Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Szczecin Nocą


Urbi

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze trochę i jedno wykroczenie zakaz jazdy skutrem na tydzień potem miesiąc a o trzecim to już nie myślę zabiorą świecę razem z fajką

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Urbi

    181

  • KriSSo

    148

  • Rzelu

    110

  • burgifan

    80

łehehe - Wielki Brat patrzy :)

a tak serio - Kriss ma rację, przeglądanie naszego forum to masa przewijania rolką, Cytaty ze zdjęciami do tego rozbudowane stopki i zdarza się, że na jednej stronie 5 nowych zdań do przeczytania. Rzecz upierdliwa, jak się czegoś konkretnego szuka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ale należy pamiętać, że można tak jak Elvis - wycinać fragmenty cytatu, do którego chcesz się odnieść. :)

Odnośnik do komentarza

Porzadek musi byc,przestepcow trzeba pietnowac-tak mnie uczył tata :msn-wink: .A przy okazji.Jakie kryteria i Kto przyjal w awansie niektorych czlonkow naszej grupy?Widze ze niektorzy koledzy nawet z krotrzym stażem członkostwa od innych w grupie zmienili " swój statut".Na czym to polega,wyższe składki trzeba płacić,więcej paliwa spalać,szybciej jeździć? Moze mi to ktos wyjasnic? Czym trzeba sobie zasluzyc?Nie to zebym mial jakies cisnienie na awans,ale jest to dla mnie niezrozumiale,(az świerzbi mnie porównanie o zabarwieniu politycznym,ale tego nie zrobie)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Grześ, ńie ma żadnego podtekstu politycznego. Zostanie członkiem, to wypadkowa poniższych elementów. Zdajemy sobie sprawę, że pewnie spora grupa z nas spełnia te warunki, ale rekomendacje chcemy robić wtedy, kiedy będziemy mieli pewność, że nasza rekomendacja będzie zaakceptowana przez pozostałych członków w głosowaniu jawnym (w części klubowej forum).

1. Spełnienie kryteriów podstawowych (z regulaminu):

"Klubowiczem może zostać każda pełnoletnia osoba, która aktywnie uczestniczy w życiu Klubu przez okres min. 1 roku i pragnie wnieść swój wkład pracy społecznej w realizację celów Klubu, posiadająca Maxi Skuter lub posiada go najbliższy jej członek rodziny (sympatia). Warunkiem jest rekomendacja trzech pełnoprawnych członków Klubu poprzez założenie ankiety (TAK, NIE) trwającej 30 dni. Przyjęcie następuje automatycznie zwykłą większością głosów członków Klubu."

2. Ma chęć zostać członkiem.

3. Jest trochę znana wsród pozostałych członków (np. aktywnie udziela się na forum, jeździ na ogólnopolskie zloty). To po to, aby głosowanie miało sens.

4. Jest szansa, że w kolejnych miesiącach i latach będzie uczestniczyć w Burgmanii i/lub na konferencjach klubowych.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że rekomendacje są bardzo subiektywne, ale niestety ńie da się tego uniknąć. Tu nie ma awansu z automatu, albo przez zasiedzenie czy staż :) My, klubowicze, którzy rekomendują, też swoją gębą świadczymy za daną osobę. I nie ma tu żadnych osobistych miłości bądź antypatii. Poza tym, przyjęci klubowicze muszą stanowić pewnego rodzaju wartość dodaną dla Klubu :)

Mam nadzieję, że wytłumaczyłem dobrze i nie będzie teraz kilku osób z dłuższym trochę stażem na forum, którzy się na nas obrażą :)

PS

Zwróć uwagę w p. 1, że rekomendacja jest przez co najmniej TRZECH członków Klubu. Nas z Markiem było dwóch, a więc musieliśmy poprosić członków z innego regionu o wsparcie - ergo: osoby musiały być znane innym członkom :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jest to klub Polska, więc jak to Artur napisał potencjale osoby powinny być już znane w Polsce a nie tylko w Zach-Pom. Przykładem jestem ja gdzie nie byłem rekomendowany przez członków z Zach-Pom z prostej przyczyny po prostu ich nie było.

