Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Jeździsz jeszcze dziś?


Gość xedos1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 289
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jagroski

    26

  • Artix

    17

  • dr.big

    7

  • Czesiek17

    7

Top użytkownicy w tym temacie

Witam.

Kupiłem nowy akumulator zalałem w sobote i ?migalem w niedziele 04-02 były 3stopnie na + tylko niestety brak kominiarki i co? mnie drapie w gardziołku. Ale było OK. Teraz tylko czekam na słoneczko !tut :lol:

Odnośnik do komentarza

O tak, choć troszeczkę przy + 2 i z ?niego/deszczem od czasu do czasu, ale tak mnie tyłek do kanapy Helcia swędział, że nie mogłem sobie odmówić.

!happybth !holiday ;)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Niskie temperatury to maly pikus i przy -20 C da sie jezdzic, ja bardziej obawiam sie chemii na drogach i uszczerbku na zdrowiu skutera wlasnie przez ta chemie. Za dobrze wiem czym sypane sa drogi !scooter

Odnośnik do komentarza

Wyjechałem dzisiaj przy ładnej, ciepłej pogodzie (+4), a wróciłem w ?nieżycy.

Taka to już ruletka zimowa. Był to mój pierwszy wyjazd w lutym. W styczniu jeĽdziłem czę?ciej. !scooter

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Dzi? mała wycieczka do Wałbrzycha... w sumie zrobiłem 180 km :)

Słońca morze, drogi suche i puste, plus 10 stopni - czyli jazda na maxa :)

Odnośnik do komentarza
Szczę?ciarze.

Mieszkam tylko 120km na wschód od Warszawy, ale pogoda zdatna tylko do zrobienia rundki wokół osiedla.

Tylko uważajcie, moi drodzy, z tymi "rundkami wokół osiedla", bo jak wynika z moich obserwacji, najbardziej oblodzone s? wła?nie te osiedlowe uliczki, a dużo zno?niej jeĽdzi się po tych główniejszych.

Niskie temperatury to maly pikus i przy -20 C da sie jezdzic, ja bardziej obawiam sie chemii na drogach i uszczerbku na zdrowiu skutera wlasnie przez ta chemie. Za dobrze wiem czym sypane sa drogi

Ja najbardziej boję się lodu zalegaj?cego na ulicach. Często ma się złudne wrażenie, że jedzie się po prawie suchym asfalcie, a tu nagle okazuje się, że tylne koło (dobrze, je?li nie przednie...) zaczyna się ?lizgać, bo wjechali?my na zamarznięt? kałużę (zwłaszcza po zmroku najłatwiej nie zauważyć takowej).

I nie ukrywam, że jazda przy - 20 st. sprawia mi ?redni? przyjemno?ć - przy takiej pogodzie zdecydowanie preferuję metro (do którego jednak czym? [czytaj: zazwyczaj skuterem] muszę dojechać...).

Odnośnik do komentarza

Oczywi?cie, że tak. Przy suchych drogach, + 15, w pięknym słońcu to grzech nie ?migać.

Piękna trasa; Nałęczów, Kazimierz, Janowiec n/d Wisł?, szukałem wiosny ale skubana jeszcze się chowa. Poczekam musi nadej?ć! :):):)

Odnośnik do komentarza

no ja tej zimy też moich motorkow nie zimowałem, jezdzilem czy snieg deszcze, niesprzyjajace warunki do pracy. 50ccm ale jezdzilem reszta moich moto czekala na lepsza pogode a byly warunki to sie robilo jakies krotkie wypada:)

Odnośnik do komentarza

Oto opinia mojej połowicy po dzisiejszej jeżdzie,

" stary 62 letni dureń, jeżdzi w tak? pogodę, że psa z domu trudno wygonić "

Rację miała tylko je?li chodzi o mój wiek, reszta to babskie gadanie. Kocham jeĽdzić i lata tego nie zmieni?. :) !OKK :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...