Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Szczecin Nocą


Urbi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Słuchajcie robią się ciepłe wieczory i noce więc wznawiamy spontaniczne nocne przejażdżki pt. "Szczecin Nocą" ;-)

Może ktoś miałby dzisiaj - zaraz lub jutro tj. niedziela ochotę na godzinne turlanko po mieście od godz. 23 do północy...?!

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Urbi

    181

  • KriSSo

    148

  • Rzelu

    110

  • burgifan

    80

  • Sympatycy

No i jedyną osobą, która zareagowała na mój sobotni apel i wyjechała na ulicę po 23 był Matrix...

Zrobił rundę po Wałach i centrum i przed północą wrócił do domu... BRAVO za sponton !!!

W związku z powyższym sezon nocnych przejażdżek uważam za otwarty ;-)

Pozdrawiam i do następnego wypadu, może uda się dzisiejszej nocy - wstępnie niedziela 8 czerwca godz. 23.00 pod Pleciugą...

Proszę o ewentualne potwierdzenia chętnych do udziału w godzinnej przejażdżce "Szczecin Nocą"...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Zbieram sie...

Do zobaczenia pod Pleciuga za pół godziny ;-)

Wszystkim obecnym na dzisiejszym spotkaniu Szczecin Nocą, bardzo serdecznie dziękuję za ekstra wieczór. :-)

Frekwencja dopisała tak, że nawet na czwartkowych spotach bywało nas mniej... ;-)

A Ci co nie byli, niech żałują...

Kilka zdjęć z dzisiejszego wieczoru:

IMG_1123.JPG

IMG_1126.JPG

IMG_1130.JPG

IMG_1132.JPG

IMG_1135.JPG

IMG_1137.JPG

IMG_1143.JPG

IMG_1144.JPG

IMG_1147.JPG

Do następnego razu...

Może jutro, albo pojutrze...

Zasada jest prosta, Ktoś ma chęć pojeździć wieczorkiem... rzuca hasło... pozostali chętni dopisują się i potwierdzają swoją obecność...

Dzień tygodnia i godzina spotkania według własnego uznania, ale raczej preferujemy godziny późno wieczorne... ;-) - po 22.30...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Ponieważ niezbyt wierzę w to, że uda nam się dzisiaj gdzieś polatać w dzień (hasło padło w innym temacie), to może ktoś ma ochotę na dzisiejszy późny wieczór ? Fajnie było by pośmigać w weekendową nockę.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Cholera, troche sie spóźniłem... Właśnie wróciłem z calodniowej wycieczki po Rugii i troche jestem zmęczony...

Chociaż z drugiej strony chętnie bym z Wami sie spotkał i poprawił frekwencję akcji Szczecin Nocą ...

Troche późno... Muszę sie odświeżyć...

Żebym odebrał maila w ciagu dnia to bym rozplanować pobyt na wyspie troche inaczej i wrócił pół godziny szybciej...

Przepraszam Was, ale jednak sie nie wybiorę.

Pozdrawiam i do następnego razu...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Cholera, troche sie spóźniłem... Właśnie wróciłem z calodniowej wycieczki po Rugii i troche jestem zmęczony...

Będzie Ci się chciało drugi raz na moto?

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Pierwszy raz, bo na Rugii byłem z rodziną 4oo...

Na moto pojadę w Twoim towarzystwie, zgodnie ze wcześniejszymi ustaleniami...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Frekwencja była ogromna, ilość użytkowników maxi przytłoczyła mnie, przyznaję szczerze - nie ogarniałem wszystkich ;)

Razem z Qrzyśkiem byliśmy tu i tam, a jak skończyliśmy ? Patrz ostatnie zdjęcie :D

P6210170J_eeqapns.JPGP6210171J_eeqapep.JPGP6210172J_eeqaper.JPGP6210175J_eeqapee.JPG

Odnośnik do komentarza

ja byłem/jestem chory - usprawiedliwiony -:) co tam - można powiedzieć nie ilość, ale jakość- nasze duchy zresztą widać na foto- szczególnie pierwszym. W cięzkich i słusznie przeszłych latach mówiono, że ten trzeci na górze to ja (znaczy orzeł). Rzeczywiście w czwartek mieliśmy karmić ryby nad Miedwiem.

Odnośnik do komentarza

Korzystając z właściwej temperatury i braku opadów proponuję dzisiejszy wieczór na sprawdzenie miasta.

Zapraszam chętnych o 23 pod Pleciugę.

Odnośnik do komentarza

no i fajnie było, Ola zadowolona z przejażdżki, stwierdziła , że nawet fajne chłopaki jeżdżą na skuterach, a najbardziej zadowolona jest ze smakowitej czekolady z automatu u Rzela na Orlenie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...