Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Płock i okolice


Arkadiusz

Rekomendowane odpowiedzi

cały czas przesuwa się odpał helenki bo własciciel !wchair ale pula śliwkowej wódki rośnie !pomidor oj będzie sie działo jak go wypuszczą ze szpitala ;) a helenka i tak nie odpali po tylu tygodniach ;)

Odnośnik do komentarza

Jak słowo daję, chyba naprawdę choruje Klimuś, bo nawet na forum nie zagląda, ;)

Ps. W przyszłą sobotę lecę na Grotniki, pożegnanie mają Łodziaki !OK

Więc leci ktoś ze mną ? Wyjazd jest nie zależny od pogody, deszcze, nie deszcz, jadę !scooter i bez marudzenia mi tu :)

Mam nadzieję że Helenka nie zawiedzie !OKK

Odnośnik do komentarza

Odpali Odpali jeszcze się Michałku zwidzisz i to będzie duży wstyd dla ciebie !scooter helenka to porządny skuter a nie T-cuś A tak w ogóle to cześć Chłopaki jestem już w domu

Odnośnik do komentarza

No Klimek, powitać Cię, po wielkich wojażach ei24kulas.gif

Ale ja Ci mówiłem, że sanatoria to prowadzą tylko do ei24polegl.gif a Ty mi nie wierzyłeś :naughty:

No, to teraz mi się lecz, by jeszcze w tym roku gdzieś, się przelecieć !scooter

I do Mierzei byś się wykurował, bo jak nie to !bicz

Odnośnik do komentarza

Pożyjemy zobaczymy na razie się kuruje odpalić możemy w każdej dogodnej chwili bo i tak wiem że mnie sprzęt nie zawiedzie wiem że dla Michała to szok :) i wstyd :) a le cóż takie życie :)

!vampire

Odnośnik do komentarza

odpalić możemy w każdej dogodnej chwili

Dobra, pasuje czwartek 29 września, godzina 18:00 roku Pańskiego 2011 ?

W garażu piętrowym, czwarte piętro. Może być ?

Jak nie odpali to wracasz na !wchair

Jak odpali to Michał wraca :)

Zabawa się Panowie skończyła, jestem oczywiście Zacną i z kamerą !!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli już to ostatnie piętro garaż 367 JUTRO GODZINA 18 odpalenie !scooter Heleny po postoju od 23 sierpnia Anno Domini 2011 Jutro Michał whist ze wstydu :) i postawi T-CUSIA obok :( lub wyśle do :) spoko Michałku :mad2: Damy rade o ile uczciwe powalczymy !starwars proszę tylko nie !placz1 i się nie whist

Odnośnik do komentarza

Orzechówka zmrożona czy nie spoko !scooter hela odpali i na pewno znacznie szybciej niż T-CUŚ ale będzie :( wstydu michałku na całe Mazowsze i jeszcze ci :P a później :drunk:

Odnośnik do komentarza

Relacja z odpalania Helixa !!!

Więc godzina 18:15 wjeżdżam Zacną no ostatnie piętro i parkuję przy garażu 367,

Widzę w zachowaniu Klimka, pewność, odwagę i po po prostu, widzę, że jest pewny swego, Limmp1 chodzi nerwowo, spogląda to tu to tam, widoczny u niego niepokój, w między czasie odpala ze dwa razy T-cuś i pali od kopa, ale odpalany był podobno wcześniej (przez 45 minut).

Następuje włączenie kamery i tu porażka, jest zbyt ciemno by cokolwiek było widać, ale Klimek podchodzi włącza kluczyk i ciach. Rozrusznik kręci bardzo powoli, powoli, powoli i dupa, !sciana

Na ustach Klimka, zdziwienie w oczach łzy, biega, skacze, krzyczy to nie możliwe przecież paliła od strzału, Limmp1 radosny, uśmiechnięty, krzyczy "mówiłem, że złom nie odpali"

Klimek klęka i zaklina się że to nie możliwe, rzuca oskarżenia na kolegę z garażu, że coś zbroił.

