Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Sierpień w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

Dużo by opowiadać ;)

Takie historie zapewne są długie, ale z drugiej strony szkoda, że nieobecni nie wiedzą o co kaman ,,,

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

A zatem jeśli nic się nie stało o czym mógłbym/powinienem wiedzieć to widzę że zapowiada się ładny dzionek ... :) ... a tym samym zapowiada się kolejne kulanko 2oo ...

Do zbiornika wlej benzynę

Na kanapę weź dziewczynę

W obie ręce weź manetki

I się szykuj do ... :msn-tongue:

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Po wieczornym kulanku wokół komina wytargałem z aparata kilka fotek ...

15.08.3.jpg

15.08.2.jpg

15.08.1.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 98
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ArtCho

    21

  • Elvis

    16

  • Urbi

    14

  • bilety

    8

Top użytkownicy w tym temacie

Odwiedziliśmy wczoraj z Volfem Borne.

Kilka perełek:

BMW R12 z rejestracją z Meklemburgii

20140815_151.jpg

20140815_150.jpg

20140815_152.jpg

2 x legendarne BMW 750 "Sahara" i Zundapp KS 750.

20140815_155.jpg

20140815_156.jpg

20140815_158.jpg

20140815_159.jpg

20140815_154.jpg

A nawet Jaguar, a co...

20140815_160.jpg

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj popołudniem poniosło mnie na pas startowy drogi nr 142 ...

Na pasie bocznym, chłopcy na motórach wyczyniali jakieś akrobacje ...

17.08.2.jpg

17.08.1.jpg

A przed powrotem do domu ... rzut oka na moją wieś ...

17.08.3.jpg

Ot ... i minęła niedziela ... mało tego, minął urlop ... od jutra idę tyrać na benzynę do skuta ... :)

Odnośnik do komentarza

Hej, czy ktoś ma może pożyczyć na parę dni kulę do chodzenia. Przydała by mi się....

501628191

Wysłano z telefonu przy użyciu Tapatalk.

mam dla ciebie kule zaraz zadzwonie

Odnośnik do komentarza

Kuli na razie nie mam ale widze że Azjon już ma. Jesli by jednak coś nie wypaliło daj znać. Rozumiem że potrzebujesz jedną.

Rozgladalismy się z Bilety i Azjonem za jakimś mniej psującym się skuterem abyś nie miał tylu kłopotów co z cymco. Jak już wiemy psują się niestety. Na polski rynek jest nazwa jakiegoś kamienia szlachetnego jeśli dobrze zrozumiałem. Oglądaliśmy dośc dokładnie jeden egzemplarz. Przyciągnęła nas bardzo ładna nietuzinkowa i opływowa sylwetka wzbudzająca spore zainteresowanie. Podobno był homologowany przez kilka instytucji związanych z bezpieczenstwem. Nie bedziesz musiał sie obawiać sąsiadów nawet jeśli pasażer kieruje. Ponadto właściciel deklarował nam zasięg - 450 km! Twierdził ze jest bardzo stabilny i bezwypadkowy. Siedzi się wygodnie co zostało sprawdzone organoleptycznie przez Bilety. Sam tez próbowałem i było naprawdę OK. Stosunkowo dużo miejsca na nogi. Kierownicą trochę jakby wąska. Posiada szybę z wycieraczką przy czym można sobie dobrać długość w zależnośći od potrzeb. Oryginalna wycieraczka była zdemontowana. Chłodzony antyfryzem cokolwiek to znaczy (tak bylo napisane). Kolor ciemno zielony ale jesli by nie odpowiadał to jak wiesz Urbi może zrobić każdy kolor. Fabrycznie wychodzą jeszcze białe. Plastiki bez uszkodzen czy zadrapań. Zapomnieliśmy zapytać czy ma ABS. Podobnie jak w BMW C1 można jeździć bez kasku. Moment obrotowy od samego dołu a zawieszenie daje sobie swobodnie rade z wieloma rodzajami nawierzchni (włączając typ R.U.F. wg instrukcji) Jak zrzucę zdjęcia to załączę.

