Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Szczecin Nocą


Urbi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Urbi

    181

  • KriSSo

    148

  • Rzelu

    110

  • burgifan

    80

  • Sympatycy

Może ktoś wymyśli jakąś ciekawą i nową trasę objazdową na dzisiejszy spot Szczecin Nocą...?!

Postaram sie byc - dzisiaj niestety dzień spędzony w mieście, wiec z przyjemnością bym sie przewietrzyl... ;-)

Tylko obmyslcie coś nowego na przejażdżkę i moze weźmy aparat ...

Odnośnik do komentarza

ArtCho O jakiej sobocie piszesz?Sobota minela wlasnie 4 min temu a ja wrocilem z nocnego kulania.Moze cos przeoczylem?

Skuta do garazu zdazylem wprowadzic,jak lunal deszcz.Do domu doszedlem juz mokry.Dzieki za spotkanie,chociaz krotko bylo

A w poprzednim tygodniu w wegorzewie bylem,wrocilem w nocy w piatek,juz nie dal bym rady w sobote znowu sie bujac,a szkoda.Spoko bede cierpliwy,moze uda mi sie wkrecic na jakas fajna wycieczke kiedys

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

My z azjonem, odprowadziliśmy do domu naszego nowego kolegę Krzyśka i przeczekaliśmy tę ulewę u Niego w garażu na pogaduchach, przy okazji poznając Jego sympatyczną i wyrozumiałą żonę... - pozdrowienia również dla Niej.

A potem, kwadrans po północy wyruszyliśmy do domów... - dotarliśmy zupełnie bez kropli deszczu, za to po mokrym asfalcie...

Dzięki za faktycznie krótkie, ale miłe spotkanie. Frekwencja dopisała :-) - było nas ośmiu: azjon, qszysiek, minimi1, hrabia, pedziwiatr, grota10, KriSSo i ja...

Kolejne bardzo udane, chociaż niestety dość krótkie spotkanie z cyklu Szczecin Nocą. Tym razem pełen lans po mieście z prędkością maksymalną 50km/h, Spotkanie zakończone dość gwałtownie na Wałach Chrobrego przez nadchodzącą burzą i opadami... :-(

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Mirek, od samego początku przygody ze skuterami trzeba zrobić wszystko by druga połówka stała sie wyrozumiała i nie miała nic przeciwko nowej pasji Krzyska i spotkaniom z nami ... Stad moje uprzejmości ... ;-)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Koledzy, bardzo proszę o dyskusje w temacie... więc skończmy te inne wywody i wróćmy do tematu Szczecin Nocą...

A właśnie czy mamy jakieś zdjęcia z naszego wczorajszego spotkania...?! Chyba ktoś robił jakieś fotki, tak mi się wydawało...?!

Czekamy na jakieś pamiątkowe zdjęcie,,,

Odnośnik do komentarza

jadę na fajerwerki - jakby co to dzwonić na tel. 604914033

No i wróciłem. Dla motocykli najlepsze miejsce na oglądanie to tam gdzie ostatnio byliśmy pod trasą zamkową na Łasztowni.

Odnośnik do komentarza

nie mogłem wcześniej odpisać, bo późno wróciłem z pracy, zdążyłem tylko się przebrać, coś napisać na forum i wio!!

z pośpiechu zapomniałem wpisać do telefonu Twój numer i dlatego sie rozminęliśmy :(

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Koledzy,

jak zapewne słyszeliście, a jeśli nie to przeczytajcie, co napisał kolega Piootr: "Tak mi się coś obiło o uszy, że to teatr lalek. OK, jak nic się nie wydarzy to w przyszły czwartek robimy wspólny mały RSBN (Rolling Szczecin By Night). Do zobaczenia. " - w przyszły czwartek mamy gości ze Stolicy...

Nasi warszawscy koledzy mieliby ochotę na wieczorną przejażdżkę po Szczecinie. Myślę, że fajnie byłoby przygotować się na tę okoliczność i zorganizować Im wspólną przejażdżkę z cyklu "Szczecin Nocą" pokazując uroki naszego pięknego miasta...

Czekam na Wasze propozycje trasy przejazdu i miejsc wartych pokazania...

Najwygodniej było by chyba od razu zarezerwować sobie czwartkowy wieczór na wspólną przejażdżkę, którą byśmy rozpoczęli np. o godz. 20.30 po zakończonym wspólną kolacją naszym czwartkowym spocie - co jemy i gdzie...?!

Co Wy na to...?!

Odnośnik do komentarza

najpierw niech oddadzą chociaż po 1 cegle :) taki żarcik.

Obowiązkowe:

Wały Chrobrego

Plac Orła Białego

Łasztownia

Wzgórze widokowe przy Jez. Szmaragdowym - po zasłonięciu tablic ścierką bo podobno jakieś kamery są,,,

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Czemu po jednej cegle? Niech teraz rozbiorą jakąś kamienicę i tira cegieł! (Też taki żarcik) ;)

Dodałbym Błonia z UM i orłami i przy okazji Wałów - fisharmonię ;)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Artur, czy mógłbym Cię prosić, jako nadwornego przewodnika i obieżyświata o zaplanowanie trasy wieczornej przejażdżki po naszym pięknym mieście, z kolegami ze stolicy...?!

Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Wojtek, nie dam rady. Przyszły tydzień mam zawalony, a w piątek rano wyjeżdżam (nawet nie będę na Szczecinie Nocą).

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Wojtek, nie dam rady. Przyszły tydzień mam zawalony, a w piątek rano wyjeżdżam (nawet nie będę na Szczecinie Nocą).

A szkoda, szkoda liczyłem na spotkanie.

To ile tych cegieł potrzeba ? Wywrotkę ? Da się załatwić !piwko

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Wojtek, nie dam rady. Przyszły tydzień mam zawalony, a w piątek rano wyjeżdżam (nawet nie będę na Szczecinie Nocą).

Artur, ale na spot o 18.00 przyjedziesz...?!

Piootr, irasko i Sobier,

z Arturem lub bez (wielka szkoda) z przyjemnością zorganizujemy Wam i potowarzyszymy w wieczornym zwiedzaniu Szczecina. Czekamy na Was w czwartek o 18.00 pod Pleciugą, a później reszta atrakcji... ;-)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

A szkoda, szkoda liczyłem na spotkanie.

To ile tych cegieł potrzeba ? Wywrotkę ? Da się załatwić !piwko

Artur, ale na spot o 18.00 przyjedziesz...?!

Oczywiście, na spocie będę! :) Przyniosę mapy, które mam (papierowe :))

Ale nie mogę zająć się przygotowaniem trasy i nie będę na jeździe nocą :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...