Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Jeździsz jeszcze dziś?


Gość xedos1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Na Burgmanie wyjatkow marzna rece, polecam mufki na kierownice, sa duzo lepsze niz najgrubsze rekawice. Do tego nie powoduja dyskomfortu barku czucia przelacznikow. Wada to cena. Podpatrzylem je we Francji gdzie wlasnie w zimowe wieczorne zimne dni jakos trzeba sobie radzic.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 289
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jagroski

    26

  • Artix

    17

  • sentek

    7

  • Karolina

    7

Top użytkownicy w tym temacie

Zupełnie nie rozumiem pytania. !bicz Czemu jeszcze? Nadal i tylko nadal i nic w tym dziwnego!!! !wchair Widziałem Cie chyba Żabo jak się "turlała?" z Pow?zkowskiej na Trasę Toruńsk? 0 ja to ten na pomarańczowje terenowej chińszczyĽnie :rolleyes: .

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Ocieplenie idzie Panie i Panowie, koniec zimy, czas wyciagac skuty !wchair ma byc nawet w pt 12 C a i przy +4 tez nie ma tragedii jak sie jedzie, tylko troche po glowie wieje mimo ze czapka na glowie :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Mnie dopadło choróbsko i leżę w łóżeczku........... CHyba już nie w tym sezonie sobie pojeżdżę.... :)

Pozdrówka

Drogowiec, może by tak klina klinem i na motór Panie Szanowny wywiać to choróbsko ;) . bo jak Artix przepowiada idzie ciepło. Zdrowia życzę. :P;):unsure:

Odnośnik do komentarza

W tytule stoi: "...jeszcze dzi?." Otóż dzi? jeszcze nie ale jutro... NARESZCIE tak. Stęskniłem sie już za YPk?, która w Sopocie (a jak - w kurorcie) wraca do zdrowia od kilku tygodni - energii jej brakowało (jesienne przesilenie?). Jutro po ni? jadę i mam nadzieję, że zanim ?niegi spadn? a mróz ?ci?nie jeszcze ?mignie się to tu, to tam. Byle sztormowe wiatry nie wiały zbytnio bo to utrudnienie nie lada jakie dla jedno?ladowców.

Przy tej okazji dziękuję Dee Jay'owi za pomoc i życzliwo?ć - to człek uczynny, więc na forum Forum to za?wiadczam by było wiadomo wszem i wobec. :D

Odnośnik do komentarza
jezdze bu lubie, rano u nas 2-3°C idzie wytrzymac, bywalo gozej, trzeba sie ubrac a tempo do warunkow dostosowac i jest git

..to prawda.. Ja jeżdżę cały rok ..ale bez przesady ..nie gdy na ulicach s? masakryczne ilo?ci ?niegu.. Teraz wymieniam oponki, klocki hamulcowe i jeżdżę dalej ..-wystarczy się tylko adekwatnie ubrać do pogody.. :D ..i rzecz jasna -dostosować prędko?ć do umiejętno?ci i warunków drogowych.

Pozdrawiam,

mcse :D

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Karola -> naprawdę jeste? tward? zawodniczk? -> czy w poprzedni? zimię również ?migała??

Poprzedniej zimy rozwoziłam przesyłki kurierskie po Wrocławiu małym bordowym skuterem MBK CW50 Booster NG na zimowych Heidenau Snowtex !tut Bardzo miło wspominam! !tut

A dzisiaj we Wrocławiu 15,5 stopnia! !tut

Czy kto? dalej zimuje skuter - w weekend ma być jeszcze cieplej! !scooter

P.S. Ja również zakupiłam w tym sezonie mufki na kierownicę firmy KOBI, ale jeszcze nie miałam okazji ich przetestować.

Jak tylko będę miała co? do powiedzenia na ich temat, to na pewno napiszę o tym na forum.

Pozdrawiam! !tut

Odnośnik do komentarza

Lustereczko powiedz przecie !tut ... ze mamy 15 listopada !scooter

skuteryjaqj4.jpg

A na wyswietlaczu MP3 bylo dzisiaj caly czas 19- 20°C... ale i tak czekam na MP3 400 !tut

mp3jauf2.jpg

Odnośnik do komentarza

Jutro, a najdalej pojutrze postanawiam przewietrzyć sprzęta i wywiać z siebie choróbsko. Jednak będzie to chyba ostatnia jazda przez zimowaniem.

Pozdrówka

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Wczoraj do pracy i z pracy w deszczu, ale i tak było fajnie.

Natomiast dzisiaj - bajka, 12 stopni i słoneczko. Jedyny ból, to że wraca się

z pracy po ciemaku... !V

pzdr

BTW:

Bigu, ale kosmos ten mp3, napisałby? parę słów o nim (wrażenia z jazdy i takie tam, może jakie? zdjęciówki...).

Odnośnik do komentarza

Dzi? w Wawie słonecznie i przyjemnie .... więc na spota w Młynie mam plan pojechać na skuterze ... chyba że nagle się pogoda zmieni !V

Odnośnik do komentarza

Zgorzelec od rana bardzo ciepły , słoneczny i prawie bezwietrzny temperatura w słońcu 24 stopnie i pomy?lałem sobie że to wymarzona pogoda na pożegnanie z moj? Helk? .Wła?nie wróciłem z Hel? ze Swieradowa Zdrój , mały spacerek , kawa , ciastko a Hela nic nie jadła i nie piła , ale pięknie posuwała w jedn? i drug? stronę :D .

Po drodze było widać że kto mógł to wyci?gał jedno?lady i używał do woli.

Razem pozdrawiamy wszystkich i do usłyszenia i może zobaczenia. !V

Odnośnik do komentarza
Widziałem Cie chyba Żabo jak się "turlała?" z Pow?zkowskiej na Trasę Toruńsk? 0 ja to ten na pomarańczowje terenowej chińszczyĽnie wallbash.gif

Tak, pamiętam! Co? mi się zdaje, że nawet ręk? nie kiwn?łę? !V No i byłe? tylko w dżinsach, nie zimno?? :D

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Ja dzi? załatwiaj?c swoje sprawy po Warszawie trzepn?łem na koreańskiej pięćsetce prawie 150 km !sciana

Temperatura prawie jak w lato !bicz

Wręcz się spociłem :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...