Odnośnik do komentarza

No no Macku, cóż to za cudo. ;-)

Jak żona pozwoli, co pewne do końca nie jest, to honda Integra chyba to będzie..... ;-)

PS.Kowal i reszta ekipy, gratuluję 1000km. I czekamy na fotorelację.

Wysłano z telefonu przy użyciu Tapatalk.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Mi nabiło 1060 km, dzięki towarzyszom podrózy za miłą wycieczkę.

Aż wstyd się chawlić z Wieśkiem zrobiliśmy ponad 630 km. czyli razem 1260 km.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja też weekend spędziłem w siodle... Jako że na Mazurach jeszcze nie byłem, spotkałem się na Leniwcu z chłopakami... 1300 km nawinięte na kółka...

10539182_256645697868360_2890320101949202628_o.jpg

1654785_256645827868347_4800164696484211372_o.jpg

10515221_256645981201665_2644334901884229797_o.jpg

10614382_256646034534993_5738801340350739283_n.jpg

Odnośnik do komentarza

I kierowca chyba nie miał zapiętych pasów... ;-)

Dzięki Urbi. Ale test zderzeniowy przeszedł, tylko poduszka nie odpaliła ;)

A bo to w ogóle jakiś dziwny model był - niby 400, a błyszczące plastiki niczym w 600'tce ;-)

Dzięki za życzenia powrotu do zdrowia, już jest prawie ok.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

A bo to w ogóle jakiś dziwny model był - niby 400, a błyszczące plastiki niczym w 600'tce ;-)

Warstwa błyszcząca zwiększyła wytrzymałość i elastyczność konstrukcji, dlatego tak Ciebie zamortyzowało ;)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Do zdjęć z Leniwca dołączam krótki filmik :) Ruchome obrazy jakoś lepiej oddają ducha imprez....

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jutro zapowiadają dobrą pogodę - o 18.00 melduję się pod Pleciugą :)

Ja niestety zmuszony jestem odpuścić sobotę :(... Za to jutro organizuję pierwsze czwartkowe spotkanie w Świnoujściu... Zadeklarowali się na przybycie: Ja, Darecki, Romano i Kot... Może jeszcze się uda kogoś dorwać na mieście, a gdyby ktoś przeczytał to przypadkiem, to jutro pod Muzeum Rybołówstwa o 18-tej :)

Połączymy się jutro z Wami transcendentnie :) i telepatycznie! :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Pracuję do 18.00, więc dojadę pod Pleciugę ok. 18.15...

Do zobaczenia.

No i po spotkaniu, na które przyjechało 13 maxi skuterów\...

1.jpeg

4.jpeg

Główny cel dzisiejszego spotkania zrealizowany - najazd na dzielnicę wooferai'a udany - sam gospodarz w całkiem niezłej formie... Wracaj do zdrowia Areki dołączaj do nas.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Baaardzo chcialem podziekowac melmacie za poswiecony mi a przede wszystkim mojemu !scooter czas i za prezent.Mam nadzieje ze diagnoza byla trafna i pacjent z rana zwawo zamruczy.

Oczywiscie dam znac

melmacie jest :thumbsup: odpalił od strzała

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Koledzy z Moto-Fanatyka, jutro tj. w niedzielę 24 sierpnia o godz. 12.00 organizują na Jasnych Błoniach Zgromadzenie Motocyklowe http://www.moto-fana...93&rowstart=180...

Według wstępnych ustaleń, mieliśmy wziąć w nim udział jako przedstawiciele Grupy Zachodniopomorskiej Burgmanii, więc chcąc - nie chcąc, otwieram listę uczestników, którzy zadeklarowali chęć spotkania się i dołączenia do tej manifestacji:

1) hrabia

2) qszysiek

3) melmacie

4) grota10

5) Rzelu

6) kowal

7) Urbi

8) minimi1

9) ...

Myślę, że jak zawsze spotkajmy się pod Pleciugą o godz. 11.40 i o 11.55 ruszymy wszyscy na Jasne Błonia.

Pamiętajcie o kamizelkach klubowych.

Do zobaczenia.

P.S.

Przyznam Wam szczerze, że po przeczytaniu kilku postów z Moto-Fanatyka dotyczących tego Zgromadzenia, mam mieszane uczucia... ale o tym porozmawiamy jak się spotkamy pod Pleciugą...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...