Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Szczecin Nocą


Urbi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Urbi

    181

  • KriSSo

    148

  • Rzelu

    110

  • burgifan

    80

  • Sympatycy

Koledzy, przepraszam, ale moja żona niestety nadal źle się czuje i muszę zostać w domu...

Może w przyszłym tygodniu uda mi się wyskoczyć na jakiś SN.

Pozdrawiam i życzę udanej nocnej polatanki.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Krzysiu i Jacku, dziękuję za wspólną nocną przejażdżkę w tę chłodną czerwcową noc. Przepraszam, że wytrzymałem tylko do 23.45, ale 13oC wygrało z moją dolną częścią ubrania.

Pozdrawiam i do następnego SN-u. Dobranoc.

Odnośnik do komentarza

Krzysiu i Jacku, dziękuję za wspólną nocną przejażdżkę w tę chłodną czerwcową noc. Przepraszam, że wytrzymałem tylko do 23.45, ale 13oC wygrało z moją dolną częścią ubrania.

Pozdrawiam i do następnego SN-u. Dobranoc.

a gdzie szpanerski kocyk?

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

a gdzie szpanerski kocyk?

Widzisz Piotruś, w tym rzecz, że jest czerwiec, miało być ciepło, więc szpanerski kocyk zdjęty leży sobie w szafce i czeka na chłodne, jesienne dni ... A licząc w końcu na ciepłą, czerwcową noc, nawet szpanerskie spodnie motocyklowe zostały w szafie, a ja pojechałem w cywilnych jeansach. ;-)

Powiem więcej, licząc już na ciepłe a wręcz upalne dni czerwcowe, stuningowałem Majesty do wersji letniej i założyłem krótką szybę (jeśli wogóle można nazwać tę owiewkę szybą ;-)), co rownież wczorajszej nocy zmusiło mnie do wpięcia szczęki do kasku i założenia chustki na szyje...

Ale ogólnie było super: polatanka po Szczecinie z kilkukrotną próbą przełamania barykad na Wały, pózniej przejażdżka przez Niebuszewo na Arkonkę, następnie trochę piractwa po Lasku Arkońskim, zakończone krótkim postojem pod Areną, w celu omówienia dalszych planów tak miło rozpoczętej nocy... i tylko bardzo żałuje, że nie pojechałem już na kawę, na która bardzo serdecznie zapraszał nas wczesniej, właściciel Francuz... :-(

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

I za to Wojtek Was nawidze, znowu cos fajnego sie dzialo a ja ciezko ranny nie moglem

Piotruś, jaki ranny, żołnierz ranny walczy do końca...,

a przecież Krzysiu Cię zapraszał, na ten trochę gangsterski wieczór z cyklu SN... ;-)

Odnośnik do komentarza

Piotruś, jaki ranny, żołnierz ranny walczy do końca...,

a przecież Krzysiu Cię zapraszał, na ten trochę gangsterski wieczór z cyklu SN... ;-)

Żebyś mnie Wojtek zobaczył to byś zrozumiał co to znaczy umarłem (ok, wcześniej byś pewnie umarł ze śmiechu). Co tam- do następnego razu

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Jesteśmy z żoną i znajomych na kawie, dzwoni KriSSo... Patrzę a jak na złość mam 1% baterii... Nie odbieram, piszę smsa: "Pisz, bo bateria mi sie kończy..." Po chwili dostaje sms zwrotny: "Masz ochotę przejechać się, VOLF jest ;), Rzelu, Kowal, Minimi, Roman i ja" Myśle sobie, czyli jest jakiś SN a ja nie doczytałem... "Kochanie, zwracam się do żony, czy mogę wyskoczyć na godzinkę na moto...?" "Jedź tylko bądź za około godzinę..." Lecę na dół i dzwonię do KriSSa, "gdzie jesteście ?!?" W Petit Paris - odpowiada "jadę do Was..." krzyczę do słuchawki odpalając skuter....

VOLF, super było Cię znów zobaczyć i pogadać chwilkę. Chłopaki dzięki za fajny, spontaniczny SN i wspólną przejażdżkę przez NRD.

fc7d8e8865774e9affe40fbde349ac33.jpg

a20050bbc251774101f88fc0b3371909.jpg

7177c69445699cb2336c1182022e9e05.jpg

Pozdrawiam i do następnego razu. Może w końcu będzie ciepło...

Odnośnik do komentarza

Ciekawe kiedy będzie to ciepło ? Choć najważniejsze żeby nie padało a o to teraz trudno.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj nie pada :lol:

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Jak by ktoś był chętny to ja polatam dzisiaj sobie

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Jak by ktoś był chętny to ja polatam dzisiaj sobie

Chętni by się znaleźli, tylko siły już brak. Szkoda, że z nami nie pojechałeś na super przejażdżkę i żeberka do Babigoszczy. Pogoda była bardzo ładna, pojeździłbyś z nami. W przyszłym tygodniu od środy idą upały i będzie SN. Póki co, przez najbliższe 4 dni ma lać

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ja w ten weekend jestem słomianym wdowcem z synem pod 24-godzinną opieką, więc odpadam z ewentualnego SN-u... :(

Poza tym pogoda nadal nie sprzyja, co więcej wcale nie czuje suę, że to już lato i zaczęły się wakacje... Pogoda w tym roku to jakaś masakra.

Ale, patrząc na prognozy na najbliższy tydzień, ma być w końcu ciepło i myślę, że w końcu będziemy z przyjemnością organizować i spotykać się przynajmniej dwa razy w tygodniu na SN-ach.

Kończąc swą wypowiedż tym optymistycznym akcentem, pozdrawiam serdecznie. Do zobaczenia już wkrótce :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Rzelu, zdaj relację, jak wczorajszy SN, bo zostałem z synem pod opięką przez 24h i nie mogłem podjechać. Polataliście wczoraj?

Odnośnik do komentarza

KriSSo wczoraj raczej już nikt nie jeździł. Ja tez chciałem polatac wieczorem ale porządnie się rozpadalo i zrezygnowałem ze SN. Za to dzisiaj mam zamiar zrobić rundke w koło komina jak będzie w miare pogoda oczywiecie tzn. bez deszczu ;-)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...