Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Szczecin Nocą


Urbi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Urbi

    181

  • KriSSo

    148

  • Rzelu

    110

  • burgifan

    80

  • Sympatycy

Dziś po 20:00, wspólnie z Qubel'em, postanowiliśmy zaliczylić fajną, wspólną przejażdżkę. Ruszyliśmy z Przecławia, pierwsze międzylądowanie wypadło u Rzela na gorącej czekoladce. Jacek niestety był oblegany przez tłumy tankujących, dlatego dłuższe posiedzenie nie miało sensu. Odpaliliśmy maszyny i w drogę. Niby nic specjalnego, ale tym razem pojeździliśmy nieco szybciej i dynamiczniej, niż zwykle (jakkolwiek w miarę zgodnie z obowiązującymi przepisami) :-). Nie było na nas mocnych, no …… może poza jednym BMW :D. Mojemu Burkowi troszkę jednak brakuje koników :horse: Ależ było fajnie… Poza tym, wieczorem cmentarz wygląda przepięknie - zwłaszcza dziś. Dzięki Mario za taki zacny spontan i wielki szacunek zarazem, że po dzisiejszej męczącej podróży do domu (700 km samochodem), znalazłeś jeszcze odrobinę chęci na polatankę na moto :). Brawo i do następnego razu :clapping: :clapping: !piwko

Odnośnik do komentarza

KriSSo, ja również dziękuję za to iż wyciągnąłeś mnie z domu pomimo zmęczenia po podróży, poza tym nie ukrywam iż stęskniłem się za Wami oraz jazdą skutem i chcę wykorzystać każdy "ciepły" dzień i wieczór przed nadejściem zimy. Tak jak napisałeś pośmigaliśmy dziś trochę po mieście zawstydzając kierowców puszek i powiem Ci, że Twoja 125 doskonale daje sobie radę w miejskim gąszczu, poza tym widzę ze masz duszę zapierdalacza, więc rób prawko i kupuj swój wymarzony maxi skuter z większą ilościa KM:)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Chłopaki, a moze macie ochotę na jakieś spontaniczne wieczorne spotkanie w środku tygodnia... Tego albo przyszłego... ?!?

Moze po 22 wyskoczylibysmy na jakaś kawę czy jakaś przekąskę do MC albo KFC..., zeby rownież w okresie zimowym podtrzymać tradycje spotkań z cyklu Szczecin Nocą...?!?

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Koledzy, zima kalendarzowa się kończy, z każdym dniem robi się coraz cieplej, co więcej, już za kilka dni rozpoczyna się wiosna, więc myśle że możemy powoli szykować się do jakiegoś inauguracynego wieczornego spotkania z cyklu "Szczecin nocą".

Muszę przyznać, że brakuje mi naszych wspólnych, spontanicznych późnych wieczorów... ?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Kurcze, zazdroszczę Wam tych wieczorków, więc może w tym roku uda się bliżej lata zagościć u was na któreś polatanki przy świetle księżyca...

Odnośnik do komentarza

Podjedzcie do mnie na krankenhaus Zdunowo to podłącze sie do ekipy moim wózkiem i razem pojedziemy odwiedzić Rzela ... :)

ja mam jedna noge sprawną mozemy twój pojazd przerobić w hulajnoge pojedziemy razem.
Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Drodzy koledzy, pogoda w tym tygodniu nie napawa optymizmem, ale powinna się poprawić po majówce, więc myśle że możemy powoli myślec o reaktywowaniu wieczornych spotkań z cyklu Szczecin Nocą.

W związku z powyższym proponuję być w gotowości w pierwszym tygodniu maja, w którym to zrobimy inauguracje tego typu spotkań.

Tymczasem pozdrawiam i do pierwszego, wieczornego, majowego spotkania w tym roku. :-)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza

Cześć wszystkim.

Będę śledził wątek i na pewno w najbliższy SN się pojawię. Jeżeli oczywiście zdążę do tego czasu odebrać swojego Pługa z naprawy.

Odnośnik do komentarza

Niniejszym wzywam chętnych do nocnego cruisingu

po naszym pięknym mieście do stawienia się na ubitej ziemi

pod Pleciugą godz. 23:30.

Potrzebującym alibi dla żon i kochanek będziemy wystawiać pisemne zaświadczenia :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Nie ma problemu !!! ja dziś świętuję ten pamiętny dla mnie dzień - na motocyklu, do bólu :P. Także na "koń" !!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...