Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Szczecin Nocą


Urbi

Rekomendowane odpowiedzi

Ale żeby bez termometru? Żenada i dziadowanie! Niech no tylko Melmacie to zobaczy, to powie kilka słów...

P.S. Gwizdka też pewnie nie ma albo ukradli w transporcie...

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Urbi

    181

  • KriSSo

    148

  • Rzelu

    110

  • burgifan

    80

  • Sympatycy

Termometr pies drapał, aczkolwiek fajnie mieć, ale brak światełek awaryjnych - to już lekka przesada. Drażni również wyciąganie kluczyka ze stacyjki, by podnieść kanapę, podobnie brak możliwości ładowania telefonu. Oczywiście gniazdko już zamontowane, ale jego brak w tej klasy sprzęcie trochę dziwi. Do tych mankamentów z pewnością da się przywyknąć.

Rzelu, te gwizdki musimy założyć, tylko porządne, a nie tanie chińskie, ponieważ Kolega mi zdradził, że chińskie płoszą dzika ale przyciągają jelenie :).

Wracając do tematu:

Czy dziś, ktoś ma ochotę wieczorkiem pokulać i obgadać szczegóły jutrzejszego wyjazdu? Np 20:00 lub 21:00? Przy okazji jakąś rundkę można zrobić.

Odnośnik do komentarza

Termometr pies drapał, aczkolwiek fajnie mieć, ale brak światełek awaryjnych - to już lekka przesada. Drażni również wyciąganie kluczyka ze stacyjki, by podnieść kanapę, podobnie brak możliwości ładowania telefonu. Oczywiście gniazdko już zamontowane, ale jego brak w tej klasy sprzęcie trochę dziwi. Do tych mankamentów z pewnością da się przywyknąć.

Poszukaj sobie moich manuali - bez niszczenia czegokolwiek w plastikach dasz radę założyć zarówno elektryczne otwieranie do kanapy, jak i światła awaryjne.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Jak sam zauważyłeś - część. Spora grupa niestety nie, więc można się spotkać wieczorkiem.

Krzysiu, z przyjemnością bym się spotkał wieczorkiem, ale na tę chwilę nie wiem czy dam radę... W razie czego pozostajemy, jak zawsze, w kontakcie telefonicznym lub w dyskusji na PW.

Odnośnik do komentarza

Panowie, jade dziś ok g. 15:00 skutem w okolice Goleniowa przez Dąbie i Pucice. Jeśli ktoś ma ochotę się przyłączyć to zapraszam.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

KriSSo, Rogierro i Joshua, jak udał się dzisiejszy SN...?!? Jednak udało Wam się spotkać..., bardzo żałuję, ale mnie zatrzymało spotkanie towarzyskie...

Pozdrawiam i do zobaczenia jutro o 9.00 na parkingu przy Jasnych Błoniach.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

W zasadzie, to nie był typowy SN, bo chłopaki polecieli do Nowego Warpna już koło 18:00, a ja dojechałem do nich przed 20:00. Posiedzieliśmy przy stoliku, jakieś 3 gałeczki lodów dla ochłody i powrót. Trochę spontanicznie, bez umawiania się, a szkoda, bo byli chętni - np romeo1971 by pojechał z nami, gdyby wiedział.

Jutro kolejna wycieczka :). Kurczę, jak ja pokochałem jazdę motocyklem/skuterem :D. Mógłbym tak cały czas.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Jest pomysł na troche inny SN...

Dziś wieczorem RBBN - wyjazd około 20.00-20.30 z ośrodka w NJ... Kto chętny ?!?

Zapraszamy :-)

Odnośnik do komentarza

NJ - Nowy Jasieniec

RBBN- tutaj zgadnę wspaniałą mieszanką językową Rolling Bromberg Bei Night- ja domagam się- zdjęcia zdjęcia zdjęcia

Odnośnik do komentarza

ok 20 ruszamy we dwóch z wielgowa w kierunku trzebież nowe warpno jak ktoś chętny to zapraszam

jak do 22;00 wrócę na Zajezdnię tramawajową to się

pokulam, ale to chyba za mało czasu

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
NJ - Nowy Jasieniec

RBBN- tutaj zgadnę wspaniałą mieszanką językową Rolling Bromberg Bei Night- ja domagam się- zdjęcia zdjęcia zdjęcia

Piotruś NJ - dobra odpowiedź, RBBN - zła odpowiedź

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...