Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Szczecin Nocą


Urbi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Joshua, nie wymiękaj i przyjeżdżaj na godzinkę. Jak inauguracja, to inauguracja - jak napisał Roger

Następne spotkanie SN zrobimy troszkę wcześniej ;-)

Burgifan, ja też jutro wstaję o 5 - damy radę

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Urbi

    181

  • KriSSo

    148

  • Rzelu

    110

  • burgifan

    80

  • Klubowicze

Jeden podpis jakoś przeżyję, ale jak w ostatnim wpisie pojawiły się dwa - nie zdzierżyłem ;)

Ok, już nie spamuję. Bawcie się dobrze chłopaki! Owocnej i bezpiecznej inauguracji! :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Spotkania z cyklu Szczecin Nocą uważamy za otwarte ! Na inauguracje przyjechało 7 maxi skuterów z GZ i wspólnie spędziliśmy 2,5 godziny a co niektórzy wytrwali nawet do 3 nad ranem...

Rzelu, KriSSo, Rogierro, Minimi, hrabia i Arti23, bardzo dziekuje za pierwszą wspólną nocną polatankę.

Do zobaczenia następnym, ale musimy zacząć z godzinkę wcześniej, wtedy poprawi nam się frekwencja.

Tymczasem pozdrawiam i dobranoc.

Na koniec jakieś pamiątkowe zdjęcia...

a3fe6a7394b1066b5875e5354a8270db.jpg

c948b103d86f4579b71a904d0b27fd3e.jpg

0688fe060e9524c540e593d8e0b13074.jpg

df18d614aba471367ffb2e61f5ba7393.jpg

ada8ac40b60d45e7d1d6c627466b6e0d.jpg

Odnośnik do komentarza

Mnie niestety nie ma na zdjęciach bo tak się bawiłem nowym intercomem że zgubiłem grupę, pomyliłem zjazdy i musiałem nawracać do Szczecina przez zjazd na Dąbie. Czyli gadżety mają też swoje minusy, które jednakże nie przysłaniają nam plusów.

Były próby parowania, ale nic z nich konkretnego nie wyszło, może naciskam nie to co trzeba albo osoba po drugiej stronie nie jest odpowiednio wyposażona. Na początku liceum było tak samo....

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Policja się wami nie zainteresowała ? Taka "banda" Nocnych Wilków mogła wzbudzić niepokój :D

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Policja się wami nie zainteresowała ? Taka "banda" Nocnych Wilków mogła wzbudzić niepokój :D

Owszem zainteresowała... ;-), ok. godz. 1.15, kiedy oczekiwaliśmy na kawę w MC przy ul. Cukrowej, podjechał również radiowóz i właśnie zapytał, czy my jesteśmy "Nocne Wilki"... ;-)

Jacku, Ciebie nie ma tylko na tych zdjęciach spod Sądu, kiedy akurat na Ciebie czekaliśmy, które akurat zrobiłem. Na pozostałych, autorstwa pozostałych kolegów już powinieś być.

Odnośnik do komentarza

Dziękuję wszystkim za spotkanie, nocne polatanie i cenne rady dla świeżaka.

No i ciche dni w domu są :(

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Czy dziś ktoś śmiga? Ja kończę kąpać dzieciaki i z chęcią bym z domku czmychnął ;P

Odnośnik do komentarza

Dokładnie.

A dzisiaj jak byście coś organizowali, to też piszcie wcześniej, bo w sobotę to ja nie planuję raczej siedzieć o suchym pysku :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ale była wczoraj jazda :D. Super. Wróciłem chyba 1:30 do domu dopiero hehe. Dziś w nagrodę mam cichy dzień, a z racji propozycji Burgifana może przeciągnąć się do kilku cichych dni hehe, ewentualnie tygodnia :). Komentarz zbudzonej żony bezcenny "trzeba być idiotą, żeby jeździć BEZ CELU do w pół do drugiej w nocy - CYMBAŁ !!! :laughing: :laughing: :laughing:

Posprzątam dziś kibelki, odkurzę, to może się uspokoi :) i wynegocjuję :notworthy: kolejny Szczecin nocą na dziś

No !!! to co? latamy dziś wieczorem? :D.

EDIT:

Niestety, ma lać po 19:00, także chyba innym razem.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ale była wczoraj jazda :D. Super. Wróciłem chyba 1:30 do domu dopiero hehe. Dziś w nagrodę mam cichy dzień, a z racji propozycji Burgifana może przeciągnąć się do kilku cichych dni hehe, ewentualnie tygodnia :). Komentarz zbudzonej żony bezcenny "trzeba być idiotą, żeby jeździć BEZ CELU do w pół do drugiej w nocy - CYMBAŁ !!! :laughing: :laughing: :laughing:

Posprzątam dziś kibelki, odkurzę, to może się uspokoi :) i wynegocjuję :notworthy: kolejny Szczecin nocą na dziś

No !!! to co? latamy dziś wieczorem? :D.

EDIT:

Niestety, ma lać po 19:00, także chyba innym razem.

Krzysiek ale balansujesz na cienkiej lini. Moja rada zabierz żonę na zakupy do obuwniczego i będzie OK.

Odnośnik do komentarza

Sądzę że jakieś kółeczko np do Dąbia jest możliwe, a wieczerza na całodobowym Mc obok Macro.

A tutaj idealny kawałek do nucenia pod nosem w sklepie z butami:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...