Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Szczecin Nocą


Urbi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Urbi

    181

  • KriSSo

    148

  • Rzelu

    110

  • burgifan

    80

  • Sympatycy

No i po SN-ie... Frekwencja i pogoda dopisały. KriSSo, Minimi, Roger, Joshua, Matrix, hrabia i Rzelu, Dzięki za wspólne nocne kulanie. Oprócz jeżdżenia, jedzenia i ścigania się, tym razem próbowaliśmy zrobić kilka pamiątkowych zdjęć...

A o to kilka przykładowych (przepraszam za jakość, ale chyba miałem jeden z najsłabszych aparatów w telefonie):

8853cad0335f669f3eec4ae709e211c7.jpg

4a3786425162068e49feffbea2ad196a.jpg

77a42a65fe19371b1184b753177ddfa6.jpg

89e4438e100188a8365c90b9a8ce221b.jpg

ffb5ac4bf76edca0fde59ebeca86a9ec.jpg

Czekamy na zdjęcia pozostałych kolegów, no i do następnego razu.

Pozdrawiam i dobranoc.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Proponuję dziś kolejny SN z okazji przepięknej pogody i urodzin Tomka Josh"a :). Jutro mają być burze i potem juz chłodnie wieczory, zatem warto dziś w ciepełku pojeździć. Tylko NIC NIE JEMY !! :

22:00 orły trzy :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ewidentny zmierzch sezonu. Pozostają tylko czwartki i to by było na tyle. Pamiętam, gdy w marcu było 10 *C i odrobina słońca - chętnych było wielu. Dziś po południu, podobnie jak wczoraj, było 18*C, sporo przejaśnień a nawet słońce i .......brak chętnych, cisza. Tak sobie myślę Romanie, że na fajne polatanki (niekoniecznie SN, tylko w ogóle) w sensownym gronie musimy zaczekać znów ........ do marca.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Koledzy, mam cichą nadzieję, że jeszcze uda nam się zorganizować przed końcem sezonu, chociaż ze dwa, trzy SN-y...

Tymczasem pozdrawiam z kolejnego SN-u, na urlopie, niestety cały czas na 4oo i 2-nogach - dziś zrobiliśmy z Maritką SN w Ravennie, a wcześniej rownież z synami, po innych miastach północno-wschodnich Włoch, wczoraj Padwa, przedwczoraj Chioggia, a w niedziele był SN w Weronie. Jutro kwintesencja SN-ów, taka wisienka na torcie, czyli Wenecja - cały dzień i na końcu znów SN... Pogoda na SN-y idealna, wieczorkiem temperatury około 22-19oC już bliżej północy.

A od soboty będę kontynuował SN-y w Chorwacji...

Przepraszam za OT.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Który Marcin i jakie nowe maszyny...?!?

Przepraszam, ale przez ten pobyt na obczyźnie, trochę nie jestem w temacie....

W każdym bądź razie serdecznie gratuluję. :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Czy Marcin, to ten Kolega, którego spotkaliśmy na ścigaczu 125cc na Łasztowni koło Starej Rzeźni na pokazach sztucznych ogni (przyjechał z Tobą) ?

Odnośnik do komentarza

Nie mogłeś tego wcześniej napisać ? Czekałem na taki wpis do 19.57 !!! i zacząłem pić browarka !!!

On to specjalnie robi ja też już w trakcie i nawet po. Sam pewnie nie może i to złośliwie tak

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ja niestety dziś nie mogę uczestniczyć z Wami w organizowanym SN-ie, Tym razem ostatni SN spędzam w Chorwacji, w Poreču.

Pozdrawiam i do zobaczenia już wkrótce...

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...