Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Szczecin Nocą


Urbi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Urbi

    181

  • KriSSo

    148

  • Rzelu

    110

  • burgifan

    80

  • Sympatycy

My, tzn. KriSSo, Minimi, Romeo, Qszysiek i ja właśnie skończyliśmy SN. Pogoda była super, nastroje świetne, trochę pojeździliśmy, trochę pojedliśmy i trzy godzinki wspólnego spotkania pękły. Dzięki koledzy za wspólny wieczór. Pozdrawiam i do następnego

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza

Kto się pize na sobotnią SN. Jeżeli odbiorę skuter z naprawy i nie będzie padać to chciałbym jutro polatać.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Pisze miało być

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

chciałbym podzielać Krzysztof twój optymizm ale z tego co widzę za moim oknem to lipa chyba będzie no ale dzień jest jeszcze młody

ok 18.45 będziemy z Krissem pod orłami wiec na koń panowie i panie :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Hej, słuchajcie, 11 stopni, asfalt suchy jak pustynia, zero mazi rosy itd. Dołączajcie, bo taki wieczór może sie już nie powtórzyć. Minimi też bedzie, wiec juz jest czterech. Zapraszamy

Odnośnik do komentarza

Hej, słuchajcie, 11 stopni, asfalt suchy jak pustynia, zero mazi rosy itd. Dołączajcie, bo taki wieczór może sie już nie powtórzyć. Minimi też bedzie, wiec juz jest czterech. Zapraszamy

Wróciłem z pracy i dopiero przeczytałem trza było dzwonić podjechałbym z Semi

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

No i udało się KriSSo'wi zorganizować dzisiejszy SN. :) Spotkaliśmy się w czwórkę: KriSSo, Rzelu, Minimi i ja. Po kilkudziesięciominutowego przejażdżce po mieście i odwiedzinach biletego, wstąpiliśmy na kawkę do McDonald's

f9c8d2a9f2ca4701989811736a41ec30.jpg

Pozdrawiamy i żałujcie, że nie dołączyliście, bo pogoda świetna.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza

To był bardzo miły wieczór. Kto został w domu niech żałuje.

Oprócz przejażdżki, w McD odbyła się bardzo interesująca dyskusja na ciekawe tematy, m.in. "jak wozić zupę T-MAXem" albo "jaki sobie zrobić tatuaż i gdzie" :)

Odnośnik do komentarza

Szkoda wielka ale wczoraj trasa Szczecin -Piotrków Trybunalski -Szczecin trochę mnie wykończyła. Poza tym w związku ze sprzyjającymi warunkami atmosferycznymi dopiero dzisiaj odbieram swojego Peugeota z serwisu. Next time.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Koledzy, w związku ze zbliżającym się końcem sezonu i pogodą, coraz mniej sprzyjającą SN-om, mam taką nieśmiałą propozycję. Może udało by się nam w miarę regularnie, np. raz na dwa tygodnie, kontynuować wieczorne towarzyskie spotkania, podczas których moglibyśmy sobie porozmawiać, podyskutować na różne tematy oraz coś przekąsić. Czyli trochę wieczornych przyjemności dla ducha i ciała w doborowym towarzystwie członków GZ.

Co Wy na to...?!?

Odnośnik do komentarza

Generalnie teoretycznie kończy mi się w tym tygodniu zapierdziel w robocie, więc zachodzi taka opcja że i ja się wreszcie zjawię :) Będę śledził temat :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Jest ciepło, wszystko ładnie wysycha, myśle, że moglibyśmy śmiało zrobić Szczecin wieczorem, podjechać do maca na colę i pogadać. Sa chętni? Nie wiem, może 20;00 3 orly?

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Koledzy, bardzo kusząca propozycja to dzisiejsze wieczorne spotkanie, ale nie wiem czy uda mi się wyrwać z objęć żony... Mając do wyboru dzisiejszy wieczór z Wami lub z żoną, wybieram jutrzejszą przejażdżkę. ;)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ok, to w takim razie skoro nie ma więcej chętnych, to odwołuję zbiórkę pod 3 Orłami o 20:00 i spotkam się najwyżej solo z Rzelem bezpośrednio w McDonald's STER.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...