Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Szczecin Nocą


Urbi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Urbi

    181

  • KriSSo

    148

  • Rzelu

    110

  • burgifan

    80

  • Sympatycy

Ostatnia aktualizacja listy osób zadeklarowanych na piątkowe spotkanie - 3 października godz. 22.00 - z cyklu Szczecin Nocą :

1) Urbi

2) burgifan

3) minimi1

4) KriSSo

5) qubel

6) Rogierro

7) Joshua_77

8) hrabia

9) Rzelu

Odnośnik do komentarza

Widzisz- mówiłem, że wstępnie się deklaruję (będę z pewnością z pewną dozą nieśmiałości) tylko gdzie tu się przejechać, może tym razem kierunek Niebuszewo? i ogólnie nowe dzielnice w tamtym kierunku,- Duńska etc

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Widzisz- mówiłem, że wstępnie się deklaruję (będę z pewnością z pewną dozą nieśmiałości) tylko gdzie tu się przejechać, może tym razem kierunek Niebuszewo? i ogólnie nowe dzielnice w tamtym kierunku,- Duńska etc

Tam jeszcze nie byliśmy... ;-)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Drodzy Koledzy,

wczorajsze a nawet dzisiejsze spotkanie przeszło nasze najśmielsze oczekiwania... Pomimo panującego chłodu i dużej wilgotności, frekwencja dopisała a wręcz była rewelacyjna, prawie jak na wczorajszym spocie. Na spotkanie o godz. 22 pod Pleciugą, przyjechało 11 uczestników oczywiście na 11 maxi skuterach. O 22.15 ruszyliśmy prowadzeni prze hrabiego na Trasę Północną... - miejsce, przynajmniej dla mnie zupełnie nieznane, a czas tam spędzony na środkowym pasie, w oczekiwaniu na pozostałych jeszcze dwóch zadeklarowanych, trochę spóźnionych uczestników, rozbawił nas wszystkich prawie do łez. Myślę, że niektórym uczestnikom tej trasy, przejeżdżających w tym czasie obok nas, również pozostanie w pamięci... ;-)

Ok. godz. 22.50 już w składzie 13-osobowym ruszyliśmy na wspólną przejażdżkę ulicami nocnego Szczecina. Ok. godz. 23.30 wpadliśmy na późną kolację do KFC i po konsumpcji udaliśmy się na ostatni etap wieczornego, a może już nocnego spotkania, na Wały Chrobrego. Tutaj zabawiani przez Rzela, Jego opowieściami z pracy, śmialiśmy się na pół miasta... Jacek, Ty naprawdę musisz napisać kiedyś książkę... Ok. godz. 1.00, myślę, że podobnie jak pozostali uczestnicy, wróciłem do domu.

Koledzy, trzy godziny spędzone w tak zacnym Waszym towarzystwie, upłynął błyskawicznie, a same doznania z przebywania z Wam - bezcenne i nieocenione.

Dziękuję bardzo za wspaniale spędzony czas i pozdrawiam bardzo serdecznie z hasłem na ustach - do następnego razu....

Poniżej kilka zdjęć z zakończonego przed chwilą spotkania:

image.jpeg

image01.jpeg

image02.jpeg

image03.jpeg

image05.jpeg

image07.jpeg

image09.jpeg

image11.jpeg

image17.jpeg

image18.jpeg

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Panowie,

w związku z zapowiadaną jeszcze całkiem niebrzydką pogodą, może wstępnie zaplanujemy kolejne spotkanie z cyklu Szczecin Nocą...?!?

Patrząc na najbliższe prognozy i temperatury, ładnie i dość ciepło zapowiada się m.in. wieczór w środę - 8 października. Tym samym proponuję kolejne spotkanie właśnie na środę o godz. 22.00 pod Pleciugą...

Czy będą chętni...?!?

Czekam na wstępne deklaracje.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

To jest juz nas trzech, niczym muszkieterowie: Atos, Portos i Aramis... ;-) Chociaż zapomniałem jeszcze o czwartym "mlokosie" D'Artagnan - KriSSo złożył ustna deklaracje uczestnictwa.

Czekamy na pozostałych kompanów.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Burgifan, nie mieszaj tutaj Zorro... zostajemy w klimacie płaszcza i szpady... było tam jeszcze kilka charakterystycznych postaci, więc mamy kilka ról do obsadzenia... ;-)

Może zostałbyś np. Rochefort'em albo kardynałem Richelieu a może Ludwikiem XIII lub De Treville'm... ;-) Możesz jeszcze wybierać, póki nie ma jeszcze pełnej obsady...

Odnośnik do komentarza

Koledzy czy dzisiejsza nocna przejazdzka jest nadal aktualna? Ja jak nie bedzie padac to chetnie bym z wami polatal ale moge byc dopiero 22:15-22:20 pod pleciuga. Jesli poczekacie na mnie i obiecacie ze nie pojedziemy do KFC - troche sie juz nim przejadlem - to dolacze do Was;-))) Ewentualnie zadzwonie gdzie jestescie do KriSSo albo Urbiego bo do nich mam tylko namiary:-)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Pomimo złośliwości pogody i niezdecydowanie a nawet wycofania sie ze spotkania, co więcej oficjalnego odwołania zaplanowanego spotkania, spotkanie, w troche niekonwencjonalnym stylu, jednak sie odbyło w 4-osobowym składzie. Piotr, Krzysiek i Mariusz, bardzo Wam dziekuje za miło spędzony wieczor. Było naprawdę swietnie, męsko, towarzysko - bardzo sympatycznie. Do następnego razu.

Piotr i Mariusz oraz Jacek, który jakoś sie z nami rozminął, nad czym ubolewalismy... - słowa uznania i ogromny szacun za bycie twardym a nie mietkim, jak ja i Krzysiek. Było nam troch wstyd...

Pozdrawiam Was bardzo serdecznie.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ja też dziękuję za miłego spota, tym bardziej, że byłem w zasadzie pewien, iż nie uda nam się tym razem spotkać. Kurczę, no polubiłem Was, co zrobić ....... :D

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza

Ja też dziękuję za miłego spota, tym bardziej, że byłem w zasadzie pewien, iż nie uda nam się tym razem spotkać. Kurczę, no polubiłem Was, co zrobić ....... :D

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

I z wzajemnością Krzysiu :) Zresztą co tu się dziwić, przecież fajne z nas ludziska :) Tylko następnym razem przyjedź na 2oo a nie na 4oo :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...