Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Jeździsz jeszcze dziś?


Gość xedos1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 289
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jagroski

    26

  • Artix

    17

  • dr.big

    7

  • Czesiek17

    7

Top użytkownicy w tym temacie

ja ciagle bzykam po warszawie a co najsmieszniejsze umnie w firmie wszyscy bujajacy sie katamaranami zakaslani, zasmarkani, zakaszleni a ja jeden jedyny zdrowy ...ciekawe czyzby skuter byl lekiem na wszystko? hihihihihihihi

Pozdr. P.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Dzis w Wawie byla paskudna pogoda, przez ta pore roku skuter traktuje jak zwyczajny srodek transportu, dom-praca, praca-dom, nic wiecej, nawet nie chce mi sie podjechac choc by kilometr dalej. W weekendy nie chce mi sie nawet podchodzic do skutera. Zero frajdy. Oby ten stan utrzymal sie az do wiosny kiedy pogoda sie poprawi, znowu skuter bedzie pasja i hobby a nie zwyklym srodkiem transportu. Mam dosc jazdy w czapce i na pelnym ogrzewaniu :) Co do stanu zdrowia, to faktycznie jazda w takich warunkach uodparnia na wszelkie zarazki :) 150 km tygodniowo i ani kilometra wiecej i tak tydzien za tygodniem zima mija

Odnośnik do komentarza

Nawet ja to w górach jeszcze ?migam, wczoraj zrobiłem sobie wy?mienit? wycieczkę wokół zalewu Czorsztyńskiego. A dzisiaj może Słowacja...

Przyznać muszę że nie spodziewałem się że jeszcze tego roku wyjmę Burgmanka, bo na pocz?tku listopada była tu już regularna zima.

Pozdrowienia z Pienin dla wszystkich Burgmaniaków

Odnośnik do komentarza

Ja nadal ?migam do pracy na :P . Niestety ze względu na ci?gle mokre drogi, skuti nie wygl?da zbyt pięknie :D ale dopiero w weekend będę mógł mu po?więcić więcej czasu.

Przy takiej pogodzie przyznaję, że główn? motywacj? do wyci?gnięcia skuta z garażu s? koszmarne korki w Warszawie. Mam wrażenie, że od wczesnej wiosny, kiedy ostatnio jeĽdziłem katamaranem do pracy liczba tych ostatnich znacznie się zwiększyła.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

I bedzie sie zwiekszac liczba aut, a najlepiej po Wawie bedzie sie jezdzic w 2010 roku kiedy A2 dojdzie do Wawy a Wawie nie bedzie dalej autostrad i ekspresowek bo mieszkancy nie chca powstania tych drog ze o ekologach nie wspomne :D Wiec niech protestuja mieszkancy jak najwiecej zeby nie powstaly drogi a bedziemy wszyscy jezdzic skuterami :P bo autem sie juz nie da :P

Odnośnik do komentarza
Ja nadal ?migam do pracy na :P . Niestety ze względu na ci?gle mokre drogi, skuti nie wygl?da zbyt pięknie :D ale dopiero w weekend będę mógł mu po?więcić więcej czasu.

Przy takiej pogodzie przyznaję, że główn? motywacj? do wyci?gnięcia skuta z garażu s? koszmarne korki w Warszawie. Mam wrażenie, że od wczesnej wiosny, kiedy ostatnio jeĽdziłem katamaranem do pracy liczba tych ostatnich znacznie się zwiększyła.

czesc. a ja codziennie mam okazje kolege ogladac na wale miedzeszynskim w strone warszawy tak gdzies o 7.30 i czasamy mijamy sie w drodze powrotnej ja do warszawy a kolega wraca w strone otwocka ok 16.30. roznica tylko w tym ze narazie jezdze do jozefowa katamaranem. kurcze jak ja wam zazdroszcze ze jestescie szczesliwymi posiadaczami burgmankow. pozdrawiam i szerokiej drogi.

Odnośnik do komentarza

|miganie z wiekiem przekształca się w tradycyjne jeżdżenie i podobało mi się ?miganie i chyba jeszcze bardziej lubię teraz tradycyjnie jeżdżenie. Cieszyć się należy ,że pogoda pozwala tak długo po?migać i pojeĽdzić.

Pozdrawiam tych ?migaj?cych i tradycjonalistów też . !OK

Odnośnik do komentarza

Ale mi się nic nie przekształciło od 1974 roku, nie wiem coto za wtór słowny !OK (w słowniku brak) "?miganie". Chyba wirtualni to wymy?lili, bo tylko na forach nibymotocyklowych tego używaj? za miast jeĽdzić. Ot co!

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Pi?tek 12:40 - 15:00 spacer Drinkiem 140 km, na Dolnym |l?sku + 14 stopni i słońce... bajer jazda :lol: ale prawdziwy mój rajd będzie jutro ... w Kotlinę Kłodzk? wraz z ekip? z Klubu Skuterowego Wrocław - jak kto? będzie w okolicy to zapraszam !V

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

!scooter !scooter .....jeĽdziłam..... !scooter

:D i znowu wiatr we włosach miałam :D

nie daleko, nie blisko ale ....sama :D

!scooter przezwyciężyłam to "co?" !scooter w sobie :D

Odnośnik do komentarza

Dzi? była rewelacyjna pogoda w 3mie?cie. Słońca co prawda nie było, ale kilkana?cie stopni ciepła, sucho i praktycznie bezwietrznie. Odbyłem pierwsze jazdy nowym sprzętem na trasie Gdańsk-Gdynia-Rewa-Gdynia-Gdańsk, na liczniku prawie 170 km :D

Odnośnik do komentarza

Ja tez najeżdżona :D

W towarzystwie Abacha trasa Gdańsk-Gdynia-Rewa-Gdynia-Gdańsk zaliczona :D

Pogoda jak na t? porę roku tak piękna, że aż się serducho raduje :D

Odnośnik do komentarza

sobota i niedziela to ponad 230 km w okolicach dębicy, mielca w towarzystwie Kawasaki GTR 1000 dopóki wczoraj B400 nie przestał palić... pogoda lepsza była u nas w niedziele bo bez wietrznie i można było dłużej jeĽdzić. ciekawe jak długo się taki stan pogody utrzyma :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...