Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Płock i okolice


Arkadiusz

Rekomendowane odpowiedzi

Arek skąd masz takie fajne emotikony

Jak to skąd, z Urzędu Skarbowego ei24lelelelele.gif

Oczywiście żart, jak wrócisz z tych wczasów to będziesz je miał,

a właśnie kiedy wracasz dokładnie ? Może coś się w końcu ei24piersiowka.gifpomyśli hihi

Odnośnik do komentarza

15 wracam do Płocka 16 mam 2 zmianę 17 i 18 nagłośnienie !walkm na Mistrzostwach Polski w sprintach wioślarskich na które zapraszam o reszcie pogadamy jak się spotkamy !OK

Odnośnik do komentarza

i tak po tak długim czasie padło nie odpali !placz1

3tygodnie to na helixa szmat czasu idę o zakład o flaszkę sliwowicy że ruina nie opdpali !sciana i klimek bedzie !placz1 a tmax jak yamacha od strzała !scooter

Odnośnik do komentarza

na Mistrzostwach Polski w sprintach wioślarskich na które zapraszam

Jak gwarantujesz, że wygram to ja startuję w ciemno !!!

Jak Ci Klimek Heliks nie odpali, to już w tym roku nie śmigam z Tobą !!! :):o:lol: :lol: toć to tylko 3 tygodnie.

Odnośnik do komentarza

Jak gwarantujesz, że wygram to ja startuję w ciemno !!!

Jak Ci Klimek Heliks nie odpali, to już w tym roku nie śmigam z Tobą !!! :):o:lol: :lol: toć to tylko 3 tygodnie.

nie odpali klimek ucichł coś !winkiss

ze względu na ładną pogodę może polatamy w czwartek chętni niech wpiszą się lub dzwonią !scooter

klimek wymiękł bo wrazie nieodpału helixa wiadomo kto śliwowicę stawia !sciana i dlatego znikł z forum koszty coś na zakąskę,kupił nowy kompresor to teź trzeba opić coby się nie popsuł oj ma tych flaszek do odstawienia, nie mówiąc ze 3 tygodnie blokował jazdę i leżał za moje pod....tki na wczasach będzie !placz1 to w tym sezonie nie polata bo nie będzie za co tylko w domku !wchair i wspomnienia jak to za t maxem się latoło :P no i ruina det !TAZ

to 15 tego zbiera się komisja i odpalamy komisyjnie helixa :D i wiadomo już kto wygrał sliwkowy alkochol można już gratulowac zwycięzcy

Odnośnik do komentarza

i wspomnienia jak to za t maxem się latoło :P

Jakie T maxem ? z Zacną marką latał, :):DB)

ale masz rację Michałku, sprzedaj T-coś i kupuj Zacną markę, to wtedy polatamy !OK

Czekam na te stawianie, oj czekam, :)

Odnośnik do komentarza

Cześć opoje ja o swój piękny i sprawny mimo wieku sprzęt się nie martwię, powstaje tylko pytanie gdzie Michał w płocku dostanie śliwowice jak przegra, zresztą mu chyba odpuszczę co by go na noszach nie wynieśli ;) jak zacna odpali od pierwszego strzału zresztą się chłopak ostatnio wykosztował więc śliwowicy nie będę wymagał za to skrzynkę wódki !vampire zresztą w domu stoi pół lodówki alkoholu także nie widzę problemu bo na pewno trzeba oblać nowy kompresor. Tutaj łażę po górach wraz z :serenade: i jest ok Arek ty podjedz do Michał i pomóż mu w odpalani T-CUSIA bo to :crutch: jak wrócę to zapraszam :drunk:

Odnośnik do komentarza

moja pszczółka to ksenony ma zapodane i jak komisyjnie odpalamy padło !placz1

proponuje jakis termin coby się klimek nie chwalił że to zabytkowe po sanatorium odpaliło od strzała nie ma takiej opcji !pomidor

Odnośnik do komentarza

moja pszczółka to ksenony ma zapodane

To powiem szczerze, że pszczółki z ksenonami nie widziałem jeszcze,

Ale z reguły się padliny reanimuje i to się później "Tuning" nazywa chyba 4_1_72.gif4_1_72.gif

Odnośnik do komentarza

Wiedziałem, że go te klimaty sanatoryjne wykończą,

:doctor: a teraz :)

i zapomnij o Helenie i na Helenkę :ban:

:lol1: :lol1:

leży jak łańcuch noga opuchła w tym wieku to dla niego tylko !wchair

Odnośnik do komentarza

leży jak łańcuch noga opuchła w tym wieku to dla niego tylko !wchair

Noga, powiadasz, ciekawe która ? !w00t

Michał pisz precyzyjnie, bo Tomek nas w końcu ustrzeli ;)

:) :)

Odnośnik do komentarza

na szczęscie to tylko lewa noga jak mu utną to zostanie prawa i będzie mógł latać bo hamulec nożny w helixie jest z prawej strony to i hamowanie i podparcie tylko jedyną prawą !wchair ale co tam się martwić na zapas medycyna robi postępy wystruga mu się protezę z drewna ;)

przypominam iz komisyjnie w poniedziałek lub wtorek koło 18tej odpalamy helenkę jak klimek wyjdzie ze szpitala wódka u niego mrozi się wiadomo przegrany stawia w dogodnej chwili :)

Odnośnik do komentarza

Koledzy z uwagi na bliskość jaka nas dzieli kontrolujcie Łódzkie forum,

Spoko, spoko cały czas wszystko pod kontrolą, na bieżąco obserwowane jest łódzkie ei24nacelowniku.gif

przypominam iz komisyjnie w poniedziałek lub wtorek koło 18tej odpalamy helenkę jak klimek wyjdzie ze szpitala wódka u niego

Czuję, że się może to zakończyć ei24jacidam.gifwięc lepiej wziąć dużo bandaży 4_1_72.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...