Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Szczecin Nocą


Urbi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Urbi

    181

  • KriSSo

    148

  • Rzelu

    110

  • burgifan

    80

Koledzy poniewaz pogoda nam dopisuje a ja mam nadzieje ze wiekszosc z was nie zapadla jeszcze w sen zimowy wiec czy ktos planuje dzisiaj albo jutro wieczorne kulanie skuta z cyklu RSBN?;-)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

No No No kusisz ;). Właśnie byłem na dworze i jest tak niesamowicie ciepło, że ....,,, no bardzo ciepło :). W zasadzie to ostatnie dni w tej temperaturze i powinniśmy codziennie uprawiać RSBN.

A co porabia Rzelu? Na posterunku?

Minimi, trochę się pospieszyłeś, a takie piękne i ciepłe dni teraz będą. Piotr, brakuje nam Ciebie :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

No możemy śmignąć gdzieś dzisiaj. To co? 21:00 pod Pleciugą? Można by do Rzela podskoczyć na czekoladkę i powietrze z kompresora :). Ale nie wiem, czy dziś jest na posterunku. A jeśli nie pracuje, to może z nami pojeździ :D

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

No to musimy tylko jeszcze ustalić godzinę. Joshua i Rogierro planują nieco wcześniej - 18:00-19:00, ja z kolei wolałbym nieco później. No ale spróbujmy jakoś to ustalić. Może wpiszmy, o której komu pasuje.

Odnośnik do komentarza

A ja chętnie polatam dzisiaj wokół komina;-) KriSSo daj znać o której tobie pasuje?!

Wstępnie z Rogerem jestem umówiony na 17:30 tak wiec ok 18:00 możemy być pod Pleciuga jeśli są jeszcze chętni;-)

Jeżeli ktoś planuje w późniejszych godzinach RSBN to niech da znać bo może też dołączę;-)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Mogę w zasadzie już od 18:00, bo powiedziałem, że Tomek to wystarczy, że zadzwoni i już może wszystko. A ja niczego nie mogę i jakoś mi dziś pozwolono wcześniej. Zatem mogę zarówno o 18:00, jak i o 21:00. Dostosuję się, więc piszcie Panowie, jak Wam pasuje.

P.S. Piotr Minimi, wrzucaj akumulator z powrotem i polatamy :D

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Mogę w zasadzie już od 18:00, bo powiedziałem, że Tomek to wystarczy, że zadzwoni i już może wszystko. A ja niczego nie mogę i jakoś mi dziś pozwolono wcześniej. Zatem mogę zarówno o 18:00, jak i o 21:00. Dostosuję się, więc piszcie Panowie, jak Wam pasuje.

P.S. Piotr Minimi, wrzucaj akumulator z powrotem i polatamy :D

Odnośnik do komentarza

Chłopaki (Joshua, Krisso i Rzelu) chyba jeszcze nie dojechali do domów bo coś postów nie widać. Zaczęło się o 17.30 na Parkowej (spotkałem się z Joshu'ą), potem przelot pod Pleciugę gdzie o 18-tej przyjechał Krisso i niespodziewanie pojawił się Hrabia autem. Po kilku minutach pogawędki pożegnaliśmy się z Hrabią i pokulaliśmy na Gubałówkę, sprawdzić stan zaawansowania prac przed otwarciem lodowiska. Potem przelot przez Krissa hatę i pędem do Rzela na stację. Tam tankowanko i ja niestety w tym momencie oddzieliłem się od grupy jadąc w stronę domu a reszta czyli Krisso, Joshua i Rzelu pojechali w przeciwnym kierunku, w stronę Przecławia.

Niestety było trochę zimniej niż się spodziewaliśmy ale i tak było OK, po tygodniu celibatu i leżeniu w łóżku z chorobą nic więcej do szczęścia nie potrzeba.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ja też już w domku. No właśnie, z Rzelem i Joshu'ą pojechaliśmy sobie przez Przecław do Kołbaskowa i wróciliśmy przez Będargowo, Stobno, Mierzyn do McDonalda koło Ster'a. Zjedliśmy dobrego chickera z frytkami i wypiliśmy gorącą kawkę, która nas rozgrzała. Okazało się, że ja dziś byłem motocyklistą-kamikadze, który w tych warunkach wybrał się z w dżinsach na gołe nogi :D. Byłem pewien, że wszyscy pojechali w ten sposób-bez kaleson :D. Rzelu podsumował to krótko: "tak się zbiera doświadczenie" :D. Teraz już tylko czekam, na mój zamówiony motokoc. Wielkie dzięki Koledzy za fajną wycieczkę i miłą atmosferę, zresztą, czy kiedykolwiek była inna? :) Dzięki i do następnego kulanka, znaczy się ….. jutro? :D

Odnośnik do komentarza

Ponieważ koledzy uparli się wyrwać mnie z przytulnych pieleszy postanowiłem ich nieco "przewietrzyć" na trasie Warzymice-Smolęcin-Stobno-Mierzyn 90% trasy na długich swiatłach, ale znieśli to bardzo dzielnie.

Pamiętam jak broniłem się, gdy mama kazała jesienią zakładać rajtuzy - Krisso dojrzał do noszenia kalesonów.

Człowiek się uczy całe życie... :idea:

Skuter pod domem, sąsiadki i tak mnie chyba mają za lekko szurniętego, ale sympatycznie.

Odnośnik do komentarza

Ja też się wzbraniałem całe życie przed noszeniem kaleson, ale człowiek dojrzewa (starzeje się) i już nie ma takiej brawury. Jak przeczytałem o waszej eskapadzie po moim odłączeniu się od grupy to w sumie się ucieszyłem, że nie pojechałem bo mój powrót do domu skutkował zgrabiałymi palcami u rąk, niestety mam problemy z krążeniem w członkach, zabrzmiało to dwuznacznie :-).

Co do polatanek, to wczoraj z Joshu'ą ustaliliśmy, że przy ładnej pogodzie w niedzielę (a zapowiadają 14 st.) lecimy do Ińska. Kto chętny?

Odnośnik do komentarza

Ja również dziękuje koledzy za wczorajszą krótką ale pouczającą polatankę wokół komina;-) W sumie to się troszkę lepiej przygotowałem do niej niż KriSSo (rajtuzy itd.);-) Poza tym jak to mówią "twardym trza być nie miętkim", i choć nie mam tak jak Roger problemów "z krążeniem w członkach" to i tak mi już zgrabiały palce że nie mogłem nic napisać na forum;-) Co do wypadu w niedzielę to wstępnie jestem chętny - oczywiście jak pogoda dopisze.

Odnośnik do komentarza

Wczoraj w czasie rozmowy z Hrabią padł pomysł aby w jedną stronę polecieć Chociwelką a w drugą przez Stargard. Jeżeli byś był chętny, to do Ińska polecimy przez Stargard a powrót przez Chociwel. To jest moja propozycja, ale niech się inni zainteresowani jeszcze wypowiedzą.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...