Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Szczecin Nocą


Urbi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Urbi

    181

  • KriSSo

    148

  • Rzelu

    110

  • burgifan

    80

  • Sympatycy

Do zobaczenia za godzinę pod Pleciugą...

1) qszysiek

2) minimi1

3) Rzelu

4) Urbi

... Ktoś jeszcze ma ochotę na nocną przejażdżkę...?!

Odnośnik do komentarza

Do zobaczenia za godzinę pod Pleciugą...

1) qszysiek

2) minimi1

3) Rzelu

4) Urbi

... Ktoś jeszcze ma ochotę na nocną przejażdżkę...?!

moge być 5 :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Darkovsky,zapraszamy i czekamy ;-)

Mam nadzieję, że będzie nas więcej niż pięciu...

Zapraszamy również anonimowych "gości"... ;-)

Bardzo dziękuje za dwugodzinne nocne latanie po mieście. Frekwencja dopisała i ośmiu nocnych marków spotkało sie i wspólnie zaliczyło kilka atrakcji. Czesc zamierzonych a niektóre zaskoczyły nas.

Szczegóły pózniej.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Fajnie wyglądaliście z daleka, jak "szarańcza", widziałem Was na Krzywoustego i potem na bramie na fontannach :D Ale mi pong-pong chodził...

Urbi, Ciebie widziałem jeszcze jak wracałeś na 26-kwietnia o godz. 0,54 ;) jak więc widać wszystko widzę :D

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Wczorajszy spot z cyklu Szczecin Nocą, rozpoczęliśmy od spotkania o godz. 22.45 pod Pleciuga. Gdy przyjechałem punktualnie, już pod fontannami stali minimi1, hrabia i kowal. Czekając na pozostałych uczestników, prowadziliśmy towarzyskie rozmowy przy podświetlonych fontannach. W międzyczasie dojechał Darkovsky, Rzelu i Qszysiek. Wspólnie ustaliliśmy program spotkania i w momencie kiedy wyłączono światła fontanny, o godz. 23.00 zaczęliśmy zbierać się do odjazdu. W tym momencie zadzwonił Wooferai i spytał sie jakie mamy plany? - "zaczynamy od Hali Widowiskowej" - "OK, tam będę na Was czekał" - odpowiedział Arek.

Ruszyliśmy. Po drodze hrabia pokazał nam budkę ze smacznym kebabem na Wyzwolenia, a następnie minimi1 pokazał fajną knajpkę z sushi na Wyzwolenia.

W końcu dojechaliśmy na pierwszy przystanek naszej nocnej przejażdżki - Hala Widowiskowa na Oś. Zawadzkiego, gdzie czekał już Arek. Liczyliśmy jeszcze na iluminację świetlną fontan albo podświetlenie kolorowe budynku, ale niestety chyba też wyłączają oświetlenie o godz. 23.00, więc był tylko podświetlony częściowo budynek hali. Mimo wszystko wykonaliśmy kilka zdjęć i pojechaliśmy dalej do Turka na Wernychory, głównie po to by dowiedzieć się, do której godziny można zjeść kebab. Po uzyskaniu informacji - dla zainteresowanych do godz. 24.00.

Ruszyliśmy dalej. Następnym etapem był parking pod Sterem na Ku Słońcu, gdzie stanęliśmy twarzą w twarz z kilka razy większa od nas grupą szczecińskich miłośników samochodowego tuningu i caraudio. Trochę nasze spotkanie wyglądało jak zaplanowana ustawka, ale nie widząc szans na wspólne tematy, pojechaliśmy dalej w miasto tym razem na Plac Zwycięstwa, znów pod fontanny przy Kościele Garnizonowym. Tam widzieliśmy się - niestety na odległość - z pracującym burgifanem - nie wiemy czemu, ale nie mógł skręcić i podjechać do nas. Tutaj kolejne kilka zdjęć i dalej pod Filharmonię, a następnie na Wały Chrobrego, gdzie zaskoczeni ilością osób, wjechaliśmy w zgiełk i tłum ludzi, mających chyba podobnie jak my, problemy ze spaniem ;-). Trochę się polansowaliśmy, zrobiliśmy oczywiście kilka zdjęć.

