Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Szczecin Nocą


Urbi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Dzięki za wspólne spotkanie i przejażdżkę w poszukiwaniu gwizdków dla Rzela... Takie spontaniczne spotkanie, troche "normalne", trochę SN, a przyjechało 8 moto a nawet 10 i 11 w pewnym momencie sie zrobiło....

KriSSo, wiesz co, po namyśle i wcześniejszej rozmowie stwierdzam, że ja też Ciebie nienawidzę za tak szybką akcje w tej Twojej "telenoweli"... Nie dałeś mi czasu na zastanowienie się i działanie... I teraz zaczynam trochę żałować...

Ale cóż, życie toczy się dalej i trzeba patrzeć w przyszłość... Kiedyś coś się wymyśli i wprowadzi w życie inne rozwiazanie...

Tymczasem pozdrawiam i trzymam kciuki za jutrzejszy, bardzo emocjonujący i pełen wrażeń oraz zadań, dzień.

P.S. Kuba, cieszę się że udało nam się Ciebie spotkać i miło było Cię poznać. Naprawdę zapraszamy i zachęcamy do czynnego uczestnictwa w naszym Forum oraz naszej zachodniopomorskiej maxiskuterowej społeczności. Do zobaczenia następnym razem.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Urbi

    181

  • KriSSo

    148

  • Rzelu

    110

  • burgifan

    80

  • Klubowicze

Ja tez dołączam do nawidzących KriSSo ! Życzę mu powodzenia w dzisiejszym pełnym wrażeń dniu. Do zobaczenia w Nowym (nomen omen) Jasieńcu.

Odnośnik do komentarza

KriSSo ja też Cię nawidzę ! Tylko jak ja mam to zrobić żeby w tak krótkim czasie uzbierać tyle kasy na odkupienie w najbliższych miesiącach tego co dzisiaj będziesz załatwiał...

Utwierdziło mnie to tylko w przekonaniu ze baaardzo lubię mojego burka

Dokładnie to samo czuję za każdym razem jak uda mi się karnąć czymś innym :D

Na prawdę :)

I tego się trzymajmy !

Odnośnik do komentarza

Krisso nawidze Ciebie coraz bardziej, ja spioch przez Ciebie nie przespalem ani minuty, Wojtek zrob cos wymysl no nie wiem cos, moze nie sprzedadza

Odnośnik do komentarza

Bob, ale nie tylko go za to nawidzimy gromadnie- zapisz się do klubu nawidzących Krissa- bo jak słusznie zauważył "Czuję się jak wróg publiczny nr 1. Osama miał więcej przyjaciół :Jumpy: "

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

minimi1, już biorę się za działanie... zrobiłem wszystko, co mogłem... nawet schowałem Forzę głęboko i sam nie wiem gdzie, a dokumenty zniszczyłem... ;-)

Ale teraz to ja Ciebie nawidzę a nawet nienawidzę... za późno się obudziłem... uprzedziłeś mnie...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ja nie wiem, taka niechodliwa ta Forza, a rzucili się na nią, jak wyposzczony żołnierz na dziewicę.

Rekord świata - w największym oddziale Urzędu Miejskiego w 10 minut po otwarciu tegoż, nie ma już możliwości rejestracji. Wszystkie numerki po 10 minutach się skończyły.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ależ ten wczorajszy spontaniczny spocik namieszał w głowach... a przy tym wprowadził kilka zmian wśród naszych drogich kolegów... ile dramaturgii w porannym działaniu kilku osób...

Odnośnik do komentarza

minimi1, już biorę się za działanie... zrobiłem wszystko, co mogłem... nawet schowałem Forzę głęboko i sam nie wiem gdzie, a dokumenty zniszczyłem... ;-)

Ale teraz to ja Ciebie nawidzę a nawet nienawidzę... za późno się obudziłem... uprzedziłeś mnie...

Bo ja Drogi Wojtku nie spałem, w odróżnieniu od Ciebie

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

KriSSo, zdjęcia nowej maszyny natychmiast proszę... Co z Forzą się stało?