Odnośnik do komentarza

Naleze tez do "klubu milosnikow roverow",tez jest to klub ogolnopolski.Wplacam skladki i juz jestem czlonkiem.Dlaczego? a no dlatego ze jestem pasjonatem,ze kocham ten sprzet,ze sie tym interesuje,ze chce integrowac sie z innymi ludzmi z takim samym "zajobem",ze chcemy sobie wzajemnie pomagac,ze laczy nas po prostu to samo zamilowanie.Woze znaczek klubowy na tylnej klapie i promuje klub w swoim regionie.Nie musze tego robic i zostac jedynie milosnikiem,stac obok i sie tylko przygladac.Wchodze w sklad czlonkow niezaleznie od kaprysu,punktu widzenia przewaznie subiektywnego kogokolwiek,tylko dlatego ze chce.Nie musze sie szczegolnie starac by ktos mnie zauwazyl i laskawie zaakceptowal.Wchodze do rodziny i juz na samym wejsciu jestem akceptowany.Przez to wszyscy czuja sie rowni.Gdybym chcial wejsc do zarzadu to inna sprawa.Nie pisze tego bo mam pretensje do kogokolwiek,ale czesto sie nad tym zastanawiam i uwazam ze to troche sciema.Woze na plecach koszulke z logo klubowym,a tak naprawde do klubu nie naleze i moze nigdy nie bede nalezal,bo nie zamierzam specjalnie nad tym pracowac...

ps.Musialem to w koncu z siebie wywalic,bez pretenscji personalnych oczywiscie. Zal,niemoc i frustracja jaka we mnie siedzi dzis przemowila.Oczywiscie nic sie nie zmieni i nie podpale swojego Kymkacza na znak protestu.Jutro bedzie lepiej

Odnośnik do komentarza

Jakieś plany na dzisiejszy wieczór ?

Idę kosić trafkę, jak coś to wjeżdżajcie, piszcie, cokolwiek !!!

Chyba się zaraz przebiorę i trochę polatam, bo mnie nosi. Jedyny wolny wieczór od jakiegoś czasu. W sobotę i niedzielę jeszcze zasuwam ciężko, ale w przyszłum tygodniu już większy luzik. Póki co szkoda dzisiejszego pięknego wieczorka ;)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Minimi lata, inni być może też. Maćku konkrety. Ty wiesz o co chodzi - będę tu czy tam, o tej czy o innej i ktoś pewnie przyjedzie.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza

To ja też tak wyruszę. Będziemy w kontakcie.

Ale u Rzela w pracy, w domu, czy na działce ?

Najlepszą czekoladę Rzelu ma w pracy.

Odnośnik do komentarza

Dzięki Azjon za odprowadzenie do Głębokiego ;)

no zniknąłeś gdzieś , przez chwilę zwolniłem prawie do zera, i nie widziałem Ciebie, a potem poleciałem za tym czerwonym, bo mu tylna lampa zdechła i biedak nie wiedział o tym,

Następnym razem Ty prowadzisz :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Pogoda przepiękna, więc grzechem było by nie skorzystanie z niej i nie zorganizowanie SN-u.

Zwyczajowo, spotykamy się wieczorem na parkingu pod 3 orłami.

Godzina spotkania... może 21.30... ?

Jeśli są inne propozycje, wcześniejsze lub późniejsze, piszcie a spróbujemy ustalić najwygodniejszą dla wszystkich (jeśli się to w ogóle możliwe ;))

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Dzisiejszy SN niestety już zakończony. Przebiegł zaskakująco i wyjątkowo turystycznie.

Frekwencja dopisała i zjechało się na umówione spotkanie 6 skuterów i 2 moto. Po dwudziestoparominutowej pogawędce, pod przewodnictwem Rzela, postanowiliśmy trochę zmienić formułę SN-u i wybraliśmy się do Trzebieży, z krótkim postojem na stacji Orlen w Policach. Niestety w Trzebieży nie udało nam się spotkać Czemila - zapowiadał się że będzie ;)

Dziękuje za wspólne nocne kulanie KriSSowi, minimi, Rzelowi, Qszyskowi, Olce Demolce, azjonowi, Kowalowi i Rafałowi (Hornetowi-Pantheonowi).

P.S. Specjalne podziękowania dla Rzela za prowiant, chociaż leżąc teraz i rozgrzewając się w łożku, przyznam że zaskoczył mnie nagłą zmianą charakteru spotkania, ponieważ ubierając się przygotowany byłem na miejski lans, a nie wycieczki po województwie.

Dobranoc i do następnego.

773540a34054b86f58903114bb02afbf.jpg

045689f24261116a0c6b99a915c816f1.jpg

d59da1d0953e114bb0efdba2af2f87c2.jpg

b7e8882f1b629da57cfaa9f70702cd34.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...