Z Wałów zjechaliśmy na Stare Miasto, do ostatniego punktu wieczoru - na Rynek Sienny. Tu po wykonaniu ostatnich zdjęć, podzieliliśmy się na grupki powrotne i po pożegnaniu ruszyliśmy do domów, kończąc to sympatyczne nocne spotkanie. W domu byłem kilka minut po pierwszej z nawiniętymi 40 km na liczniku.

Przyszło mi na myśl, że ze względu na wspólne akcenty każdego z odwiedzonych punktów, możemy zatytułować to spotkanie: Szczecin Nocą - szlakiem fontann.

Dziękuję wszystkim za udział w kolejnej udanej przejażdżce, pozdrawiam i do następnego razu.

Fotorelację postaram się umieścić później.

Odnośnik do komentarza

Wczorajszy spot z cyklu Szczecin Nocą, rozpoczęliśmy od spotkania o godz. 22.45 pod Pleciuga. Był juz minimi1, hrabia i kowal. Czekając na pozostałych uczestników, prowadzilismy towarzyskie rozmowy przy podswietlonych fontannach. W międzyczasie dojechał darkovsky, Rzelu i Qszysiek. Wspólnie ustaliliśmy program spotkania i poczekalismy do godz. 23 kiedy wyłączono światła zaczęliśmy zbierać sie do odjazdu. W tym momencie zadzwonił Wooferai i spytał sie jakie mamy plany.

Zaczynamy od Hali Widowiskowej - OK, tam będę na Was czekał odpowiedział. Ruszyliśmy. Pierwszy przystanek na Oś. Zawadzkiego gdzie czekał juz Arek. Tam kilka zdjec i dalej na kebab do Turka na Wernychory. Następnym etapem był parking pod Sterem na Ku Słońcu, gdzie stanelismy twarzą w twarz z kilka razy większa od nas grupa szczecińskich miłośników samochodowego tuningu i audio. Nie widząc szans na wspólne tematy, ruszyliśmy dalej w miasto tym razem na Płac Zwycięstwa, pod fontanny przy Kosciele Garnizowanym. Tak widzieliśmy sie z pracującym Burgifanem. Kolejne kilka zdjec i dalej pod Filharmonie a następnie na Wały Chrobrego gdzie wyjechaliśmy w zgiełk i tłum ludzi, mających chyba podobnie jak my, problemy ze spaniem ;-). Troche sie polansowalismy, zrobiliśmy oczywiscie kilka zdjec i zjechalismy na Stare Miasto, do ostatniego punktu wieczoru - na Rynek Sienny. Tu po wykonaniu ostatnich zdjec, podzielilismy sie na grupki powrotne i po pożegnaniu ruszyliśmy do domów, kończąc to przemiłe nocne spotkanie. W domu byłem kilka minut po pierwszej.

Dziękuje wszystkim za udział w kolejnej udanej przejażdżce z cyklu Szczecin Nocą, pozdrawiam i do następnego razu.

Fotorelacja pózniej.

Było ekstra, niestety zdjęcia robione przeze mnie wyszły tragicznie, czekam na wasze :)

Odnośnik do komentarza

pojechałem do burgifana na "Monstergaraż". Po drodze dołączył Wooferai. Krótka wizyta w Tesco. Ci piechotą uzupełnili zapas browara, a my na 2oo płyny alcoholfree. Potem wspólne wykończenie zapasów i we dwóch z Arkiem pognalim w miasto. Najpierw Wały ale pusto - nie ma ludzi, wiec do Rzela na kawusię :)

20140720_002223%255B1%255D.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...