Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Sierpień w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 98
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ArtCho

    21

  • Elvis

    16

  • Urbi

    14

  • bilety

    8

Top użytkownicy w tym temacie

Życie weryfikuje plany więc polatanka w kierunku Myśliborza nie wyszła ...

Jakoś tak przypadkiem udałem się w kierunku Puszczy Bukowej ... tak na marginesie jest to fajne miejsce ale pewnie wszyscy to wiecie ..

Po drodze zahaczyłem o Kołowo ...

10.08.1.jpg

Później coś mnie poniosło w kierunku Gryfina więc odwiedziłem "krzywy las" ...

10.08.2.jpg

Do domu wróciłem objeżdżając Miedwie od południa ... razem prawie 150 km spokojnej jazdy po wiejskich padołach ...

10.08.3.jpg

Odnośnik do komentarza

Elvis szkoda ze nie skierowales sie na Mysliborz, toc to moje rodzinne miasto,chcialbym abys Go pozdrowil a tu klapa.Moze ujmiesz w nastepnym wypadzie.Okolice sa bajeczne .Przeciez to stolica 100 jezior. :clapping: W kazdym kierunku jadac od miasta sa jeziora- czyste jeziora obfitujace w ryby.Polecam.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

ArtCho,

takie małe OT, ale dotyczy maxi skutera ze Szczecina..

mam dla bardzo przykrą wiadomość... - nie ma już Twojej poprzedniej SW-T400... http://tvnwarszawa.t...nde,129931.html

Więcej informacji o właścicielu - koledze SYSGONE w tym temacie: http://www.forum.bur...h/page__st__520

Dużo miał szczęścia kolega SYSGONE, bo zdjęcia pojazdów uczestniczących w wypadku nie wyglądały optymistycznie...

Życzę Norbertowi, szybkiego powrotu do pełnej sprawności.

Odnośnik do komentarza

Przedpołudnie dnia dzisiejszego spędzone na 2oo ...

12.08.3.jpg

12.08.2.jpg

12.08.1.jpg

A tymczasem zaczęło się chmurzyć ... chyba popada ... :(

13.38 ... ooooo właśnie ... pada i wieje ... zrobiło się ciemno i dramatycznie ... gdzieś w okolicy jest burza bo słychać grzmoty i widać pieruny ....

Czułem że coś wisi w powietrzu i zdążyłem do domu na czas ...

Odnośnik do komentarza

Ja właśnie wróciłem z trzydniowego lansu w Łukęcinie i okolicach.

Dzięki wetteronline.de ulewę przesiedziałem w kawiarni przy kawie i ciasteczku...

Konsultowałem się u MaćkaZRX w sprawie "śpiewającego" koła - to zasługa opony o terenowym bieżniku.

Odnośnik do komentarza

Popołudniowe kulanie 2oo było równie przyjemne co poranne ...

Co prawda tym razem bliżej komina ale ... widoki zachodzącego słońca były zajefajne ...

12.08.6.jpg

12.08.5.jpg

12.08.4.jpg

Odnośnik do komentarza

W czasie popołudniowego kulanka napotkałem dwie łoszadzie ...

13.08.1.jpg

Jako że łoszadzie wypięły się na mnie zadami ... ja również wypiałem zad burgmana w ich stronę i pojechałem dalej ... ku zachodowi słońca ...

13.08.2.jpg

Odnośnik do komentarza

A uściślając w Piśmie jest napisane:

Gdy kto w drogę się wybiera, zapina kufry do skutera.

W kufry kładzie swe manele bo nie wróci na niedzielę.

Lecz, czem więcej kufrów zapięte tem majtki bardziej pogięte.

Sprawdza olej, inne płyny i zalewa w bak benzyny.

Siada później na kanapie, skuter jeszcze cicho chrapie,

Człek odkręca rączkę gazu i ... i już nie ma go w garażu ...

Szerokości ...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dzięki za dzisiejsze spotkanie. Serdecznie witamy dwóch nowych członków naszej grupy - wybaczcie Panowie i Panie, ale jestem tak skonstruowany, że mija sporo czasu zanim zapamiętam imiona... :) Kolega na czarnym Burgmanie i kolega wraz z koleżanką na Xcitingu. I tu od razu zapowiadam: kolega z koleżanką na Xcitingu 30 sierpnia biorą w Policach ślub i jesteśmy tam jako eskorta! :D Ale myślę, że szczegóły będą, kiedy się Kolega zarejestruje na forum.

No i w imieniu Wooferaia dziękuję wszystkim, którzy pomogli przy transporcie jego 2oo. Napisał mi: Dzięki stokrotnie chłopaki. Ze mną oki. Palec do szycia i zdarta skóra na stopie, bo adidasy... A buty motocyklowe stoją przy drzwiach... ale tyle wiązania... Ech...

Uważajmy na auta, które prowadzi pasażer... Na wakacje do domów przyjechali "angielscy" emigranci i moze być im trudno wrócić do polskich realiów, zwłaszcza z kierownicą po prawej... (Oczywiście broń Boże nie rozstrzygać o winie!)

PS

Mam zdjęcie, ale nie wiem, czy Wooferai sobie życzy ;)

Odnośnik do komentarza

Dziękuję Artur i reszcie pleciugowej ekipy za zatarganie mojego 2oo w bezpieczne miejsce.

Wzbudziliście podziw u moich sąsiadów swoją grupą maxi i wsparciem w potrzebie, jak w rodzienie.

Sąsiadka z przeciwka powiedziała żonie, że jak zajechaliście, to aż z wrażenia gęsią skórkę dostała. :-)

Cokolwiek to znaczyło. :-))

Dzięki jeszcze raz.

Ps. Artur, kto chciał to sobie zdjęcie już zrobił.

A ja jeszcze nawet do piwnicy nie dotarłem, zobaczyć co i jak.

Dotrę tam pewnie dopiero w poniedziałek.

Więc proszę, zdjęcia 2oo nie umieszczaj.

Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Więc proszę, zdjęcia 2oo nie umieszczaj.

Jasne :) Dlatego spytałem.

Ja po południu byłem w Locknitz, a później nie chcieli mnie wypuścić przyjaciele z Ramin.

Co tam się nawywijało?

Dużo by opowiadać ;)

My już spakowani jutro o 10-tej. ruszamy w stronę Bornego i później w okolice Tucholi

Szerokości! Jedźcie ostrożnie i dobrze się bawcie! Czekamy na zdjęcia i relację. :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...