Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Szczecin Nocą


Urbi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Urbi

    181

  • KriSSo

    148

  • Rzelu

    110

  • burgifan

    80

  • Sympatycy

A więc tak ..... Robsson do nas jedzie ze Świnoujścia i będzie u Uribiego w firmie przed 18:00. Jeśli jest ktoś chętny aby się z Nim spotkać i pojeździć wspólnie, to wpadajcie do Wojtka. Ja też chętni spotkałbym się z Robssonem i pojeździł wspólnie do wieczora, ale chyba mi się nie uda - rodzinka itd. Zatem, jeśli są chętni na popłudniową polatnkę, to gońcie do Urbiego, a jeśli dopiero na SN no to polatamy wieczorkiem.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Jestem w Babigoszczy, zaraz wyruszam. Tak jak pisał Krzysiu podjadę do Wojtka. Panowie bez ciśnienia. Mój wyjazd nie zapowiedziany więc luzik ;)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Chyba pora się troszkę schłodzić :). Ktoś jeździ dziś wieczorkiem? Ja w sumie mogę nawet zaraz ruszać :P Idę jeździć. Jak coś, jestem pod telefonem :P

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Około 21.00 pod orłami.

Azjon, dzwoń do KriSSa - złapiemy się gdzieśChociaż Szczecin Nocą zaliczony w ten majowy weekend.

KriSSo dzięki ogromne za wspólny wieczór.

SN zaczął się od 15-minutowego spotkania z Pedziwiatrem i YAMAHAFANem po 3 Orłami, a potem namówieni przez Rzela pojechaliśmy wspomóc Go w podbijaniu Gryfina. Okazało się po drodze, że jednak pogoda jeszcze trochę zdradliwa jest i zbyt pochopnie zrezygnowałem z podpinek i bielizny termoaktywnej i trochę zmarzłem po drodze. Ale już w Gryfinie KriSSo zafundował mi ciepłą pajdę chleba ze smalcem i bigosem, co trochę mnie ogrzało. Na koniec, w drodze powrotnej zrobiliśmy kilka fotek, z okazji Święta Flagi.

Krzysiu i Jacku, dziękuje za wspólny SN i pozdrawiam

e540fcdaaf9144e39217aa1fa766b863.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Dzięki, fajnie było, chociaż wciąż zimno po zachodzie słońca.

A tu fotka trzech T-Maxów obok siebie :P

2016-05-02%2021.13.41.jpg

2016-05-02%2021.14.34.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

niestety nie polatałem, musiałem z Olką do lekarza jechać

Przykro nam, ale mamy nadzieję że z Olą wszystko OK.

Odnośnik do komentarza

Przykro nam, ale mamy nadzieję że z Olą wszystko OK.

Ola ma rezonans zaplanowany na 6 maja, więc tradycyjnie zdążyła się przeziębić.

Stąd nocna wizyta w przychodni po pastylki na gardło

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Czemil, Twój przyjazd to bardzo ważna sprawa. Skoro przyjedziesz, to SN się zrobi. No problem :D

Odnośnik do komentarza

Czemil, Twój przyjazd to bardzo ważna sprawa. Skoro przyjedziesz, to SN się zrobi. No problem :D

Krisso twoje dążenie do podtrzymywania wszelakiej znajomości jest przepiękne. Jesteśmy w kontakcie. Być może nawet w piątek wyruszę z pieknego Ś-cia, więc wieczorem nawiedzę Szczecin.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Czemil, my po prostu jesteśmy towarzyscy i przyjaźnie nastawieni do wszystkich naszych braci maxiskuterowych. I z przyjemnością spotkamy się z Tobą na SN-ie

Odnośnik do komentarza

:) ... zwłaszcza na SN-ie ... gdy wszyscy już śpią a co niektórzy nawet koniecznie ... :)

Elvis dla ciebie kolego możemy nazwać spot SPP ( Szczecin PoPołudnie ). Zaczniemy wcześniej, aby skończyć później. Chłopaki jak się wszystko uda wedle naszych planów - będzie pięknie. Już ładuję baterie do aparatu.

P.S Jazde kończę o 12.00 więc o 12.01 jestem wolny.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
:) ... zwłaszcza na SN-ie ... gdy wszyscy już śpią a co niektórzy nawet koniecznie ... :)

Mirku, drogi kolego, taka właśnie jest idea SN-ów. Są to spotkania dla tych, dla których spanie jest nudne i kiedy już położymy dzieci i żony spać, mamy czas tylko dla siebie. Pod osłoną nocy, wyjeżdżamy na ulice i kulamy się po rożnych zakątkach Szczecina, rozmawiając i bawiąc się na całego, czasem nawet trochę niegrzecznie a te nocne spoty, w zależności od pomysłów i pogody, kończyny nawet o godzinie 2 czy 3 nad ranem.

Zdarzają się SN-y, które rozpoczynają się w godzinach wieczornych, między 20 a 21 i kończą około północy.

SN-y to spontony, inspirowane chwilą, nastrojami i pomysłami uczestników.

Odnośnik do komentarza

Mirku, drogi kolego, taka właśnie jest idea SN-ów. Są to spotkania dla tych, dla których spanie jest nudne i kiedy już położymy dzieci i żony spać, mamy czas tylko dla siebie. Pod osłoną nocy, wyjeżdżamy na ulice i kulamy się po rożnych zakątkach Szczecina, rozmawiając i bawiąc się na całego, czasem nawet trochę niegrzecznie a te nocne spoty, w zależności od pomysłów i pogody, kończyny nawet o godzinie 2 czy 3 nad ranem.

Zdarzają się SN-y, które rozpoczynają się w godzinach wieczornych, między 20 a 21 i kończą około północy.

SN-y to spontony, inspirowane chwilą, nastrojami i pomysłami uczestników.

No i niektórzy muszą pracować w nocy szlak by to trafił

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Romek, po co cytujesz całą wypowiedź Urbiego, skoro odpowiadasz bezpośrednio po nim? Dajesz odpowiedz i tyle - bez cytatu. Jeśli do czegoś chcesz się odnieść, to zostawiasz ważną kwestię a resztę wycinasz - patrz jak zrobił Elvis. Inaczej robi się tasiemiec, którego źle się czyta. Na technicznym już byś złapał za to warn'a czy ostrzeżenie. Kolega Kisiel nie wybacza :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...