Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Szczecin Nocą


Urbi

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, Mariusz... A ile sobie życzysz za ten super kask w rozmiarze S...?!? Może rozważę tę ofertę...

jak coś toja też mam rozmiar głowy S i szukam białego kasku :wink32:

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Urbi

    181

  • KriSSo

    148

  • Rzelu

    110

  • burgifan

    80

  • Sympatycy

jak coś toja też mam rozmiar głowy S i szukam białego kasku :wink32:

Romek, pisz na PW do Mariusza i finalizuj transakcję. Kask jest naprawdę fajny.

Odnośnik do komentarza

Elvis precz z abstynencją !!!

Przywrócić obowiązkowe codzienne picie bronka !

Wracając do tematu; jutro, czyli w piątek mógłbym wstawić się na SN jeśli takowy by się odbył. Piszcie co i jak. W sobotę nie idę do roboty, to można polatać, tymbardziej, że na Wałach jest impreza. Czekam na chętnych.

Odnośnik do komentarza

Ja jutro pracuję do 22 (w teorii), do pracy jadę na moto. Potem mogę gdzieś godzinkę pojeździć. Jutro dam jeszcze znać ok 20 czy się wyrobię.

A co do picia :nono:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

KriSSo, widzieliśmy Cię i mijaliśmy, około godz. 21.45, stojącego na światłach na ul. Derdowskiego. My jechaliśmy ul. Taczaka w kierunku ul. 26-kwietnia...

Faktycznie byłeś samotny i jakiś taki smutny... :(

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza

A trzeba było napisać. Były 2 osoby chętne. W trójkę już byśmy sobie fajnie polatali.

W ostatnim czasie 3 razy proponowałem SN, ani razu nic z tego nie wyszło.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Proszę bardzo, zatem dziś pod wieczór (około 19:00) chciałbym zabrać Żonę na przejażdżkę, żeby wdrażać ją delikatnie, stopniowo do jazdy na moto. Planuję pokazać jej kawałeczek Niemiec - jeziorko, jakieś miasteczko, ładną drogę (nie wiem, może Altwarp, może okolice Pasewalk) - czyli ze 2 godzinki i potem około 22:00 możemy latać na miejscu w ramach SN.

Są chętni, to proszę pisać.

P.S.

Maćku, były (poniedziałek i wtorek) dwa spotkania z cyklu SN, na jednym z nich nawet byłem z Żoną, podobnie Urbi. Nie pojawiłeś się :(. Zatem, zamiast czekać tylko na propozycje, może sam rzuciłbyś jakiś konkret, np "dzisiaj/jutro …...będę w/pod/na…. ….. - śmigamy!"?

Owszem, proponowałeś 3 razy, ale konkret nie padł żaden. Na zasadzie "może pojeździmy?" to …….. wiesz, no może pojeździmy …… :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Proszę bardzo, zatem dziś pod wieczór (około 19:00) chciałbym zabrać Żonę na przejażdżkę, żeby wdrażać ją delikatnie, stopniowo do jazdy na moto. Planuję pokazać jej kawałeczek Niemiec - jeziorko, jakieś miasteczko, ładną drogę (nie wiem, może Altwarp, może okolice Pasewalk) - czyli ze 2 godzinki i potem około 22:00 możemy latać na miejscu w ramach SN.

No to robimy spota z paniami, Ja z Zosią, duża szansa Artur z żoną również

Napisz Krzysiek jakie miejsce spotkania o 19-tej.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

:D

Dzięki za fajne spotkanie. Zdecydowaliśmy jednak jechać przez Most Długi i paszport nie był konieczny ;)

Mam nadzieję, że nikogo nie pominąłem:

(Grupa NRDowska)

Bilety z Zosią

Grota z żoną

KriSSo z żoną

Qubel

ArtCho z żoną :)

Grupa statyczna (bo była na miejscu i to w dodatku tam, gdzie my postanowiliśmy stanąć)

Hrabia

Marekb9t

Kolega na mini ścigaczu

I indywidualiści, którzy jak się okazało też byli w pobliżu :)

Azjon z córką

Minimi z żoną

Super spotkanie i super wrażenia, dzięki wielkie w imieniu swoim i żonki :)

Odnośnik do komentarza

Artur co nie zmienia faktu że byłeś po prawej stronie i jakikolwiek paszport był Tobie potrzebny :) o czym rozmawialiśmy że by nie było o całej reszcie nie wspomnę :):):)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Drodzy Koledzy, znów proponuję spotkania z cyklu SN, jeśli oczywiście nie będzie padać... a na razie chyba się nie zapowiada... :)

Pierwsze wieczorne spotkanie proponuję jeszcze dziś, tj. 10 sierpnia. Zbiórka o godz. 22.00 na parkingu na Jasnych Błoniach pod pomnikiem trzech orłów. Tam czekamy na chętnych do godz. 22.20, no może 22.30 i ruszamy w miasto.

Kto może i ma chęć trochę pokulać wieczorem po mieście - zapraszamy serdecznie. Jeśli ktoś nie będzie mógł zdążyć na miejsce spotkania albo się spóźni, proszę o telefon do mnie lub KriSSa, w celu ustalenia pozycji grupy.

Korzystając z zapowiadanej ładnej pogody i jeszcze dość ciepłych wieczorów, kolejny SN proponuję już jutro tj. wtorek 11 sierpnia. Godzina i miejsce zbiórki takie same jak w poniedziałek czyli godz. 22.00 na parkingu na Jasnych Błoniach pod pomnikiem trzech orłów. Tam czekamy na chętnych do godz. 22.20, no może 22.30 i ruszamy w miasto.

Pozdrawiam, zachęcam wszystkich i do zobaczenia.

P.S. Proszę zastanowić się nad planem przejażdżki i miejscami, które byśmy odwiedzili...

Odnośnik do komentarza

Ja ponownie z uporem maniaka i wołającego na puszczy zapraszam do odwiedzin mnie na stacji, zwłaszcza że dziś jadę skuterem w ramach rekonwalescencji.

Pooglądamy co kto sobie wymienił i pościgamy się na 25m...

Odnośnik do komentarza

Rzelu Twojego sprzęta z magiczną sprężyną nikt nie prześcignie nawet mój leniwy burek z nowym sprzęgłem i całą resztą nowiutkich bebechów☺

Odnośnik do komentarza

Kurcze znowu za późno przeczytałem;-( Właśnie skończyłem pifffko wiec ja dzisiaj odpadam. Jutro za to bardzo chętnie polatam z Wami jak aura oczywiscie dopisze;-) Będę śledził temat;-)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...