Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Szczecin Nocą


Urbi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Urbi

    181

  • KriSSo

    148

  • Rzelu

    110

  • burgifan

    80

  • Sympatycy

Koledzy od niedzieli wracają ciepłe dni i noce więc myśle, korzystając z okazji o zorganizowaniu kilku SN-ów... Co Wy na to...?!?

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Można gdzieś śmignąć tylko jeszcze nie mogę wyjść, bo Żony jeszcze nie ma i siedzę z dzieciakami.

A tak BTW, we wtorek jadę na przegląd po 6000 km :D. Motocykl kupiony na początku czerwca, heh :D. Co bo będzie pod koniec sezonu, to nie wiem :). Na wiosnę chyba trzeba będzie poszukać kolejnej maszyny, bo ta się skończy.

Odnośnik do komentarza

My, tzn. ja, Joshua i Misiek (niezrzeszony) już polataliśmy 2 godzinki (Police, Tanowo, Dobieszczyn, Stolec, Buk, Lubieszyn, Loeknitz, Rotenklempenow i z powrotem przez Tanowo i Głębokie do domku.

Odnośnik do komentarza

To propozycja?- zadzwoń do Wojtka, zadzwoń do mnie ustal godzinę i podstawowy krąg zainteresowanych ew powiedz tu i tu będę czekał

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ja to juz bym pognał, tylko rodzina nie daje wyjść na moto. Niestety, będę chyba mógł dopiero po zachodzie słońca. Nie piszę jeszcze godziny celowo, by nie wprowadzać w błąd. A taki piękny mamy dzionek :/

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Widzę, że jakiś dziwny zwyczaj panuje w naszej grupie... większość wieczorami pije... :( Przez ten stan rzeczy coraz trudniej zmontować spontaniczny

Dziś wieczorem dostałem pewne zadanie od żony i korzystając z okazji, po jego załatwieniu postanowiłem trochę pojeździć. Zaraz po ruszeniu spod domu, około godz. 21.07, na ul. Modrej minąłem się z azjonem, który jechał w kierunku domu, nawet się zdzwoniliśmy, ale suma sumarum nie umówiliśmy się na dzisiejszą nocną jazdę, za to umówiliśmy się na SN w tygodniu około godziny 22, bo Wiesiu kończy pracę o 21.30. Kilka minut później postanowiłem skontaktować się z KriSSem, bo przecież wspominał coś o jeździe po zachodzie słońca, ale niestety miał wyłączony telefon lub był poza zasięgiem, więc nie udało mi się wyciągnąć Krzysia na nocną przejażdżkę... Tak więc pojeździłem samotnie po ulicach Szczecina i o godzinie 23.15 wróciłem do domu.

Drodzy Koledzy, nauczony panującymi zwyczajami, z pewnym wyprzedzeniem proponuję kilka spotkań z cyklu SN w nadchodzącym tygodniu, jeśli oczywiście nie będzie padać...

Pierwsze nocne spotkanie proponuję już w najbliższy poniedziałek, tj. 3 sierpnia. Zbiórka o godz. 22.00 na parkingu na Jasnych Błoniach pod pomnikiem trzech orłów. Tam czekamy na chętnych do godz. 22.20 i ruszamy w miasto. Kto może i ma chęć trochę pokulać wieczorem po mieście - zapraszamy serdecznie. Jeśli ktoś nie będzie mógł zdążyć na miejsce spotkania albo się spóźni, proszę o telefon do mnie lub KriSSa, w celu ustalenia pozycji grupy.

Korzystając z ładnej pogody i ciepłych wieczorów, będąc wygłodniałym wspólnych wieczornych spotkań i przejażdżek, kolejny SN proponuję już na wtorek 4 sierpnia. Godzina i miejsce zbiórki takie same jak w poniedziałek.

Pozdrawiam, zachęcam wszystkich i do zobaczenia.

Odnośnik do komentarza

No a kiedy mamy pić? Rano nie, w południe nie, w pracy nie, to może chociaż wieczorem bo chyba nie wtedy, kiedy śpimy. Dodatkowo dokonałem konsumpcji 0,5 litra cydru lubelskiego o zaw alko 4,5 co dawało mi teoretycznie maks 0,17 we krwi, ale nie lubię- albo picie, albo jeżdżenie a jak widziałem jak Krzyś się zbiera to.......... tak więc zacząłem pić z rozpaczy

Odnośnik do komentarza

Ja dokłądnie tak samo zaragowałem. To pierwsza moja sobota w tym roku bez picia i nie udało się polatać. Czekałem z nadzieją do końca, aż w końcu zacząłem pić :D

Odnośnik do komentarza

Ja walczę z przeziębieniem - duszący kaszel, łamanie w kościach - ale mam nadzieję że do wtorku przejdzie.

Poza tym ja nie mam problemu z alkoholem.

Tylko z pieniędzmi na alkohol.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ja tam piję alkohol raz na 2 miesiące lub na imprezach i sądziłem, że to i tak często ;). Teraz rozumiem, że jestem w mniejszości. Ok, pozdrawiam ze słonecznych Międzyzdrojów ;)

7f3301993e24e6123ffda2471b57b5d0.jpg767ef249897f478f790728e5c8a6eccc.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Koledzy, ja to wogóle zapomniałem co to jest i po co jest ten alkohol i po co się go spożywa...

Ostatni raz próbowałem go 24 lata temu w postaci piwa i jakoś wcale mi nie smakował...

Więc nie rozumiem po co go pijecie i to jeszcze codziennie...?!?

100 razy przyjemniej jest spędzić czas na przejażdżce skuterowej z cyklu SN, do czego już jutro wieczorem serdecznie namawiam i zapraszam.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

To ja dodam swoje trzy grosze. W Polsce przyjęło się, że picie alkoholu, to do urżnięcia. Mało kto w Polsce pije (popija?) dla smaku, bądź do posiłku, żeby wzbogacić jego smak, albo że po prostu smakuje.

Co tam jedno (pół) piwa, lub kieliszek wina. Od razu sześć piw, a wino jest dla mięczaków. A najlepiej butelka wódki, albo dwie (tylko Polak potrafi wymyślić słynną zagadkę: Co to jest nic? Flaszka wódki na dwóch).

Nie będę się rozpisywał na temat zdrowotnych zalet alkoholi (bo to śliski temat). Ale cały czas mówimy o kieliszku-dwóch. Nie o piciu na umór.

Czy próbowaliście kiedyś stek wołowy z pysznym ciężkim winem Barolo?

Albo włoskie makarony z lekkim Bardolino. A wiedeńska kuchnia z winem z własnych winnic (tzw. heurigen).

A golonka nad naszym morzem z piwem? Albo choćby "nasze" żeberka (tu niestety pozostaje bezalkoholowe).

A kieliszeczek ouzo po ciężkim greckim posiłku?

Myślę, że alkohol jest też dla ludzi, ale trzeba umieć z niego korzystać.

I tyle poważnych spraw! Wasze zdrowie! (Kieliszeczek szkockiej whisky z wodą).

PS

Ja jestem zwolennikiem szkoły liberalnej spożywania alkoholu: piję taki, ktory mi pasuje do danego posiłku (a nie dlatego, że wypada, bądź określają to jakieś zasady). Także whisky z wodą :)

PS 2

Sorry za OT.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...