Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Szczecin Nocą


Urbi

Rekomendowane odpowiedzi

Ja to wogole nie wiem o czym piszecie koledzy.Zyje juz 55lat i nigdy nie mialem nieprzyjemnosci spozyc ani grama tego czegos.Co to wogole jest za swinstwo!!!

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Urbi

    181

  • KriSSo

    148

  • Rzelu

    110

  • burgifan

    80

To ja się wtrącę też na chwilę - od paru dni mamy kolejny rekord świata w ilości alkoholu we krwi. Rekordzista osiągnął 15,2 promila we krwi.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ja to wogole nie wiem o czym piszecie koledzy.Zyje juz 55lat i nigdy nie mialem nieprzyjemnosci spozyc ani grama tego czegos.Co to wogole jest za swinstwo!!!

Grzesiu, to możemy założyć wspólnie jakąś tajemną organizację w GZ... ;)

Odnośnik do komentarza

Widzę, że jakiś dziwny zwyczaj panuje w naszej grupie... większość wieczorami pije... :( Przez ten stan rzeczy coraz trudniej zmontować spontaniczny

Dziś wieczorem dostałem pewne zadanie od żony i korzystając z okazji, po jego załatwieniu postanowiłem trochę pojeździć. Zaraz po ruszeniu spod domu, około godz. 21.07, na ul. Modrej minąłem się z azjonem, który jechał w kierunku domu, nawet się zdzwoniliśmy, ale suma sumarum nie umówiliśmy się na dzisiejszą nocną jazdę, za to umówiliśmy się na SN w tygodniu około godziny 22, bo Wiesiu kończy pracę o 21.30. Kilka minut później postanowiłem skontaktować się z KriSSem, bo przecież wspominał coś o jeździe po zachodzie słońca, ale niestety miał wyłączony telefon lub był poza zasięgiem, więc nie udało mi się wyciągnąć Krzysia na nocną przejażdżkę... Tak więc pojeździłem samotnie po ulicach Szczecina i o godzinie 23.15 wróciłem do domu.

Drodzy Koledzy, nauczony panującymi zwyczajami, z pewnym wyprzedzeniem proponuję kilka spotkań z cyklu SN w nadchodzącym tygodniu, jeśli oczywiście nie będzie padać...

Pierwsze nocne spotkanie proponuję już w najbliższy poniedziałek, tj. 3 sierpnia. Zbiórka o godz. 22.00 na parkingu na Jasnych Błoniach pod pomnikiem trzech orłów. Tam czekamy na chętnych do godz. 22.20 i ruszamy w miasto. Kto może i ma chęć trochę pokulać wieczorem po mieście - zapraszamy serdecznie. Jeśli ktoś nie będzie mógł zdążyć na miejsce spotkania albo się spóźni, proszę o telefon do mnie lub KriSSa, w celu ustalenia pozycji grupy.

Korzystając z ładnej pogody i ciepłych wieczorów, będąc wygłodniałym wspólnych wieczornych spotkań i przejażdżek, kolejny SN proponuję już na wtorek 4 sierpnia. Godzina i miejsce zbiórki takie same jak w poniedziałek.

Pozdrawiam, zachęcam wszystkich i do zobaczenia.

W ramach walki z nałogiem stawię się dziś trzeżwy na parkingu celem przejechania się SN

Odnośnik do komentarza

Pozwól Wodzu, że zacytuje z kilku postów wyżej "Zbiórka o godz. 22.00 na parkingu na Jasnych Błoniach pod pomnikiem trzech orłów. Tam czekamy na chętnych do godz. 22.20 i ruszamy w miasto. Kto może i ma chęć trochę pokulać wieczorem po mieście - zapraszamy serdecznie. Jeśli ktoś nie będzie mógł zdążyć na miejsce spotkania albo się spóźni, proszę o telefon do mnie lub KriSSa, w celu ustalenia pozycji grupy" -:)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Pozwól Wodzu, że zacytuje z kilku postów wyżej "Zbiórka o godz. 22.00 na parkingu na Jasnych Błoniach pod pomnikiem trzech orłów. Tam czekamy na chętnych do godz. 22.20 i ruszamy w miasto. Kto może i ma chęć trochę pokulać wieczorem po mieście - zapraszamy serdecznie. Jeśli ktoś nie będzie mógł zdążyć na miejsce spotkania albo się spóźni, proszę o telefon do mnie lub KriSSa, w celu ustalenia pozycji grupy" - :)

Jak to mówią Niemcy Danke.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ja niestety chwile się spóźnie... Jeszcze jestem na dworcu... :(

Spóźniony dołączyłem do grupy na skrzyżowaniu Taczaka z Derdowskiego i 26-Kwietnia i dalej w 8 skuterów udaliśmy się na przejażdżkę do Lubieszyna. Niebywałą atrakcją dzisiejszego, przepraszam wczorajszego SN-u był udział młodych niewiast oraz naszego drogiego kolegi ArtCho, który pierwszy raz w tym roku, a drugi wogóle, uczestniczył w nocnej polatance.

Dziękuje wszystkim za sympatyczne nocne spotkanie, wspólne pogaduchy no i nocną przejażdżkę. Pozdrawiam i do następnego razu już w dzisiejszy wieczór.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Oczywiście, nadal korzystając z pięknej pogody powtarzamy wczorajszy SN...

Zbiórka o godz. 22.00 na parkingu na Jasnych Błoniach pod pomnikiem trzech orłów. Tam czekamy na chętnych do godz. 22.20 i ruszamy w miasto. Kto może i ma chęć trochę pokulać wieczorem po mieście - zapraszamy serdecznie. Jeśli ktoś nie będzie mógł zdążyć na miejsce spotkania albo się spóźni, proszę o telefon do mnie lub KriSSa, w celu ustalenia pozycji grupy.

Do zobaczenia

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Spóźnię sie i będe łapał Was na telefon...

No i złapaliśmy się na Wałach... Dziękujemy wszystkim za wspólny SN... Było trochę inaczej ;) ale fajnie i nawet trochę romantycznie, chociaż pod koniec powiało bardziej grozą nadchodzącej burzy i wiatrem, który chciał urwać głowę mojej żonie. Maritka stwierdziła na koniec, że kupiłem Jej jakiś szajs, a nie porządny kask i boli Ją twarz i szumi Jej w głowie, od tego hałasu i wiatru... Pomimo faktu, że moja żona ze mną nie jeździ, to na te mega wyjątkowe okazje, muszę kupić Jej jakiś porządny kask.

Odnośnik do komentarza

Spóżniłeś się, ale zostało to Tobie wybaczone, Krzysiu się nie spóżnił, ale wybaczam mu następne przyszłe spóżnienie. Odpuszczenie grzechów z wiadomych, miłych i ładnych powodów -:)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Wojtku, jak wiesz ja dysponuje super kaskiem na sprzedaż, super bo takim samym jak Twoj i mój ☺Rozmiar S.

Wiem, Mariusz... A ile sobie życzysz za ten super kask w rozmiarze S...?!? Może rozważę tę ofertę...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...