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Poczekajcie, niech Wam Krisso napisze "oficjalną" wersję dla małżonki :Jumpy:

Już nad nią pracujemy... ;-)

A tymczasem KriSSo z Qubel'em zakończyli dzisiejszy nieoficjalny SN - pierwsze kilometry zacną nawinięte.... :-) Szczecin i kilku członków GZ ujrzało już nową, piękną, czarną SW-T600...

Odnośnik do komentarza

Miałem okazję się nią przejechać, dzięki KriSSo. Wrażenia jak najbardziej pozytywne, bałem się tego, bo mi się ona podoba. A bałem się, że mi nie podpasuje, ale na szczęście jest ok. Jest to obecnie najlepszy i najfajniejszy "nasz" skut, a w dodatku jeden z dwóch najładniejszych... :D

Chyba nie muszę kończyć, niech Minini się wypowie co jest na prawdę ładne :)

Jeszcze raz gratki KriSSo, sprzęt masz po prostu marzenie, brak mi słów. Dbaj o niego, bo jestem pierwszy na liście do odkupienia go od Ciebie, ale mała prośba; ciesz się nim dłużej niż 2 miesiące, bo nie jestem w stanie tak szybko kasy uzbierać :)

Odnośnik do komentarza

"Chyba nie muszę kończyć, niech Minini się wypowie co jest na prawdę ładne :)" No cóż szału nie ma, trochę tych niedoróbek się znalazło, tak na moje oko potężny dzwon był, bo wszystko łącznie z kanapą takie jakieś lużne jest- no i jest to niestety uboga wersja na rynek północnokoreański, zubożona o kilka różnych funkcji no, ale jak słusznie zauważył Burgifan "Jest to obecnie najlepszy i najfajniejszy "nasz" skut, a w dodatku jeden z dwóch najładniejszych... :D" Wiem, bo sam mam ten drugi- taka lepsza Krissowa wersja z większym wypasem- no ale to dopiero jak się formalności importowo-exportowe skończą.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Minimi, z kanapą wszystko w porządku, trzeba umieć ją tylko właściwie zamknąć ;-)

Co do zubożonej wersji, to co się dziwisz... Jak by się nie targował, to i światła awaryjne by miał a może i termometr, a tak wymontowali, musieli przecież na czymś obniżyć cenę... Dobrze, że hamulec ręczny zostawili, bo Krzysiu bardzo chciał go w końcu mieć. ;-)

Z tym, że jest to aktualnie najnowszy i najładniejszy oraz najfajniejszy maxi skuter w GZ zgadzam się, a drugi najładniejszy, faktycznie jest u mnie pod kluczem.

Odnośnik do komentarza

Minimi, z kanapą wszystko w porządku, trzeba umieć ją tylko właściwie zamknąć ;-)

Co do zubożonej wersji, to co się dziwisz... Jak by się nie targował, to i światła awaryjne by miał a może i termometr, a tak wymontowali, musieli przecież na czymś obniżyć cenę... Dobrze, że hamulec ręczny zostawili, bo Krzysiu bardzo chciał go w końcu mieć. ;-)

Z tym, że jest to aktualnie najnowszy i najładniejszy oraz najfajniejszy maxi skuter w GZ zgadzam się, a drugi najładniejszy, faktycznie jest u mnie pod kluczem.

Przepraszam, że śmiem zauważyć, ale wydaje mi się, że ten egzemplarz, który jest u Ciebie pod kluczem jest nowszy. Krzysia uboga wersja jest starsza (znaczy wcześniej w Chińskiej montowni złożona z różnych rozbitków)- sprawdż w papierach. W sumie jest mi tak żal Krzysia (uboga wersja po dzwonie z wielbłądem), że chyba w poniedziałek już wystąpię z klubu nawidzących, ale do poniedziałku pozwólcie mi się cieszyć banerem - proszę. I koniec tego OT w tym dziale- po cichu- z uwagi na klucz do skarbca powiem Ci Wojtku, że chyba wcisnęli Ci jakąś kopię niedbale uszytą- wyrażnie widziałem z tyłu napis GOLYTEX

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...