Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Szczecin Nocą


Urbi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Urbi

    181

  • KriSSo

    148

  • Rzelu

    110

  • burgifan

    80

  • Sympatycy

Czyli jutro, tj. sobota 23 maja o godz. 21.00 polatanka z cyklu Szczecin Nocą. Spotykamy się... na parkingu przy fontannie z tyłu Urzędu Miejskiego, co Wy na to...?!?

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

KriSSo, Minimi, Rzelu i Kowal bardzo dziekuje za wspólny SN. Pomimo chłodnego wieczoru, fajnie i miło spędzony czas w doborowym towarzystwie i w świetnych nastrojach.

Wniosek po kolejnym zmarznięciu - w związku ze zmianą klimatu, inwestuje w profesjonalne ubranie na moto.

Qubel, super było Cię w końcu zobaczyć, chociaż przez kilka minut.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

KriSSo, nie kuś, jeszcze nie kupiłem ubrania. Przecież umówiliśmy sie wstępnie na zakupy na wtorek, a ubiegłoroczne spodnie, założone moze 3 albo 4 razy spadają mi z tyłka, kurtka długa i ciepła nie podoba się mojej żonie i mówi, że jest d na mnie za duża i wyglądam w niej dziwnie, a krótkiej marznę w jeszcze chłodne, majowe wieczory.

Odnośnik do komentarza

Przyłączam się do pytania. Czeka mnie zakup kurtki. Wstępnie oglądałem w MotoABC na Goleniowskiej i w sklepie na Niemierzyńskiej.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Arti23, Ty w ogóle jeszcze żyjesz? W ogóle przestałeś z nami jeździć, a jeszcze na dobre nie zacząłeś :D.

Mirku, tę kurtkę IXS kupiłem w Moto46 na Kurzej, także masz bliżej, niż Niemierzyńską :) Ile to było peelenów ...... zdaje się, że coś kolo 600-700 pln.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

A ja, po rozmowach z kilkoma kolegami, zdecydowałem się na komplet firmy Rukka i na początek zamówiłem taką kurtkę:

http://m.moto-akceso...-czarna,p,27128

Na szczęście udało mi się znaleźć w promocji za 299 euro.

Teraz jeszcze szukam spodni, oczywiście też w cenie promocyjnej.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Elvis, orientujesz się co się stało z Agentem 052? Chodzi o Tiger02. Wy się chyba znacie, może wiesz co się z nim dzieje? Przepadł jak kamień w wodę:). Czyżby przeskoczył na motocykl?

Odnośnik do komentarza

KriSSo żyję. Niestety obowiązki firmowe i domowe nie pozwalały mi na jazdę z Wami. Podejrzewam że do końca miesiąca to się nie zmieni ale śledzę wątek i jak tylko będę mógł to na pewno się pojawię. Na swoim Peugeocie namiętnie jeżdżę do pracy. Pogoda coraz lepsza, przyjemność coraz większa. Pozdrawiam wszystkich poznanych. Do zobaczenia wkrótce.

Jestem na etapie zakupu intercomu. Była fajna oferta na Midlanda ale się niestety spóźniłem.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Fajny zapowiada się Wam dziś Szczecin Nocą

Niestety ja drugą noc spędzam w Warszawie... i gdybym miał skuter, mógłbym podłączyć się pod RWBN...

Miłego nocnego kulanka życzę i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Koledzy, proponuję dziś (z okazji poprawy pogody), jakąś polatankę. Może tym razem nie 22:00, a o np 19:00? Żeby choć trochę widno było i resztki słoneczka zahaczyć? Możemy nawet Piotrusia minimini (zawiedzionego ostatnio) zabrać na ten jego wymarzony KEBAB? :) Albo nic nie jeść, tylko pojeździć? Wszystko jedno.

Kto ma ochotę dziś się przejechać, ręka w górę.

1. KriSSo.

2. Qubel.

3. Urbi.

4. Joshua.

5. Rogierro.

6. Romeo?

7. ...........

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

KriSSo - że Ciebie nawidzę, to już wiesz. Ale nie wiesz, że jeszcze bardziej Ciebie nienawidzę po przeczytaniu powyższego. Szczecin nocą, to Szczecin nocą, a jak się umawiamy na 19.00, to tak jakby normalnie, więc piszmy w temacie danego miesiąca... Ja np. z rzadka czytam ten wątek, a tu dziś przypadkowo okazało się, że się spotykamy!

?

Odnośnik do komentarza

minimi1 i KriSSo dzięki za udostępnienie Waszych maszyn, fajnie było się przejechać czymś INNYM, nie lepszym, czy gorszym, ale właśnie innym. Utwierdziło mnie to tylko w przekonaniu ze baaardzo lubię mojego burka☺

Odnośnik do komentarza

KriSSo - że Ciebie nawidzę, to już wiesz. Ale nie wiesz, że jeszcze bardziej Ciebie nienawidzę po przeczytaniu powyższego. Szczecin nocą, to Szczecin nocą, a jak się umawiamy na 19.00, to tak jakby normalnie, więc piszmy w temacie danego miesiąca... Ja np. z rzadka czytam ten wątek, a tu dziś przypadkowo okazało się, że się spotykamy!

?

A ja dzisiaj zrozumiałem, że nawidzę też Wojtka- za Jego kurtkę i nawidzę też Krisso- On już wie za co- bardzo nawidzę

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...