Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Szczecin Nocą


Urbi

Rekomendowane odpowiedzi

Pomimo złośliwości pogody i niezdecydowanie a nawet wycofania sie ze spotkania, co więcej oficjalnego odwołania zaplanowanego spotkania, spotkanie, w troche niekonwencjonalnym stylu, jednak sie odbyło w 4-osobowym składzie.

No nie!!! Koledzy tak sie nie robi...!;-( Jak bym wiedzial ze sie jednak spotkacie to tez bym przyjechał 2oo albo nawet 4oo;-)

Mimo wszystko fajnie ze sie jednak spotkaliscie nawet przy tak zmiennej pogodzie:-) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Urbi

    181

  • KriSSo

    148

  • Rzelu

    110

  • burgifan

    80

No nie!!! Koledzy tak sie nie robi...!;-( Jak bym wiedzial ze sie jednak spotkacie to tez bym przyjechał 2oo albo nawet 4oo;-)

Mimo wszystko fajnie ze sie jednak spotkaliscie nawet przy tak zmiennej pogodzie:-) Pozdrawiam

Pomimo odwołania spotkania wewnętrzne przeczucie nakazalo mi jednak stawic się w umówionym miejscu w razie gdyby ktoś sie jednak zjawił, no i sie nie pomyliłem, Piotrek zajechał dosłownie sekundę przede mna jako że nie odczytał SMS-a od Wojtka odwołujacego imprezę. Po szybkim telefonie do "prowodyra", Wojtek z Krzyskiem wsadzili szanowne 4 litery do 4oo i spotkaliśmy sie w Mc koło Stera i tym oto sposobem zlot się jednak odbył :)

Odnośnik do komentarza

Tomek, następnym razem, przy każdej zmianie planów, dostaniesz smsa z informacja, do samego końca.

Przepraszamy

Wojtku wiem że był to jednak pełen spontan i do końca nie było wiadomo czy spotkanie dojdzie do skutku, wiec nie ma za co przepraszać i naprawdę nic się nie stało;-) Do zobaczenia następnym razem:-)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Dziś zaliczyłem wieczorne kulanko zupełnie solo. Pojechałem sobie do Rzela na powietrze z kompresora i gorącą czekoladę + chałwę (dzięki Rzelu), pogadaliśmy przy okazji z Maćkiem na temat Kawy J300 i wróciłem do domku :). A co? Elvis sobie radzi i często sam pomyka, to i ja mogę :)

Odnośnik do komentarza

KriSSO co za szkoda że się wcześniej nie zgadaliśmy , wczoraj również zaliczyłem jazdę i to solo.

Miałem w planach dzisiaj zaliczyć jazdę ale jak na razie pogoda jest nie sprzyjająca.

Niestety prognozy nie są dobre na dziś

Odnośnik do komentarza

Ja niestety na najbliższe dni wyłączony jestem z ruchu, jakaś paskudna infekcja mnie dopadła, tak więc weekend na pewno spędzę w łóżku a pogoda na jutro jak na złość zapowiada się całkiem, całkiem.

Odnośnik do komentarza

Dziś mam wolne, jeździłem do południa po mieście, ale zniechęcony powtarzającymi się przelotnymi deszczami przesiadłem się do auta.

Oczywiście już po kwadransie wyszło słońce... :frusty:

Odnośnik do komentarza

Witam.

Czy ma ktoś jeszcze ochotę na jakąś małą wieczorna polatankę ? Nie mówię, że dziś, bo do 22 jestem w pracy, ale może w przyszłym tygodniu. Nosi mnie jeszcze i wiem, że nie tylko mnie... Choć faktycznie nie mam na nic czasu, to może coś pomyślę ;)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Maciek, fajna propozycja...

Koledzy, czy ktoś ma jeszcze dzisiaj czas i ochotę na wieczorne spotkanie o godz. 22.20-22.30 oczywiscie pod Pleciuga i godzinna przejażdżkę...?!?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...