Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Szczecin Nocą


Urbi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Urbi

    181

  • KriSSo

    148

  • Rzelu

    110

  • burgifan

    80

  • Klubowicze

Bydgoszcz nocą! Tu było 20 stopni. :) Ale teraz też zaczęło padać...

7fdc91f3e8e2b19b53966bc3e6f5bcb9.jpg

43b8c48da8f5547fb35f2fd09a0c0390.jpg

608782e421020e23b8f8fb441c3350a9.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ja właśnie wróciłem z Joshuą i Michałem (niezrzeszony) z niezłej polatanki: Szczecin ---> Binowo ----> Gryfino ---> Szczecin i McD (ten ulubiony Rzela) - nic nie jedliśmy :). Także motocykl zaparkowany itd. Jutro będzie okazja chickera zahaczyć, bo pogoda ma być super i przy okazji uczcimy wieczornym McD's Joshua'y egzamin na kat A. :)

Odnośnik do komentarza

cześć

w ostatni piątek ok godz 22 ktoś chciał za....ć pod domem mojego burka :mad2:

efekt, rozwalona stacyjka, podobno nie do naprawienia

pytanie, macie jakies namiary na dobrego gościa co handluje używanymi częściami?

nowa, cena kosmos

Odnośnik do komentarza

Spoko. Na drugi dzień było ok. Na pewno się w najbliższym czasie pojawię. Na razie nie mogę się z roboty wygrzebać.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Kurczę, 21*C za oknem, słoneczko :cool2:. Nie wiem, może by pojeździł wieczorkiem, np nad "Morskie Oko"? :flex:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

A racja !! Miałem po jaja jechać do Wolina. Jedzie ktoś ze mną w traskę koło 20:30-21;00? :D

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Cześć, czy dziś ktoś planuje jakiś wieczorny objazd? Ładnie jest, w miarę ciepło itd… Ja bym polatał :). To co? Za godzinkę (21:30) pod Pleciugą? A jeśli za wcześnie, to może być 22:00?

Odnośnik do komentarza

Oj Krzysiu kurcze- to trzeba tak jakoś wcześniej. Jak kiedyś słusznie zdziwiony trochę zauważyłeś- jak nie ma polatanki to pierwsza rzecz po pracy to szybki alko drżącą ręką- i nici ze skutera

Odnośnik do komentarza

Ja też bym chętnie akurat dziś polatał, ale jestem po brovarku, coprawda jednym, aczkolwiek 3 godziny musiałbym poczekać. Zdecydowanie wcześniej poproszę o takie pomysły, bo jak napisałeś o 30,30 żeby być 21,30 to trochę lipnie. Lubie spontany, ale nie zawsze jestem gotowy.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ja dzisiaj też niestety nie mogę, obiecałem wieczór żonie, ale jutro wieczorem, np. o 21.00, moglibyśmy umówić się na jakąś wspólną polatankę z cyklu SN...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...