współmaniaków i życzę Do Siego Roku!

Natkn?łem sie wła?nie na temat jazdy w zimie i chcę powiedzieć, że dla mnie przerwa zimowa może być tylko spowodowana ?niegiem i oblodzeniem lub temperatur? poniżej -10 stopni C. Jeżeli te warunki brzegowe s? spełnione to muszę niestety wyci?gać katamarana. Jak wiadomo, w tym sezonie zima jest wyj?tkowo łaskawa (oby tak do wiosny) i dlatego jeżdżę codziennie, zawsze jest co? do załatwienia na mie?cie, a nawet jak nie ma to sobie wymy?lam :D.

Byłem w czwartek 28 grudnia w Starym Młynie ale niestety, był zamknięty na 4 spusty - ani ?ladu Burgmanii. Oczywi?cie najprzyjemniej się ?miga, gdy jezdnie s? suche co się zdarza nawet do?ć często tej zimy.

Ostatnia jazda była dzisiaj, ok. południa, pogoda wy?mienita, cieplutko, słonecznie i sucho!, zrobiłem ok. 40 km po ulicach Warszawy.

Pozdrawiam wszystkich twardzieli i do zobaczenia na trasach.

Wiwo !sciana

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Byłem w czwartek 28 grudnia w Starym Młynie ale niestety, był zamknięty na 4 spusty - ani ?ladu Burgmanii.

Ojj Wiwo... nie czyta się forum Burgmanii... !sciana

http://www.burgmania.net/forum/index.php?s...opic=942&st=255

W ten czwartek byli?my i w przyszły też będziemy :D

Odnośnik do komentarza

A czemu miałbym przestać ?migać, gdy na dworze + 12 ( w słoneczku ), jezdnia sucha i zapas paliwa po starej cenie. |migamy, dzi? po okolicach Puław, Kazimierza Dolnego i Nałęczowa - 120 km. Oby tak dalej i jak najdłużej. Do wiosny z każdym dniem coraz bliżej!!!! !sciana :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...