Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Szczecin Nocą


Urbi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Urbi

    181

  • KriSSo

    148

  • Rzelu

    110

  • burgifan

    80

  • Sympatycy

Dziękuję wszystkim uczestnikom dzisiejszego wieczornego spotkania za wspólne rozmowy i przejażdżkę no i zwiedzanie portu...

Rzelu dzięki za czekoladę i miłe pogawędki...

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Korzystając z pięknej, wrześniowej pogody proponuje kolejne wieczorne spotkanie z cyklu Szczecin Nocą.

Godz. 22.30 pod Pleciuga, czekamy 15 minut i ok. 22.45 ruszamy na godzinna wspólna przejażdżkę po ulicach Szczecina.

Wszystkich chętnych zapraszam i do zobaczenia.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Dzięki za kolejne wieczorne spotkanie. Było bardzo sympatycznie i apetycznie oraz nastrojowo z szybkimi przelotami pomiędzy punktami postojowymi - troche na styl mazowieckiego WBN-u ;-)

Pozdrawiam i do następnego razu... Dobranoc.

Odnośnik do komentarza

Hej KriSSo. Szkoda ze dopiero teraz odczytalem Twoja propozycje bo moze nawet bym sie z Toba gdzies bujnal, ale dopiero wrocilem z przejażdżki; -( Widze ze nie oszczędzasz Burgiego;-) Moze jutro gdzies polecimy bo z Roggero planujemy maly rekonesans po miescie, a jak nic nie wypali to do zobaczenia w czwartek pod pleciuga:-)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Środa wieczorkiem pewnie też :). W czwartek pod Pleciugą mnie nie będzie, bo mam w domu fuchę (dzieci pod opieką). Ale wybieram się w podróż z minimi1 do Niemiec.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Koledzy, bardzo Was przepraszam, ale dzisiaj odpadam - dzień i noc spędzam z dziećmi - kochana żona ma dyżur w pracy, więc do rana jestem jedynym rodzicem w domu...

Ale jutro wieczorkiem możemy coś zorganizować... ;-)

Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru i spokojnej nocki.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Lipa, link też zły ;). Trudno.

Ok, czy dziś ktoś planuje wieczorkiem wyrwać się z

domku?

Co prawda jutro jest dzionek zlotowy, ale to nic.

Odnośnik do komentarza

Ja odpadam bo zonka mnie wysterowala i mam od 20:00 sluzbe w domu z dzieckiem. Czy ktos zawita jutro tradycyjnie pod Pleciuge i ma jakis plan spotkania?;-)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Korzystając z pięknej, wrześniowej pogody proponuje kolejne wieczorne spotkanie z cyklu Szczecin Nocą.

Godz. 22.30 pod Pleciuga, czekamy 15 minut i ok. 22.45 ruszamy na godzinna wspólna przejażdżkę po ulicach Szczecina.

Wszystkich chętnych zapraszam i do zobaczenia.

Proponuje spotkanie w dniu dziesiejszym wg powyższych ustaleń...

Kto chętny, zapraszam serdecznie.

Biorąc pod uwagę jutrzejsza miniwyprawe, dzisiejsze wieczorne spotkanie kończymy o północy.

KriSSo, dziękuję za wspólne kulanie po Szczecinie. Było bardzo fajnie. Nawet w dwa skutery może być super polatanka...

Rzelu, dziękujemy za miłą gościnę i sympatyczną pogawędkę.

Pozdrawiam i do następnego razu.

Odnośnik do komentarza

Astronomiczne lato się właśnie skończyło , może więc uda nam sie jeszcze spotkać któregoś wieczora, tym bardziej, że Urbi ma nowy cieplutki motokoc:) To jak są jacyś chętni na wspólną wieczorną polatankę w tym tygodniu? Poza tym nie przedstawiłem Wam jeszcze mojego Burka:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...