Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Sierpień w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

Jak to mówią w niektórych kręgach ... czas w miejscu nie stoi ... nadszedł sierpień ... :blush:

Wczoraj, godnie zakończyliśmy lipiec ... według mnie, wczorajsze spotkanie należało do udanych ... a 11 maszyn które lansowały się w okolicy jeziora Miedwie robiło wrażenie ... :drool:

Przed nami sierpień .... według synoptyków będzie to miesiąc równie słoneczny i pogodny co poprzedni ...

A jeśli jest słoneczko i ładna pogoda, to kulanie naszych skutów staje się niezmiernie przyjemne ... :clapping:

Mam nadzieję że wszyscy to lubią ... :question:

Tyle słowem wstępu w nowy miesiąc .... a wszystkim skuteromaniakom pragnę życzyć udanych wypraw i wielu przygód, ładnej pogody i przede wszystkim .... s z e r o k o ś c i ...

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 98
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ArtCho

    21

  • Elvis

    16

  • Urbi

    14

  • bilety

    8

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

Tak na wszelki wypadek, gdyby koś nie przeczytał wątku lipcowego:

Mój plan na sobotę jest następujący (zapraszam do dołączenia się): 09.00 stacja 1-2-3 Lubieszyn do ok. 14.30. Najpierw szybki przeskok autostradą do Eberswalde, a stamtąd niespieszny powrót z zahaczeniem o okoliczne atrakcje (wieża ciśnień, fajne dróżki, podnośnia w Niederfinow, zamek Stolp i co tam jeszcze). Myślę, że ok. 300 km, czyli jeden bak.

Muszę być w domu po 14.00, więc pewnie większość atrakcji tylko liźniemy. Kto jedzie ze mną?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jest jeszcze jedna wersja: docieram do podnośni przez Polskę i prom na Odrze. Zobaczę jak się będzie układać.

Odnośnik do komentarza

Jeśli idzie o jutrzejsze kulanko to ja odpadam ... muszę dopilnować pewnej ekipy która będzie wykonywać prace w ramach reklamacji ...

Mam nadzieję że będą fotki z wyprawy ... chętnie loooooknę ...

A dzisiejsze popołudnie spędziłem ... oczywiście kulając skuta po okolicy ... a gdy zaczęło się ściemniać wyjechałem w miasto ...

Oto kilka fotek ...

01.08.1.jpg

01.08.2.jpg

01.08.3.jpg

A w najbliższy czwartek zapowiada się ładna pogoda ... a przynajmniej tak prognozują meteorologowie ... :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Artur, Twoja propozycja przejażdżki jak zwykle bardzo atrakcyjna i z przyjemnością bym potowarzyszyl, ale weekend obiecałem juz rodzinie... Wiec pozostaje mi życzyć Tobie szerokiej i suchej drogi a sam w ciszy będę rozpaczał i zazdrościł tych kilku godzin na 2oo :-(

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No i po wycieczce :) Końcówka trochę przyspieszona, ale całość w mojej ocenie niezła. Trzeba poprawić niedługo! Maciek, dzięki! Czekam na fotki, a poniżej jedyna moja:

ysatabu2.jpg

Odnośnik do komentarza

Od 6.08. do 14.08.2014 znikam z rodzinką do Karpacza, niestety jadę autkiem.

Do zobaczenia po powrocie. Pozdrawiam i życzę udanych kulanek. :photo:

Od 6.08. do 14.08.2014 wypadam z rodzinką do Karpacza, niestety autkiem. :msn-cry:

Do zobaczenia w po 14.08.2014. Pozdrawiam i życzę udanych kulanek.

Odnośnik do komentarza

Od 6.08. do 14.08.2014 znikam z rodzinką do Karpacza, niestety jadę autkiem.

Do zobaczenia po powrocie. Pozdrawiam i życzę udanych kulanek. :photo:

Baw się dobrze ... zgodnie z pewnym ludowym przysłowiem ...

"jak się bawić to się bawić,

drzwi wyj..ać, okno wstawić"

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja w sobotę oszczędzam, idę do pracy zapraszam na kawę.

A ja wydajè, póki mam co i na co ;)

Jutro 9.30 123 Lubieszyn do max 14.30.

NRD (wiem, nudy), okolice jezior na zachód od Prenzlau.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Artur, pojechałbym z Toba z ogromna przyjemnością, ale obiecałem sobotę rodzinie i zaraz wyjeżdżam nad morze.

Udanej przejazdzki i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

I już w domku

Artur ... gdybym mieszkał w Szczecinie lub w bliższej okolicy, miałbyś we mnie kompana na niemalże każdą kulankę ...

A rzecz druga dotyczy fotek z naszego ostatniego wypadu ... coś tam psrykałeś ... mógłbyś to wrzucić na dropa i zapodać linkę? ... :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

A rzecz druga dotyczy fotek z naszego ostatniego wypadu ... coś tam psrykałeś ... mógłbyś to wrzucić na dropa i zapodać linkę? ... :)

Spoko. Już niedługo. Choć wcale dużo ich nie robiłem...

Fajnie. A co to za zlot?

Odnośnik do komentarza

Późno popołudniowe a może raczej wczesno wieczorne kulanko zaowocowało kilkoma fotkami ...

09.08.1.jpg

09.08.2.jpg

09.08.3.jpg

A jutro mam w planie zrobić sobie przejażdżkę w okolice Myśliborza i wrócić bocznymi, mniej uczęszczanymi drogami ... zobaczymy jak wyjdzie ...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Koledzy,

w związku z niespodziewanymi i niezbyt przyjemnymi sprawami rodzinnymi, ja niestety jestem wyłączony do 17 sierpnia ze wspólnych spotkań i przejażdżek... :-(

Pozdrawiam i do zobaczenia.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...