Po kliku minutach Limmp1, w ogniu krzyżowych pytań zaczyna się motać w zeznaniach !NOT

Przyznaje się, że rozładował Klimkowi akumulatora, na dowód tego, na ścianie ujawniony zostaje niezbity dowód w postaci żarówki H4 z kabelkiem i tym właśnie dowodem rzeczowym nr 1, dokonał tego procederu (zamachu na Helixa).

Podsumowanie !!!

Chłopaki wiszą mi dwie flaszki,

Na koniec razem z nosami na kwintę pojechali do domu, a ja Zacną zacnie, poleciałem pośmigać po Płocku i okolicach.

To, że film nie działa (chwilami) nie jest to moja wina, lecz portalu YouTube !winkiss

Już chyba jest z filmem !OKK

Odnośnik do komentarza

chodziło o kluczowe odpalenie helenki od strzała, a nie zapaliła niestety po małych modyfikacjach moich w postaci żaróweczki, z akumulatora zapaliła jak to zacny skuter od razu tak więc klimuś ma racje że helcia jest niestety bezawaryjna !winkiss ale wódke i tak stawia :D

Odnośnik do komentarza

!scooter to był zamach stanu na zacną Helenę i to kto najbliższy przyjaciel widać żę cie Michałku strach obleciał i walka była nie uczciwa !starwars :) ale fakt zdziwiony to ja byłem no cóż chłopaki numer z żarówką wam się udał !OKK Arek wygospodaruj w przyszłym tygodniu trochę czasu to zrobię jakieś żarcie i się :D Ja stawiam karmelówke a Michał orzechówkę a tak wierzyłem w uczciwą walkę no cóż nie bedę wam dłużny !vampire

Odnośnik do komentarza

Bogdan ja czuje się wygrany cytat klimuś ma racje że helcia jest niestety bezawaryjna !winkiss Bo nawet Michał publicznie wyznał wyższość Heleny i jej bez awaryjność zresztą czuj się zaproszony :):D dogadajcie się za Arkiem kiedy i dajcie znać to zrobię cosik do jedzenia bo wódka to stoi już kilka miesięcy

Odnośnik do komentarza

Klimek to, że Honda jest bezawaryjna to nie podlega żadnej dyskusji. Ja to wiem. Swoją SW-T400 sprzedałem Arkowi bo zaczęło mi się nudzić w garażu. Wcześniej jak miałem Tmax-a to pokupowałem sobie pare fajnych narzędzi (walizka z kluczami, klucz pneumatyczny, wakuometr, sprężarkę, klucz dynamometryczny) tam mi były ciągle potrzebne. W hondzie miałem widmo nie używania tego wszystkiego przez pare lat. Więc kupiłem Burgmana. !w00t I obym jeszcze dał tym narzędziom troche urlopu. !OKK

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Relacja z odpalania Helixa !!!

Arek dostajesz reputka za artystyczne podejście do tematu. Czytałem relację w napięciu i przeżywałem tak, jak bym tam był na miejscu.

Zawodnicy zawodnikami, ale sędzia-komentator dał z siebie wszystko !OKK

Odnośnik do komentarza

Klimek to, że Honda jest bezawaryjna to nie podlega żadnej dyskusji. Ja to wiem. Swoją SW-T400 sprzedałem Arkowi bo zaczęło mi się nudzić w garażu. Wcześniej jak miałem Tmax-a to pokupowałem sobie pare fajnych narzędzi (walizka z kluczami, klucz pneumatyczny, wakuometr, sprężarkę, klucz dynamometryczny) tam mi były ciągle potrzebne. W hondzie miałem widmo nie używania tego wszystkiego przez pare lat. Więc kupiłem Burgmana. !w00t I obym jeszcze dał tym narzędziom troche urlopu. !OKK

Bogdan ,wiadomo że honda bezawaryjna do jakiegoś wieku, u klimka to potrzebny już konserwator zabytków, drygi helix zasmieca tylko nasz garaż ale wiadomo żeby klimek wyjechał to co chwila dawca potrzebny i tylko dłubanie, a co do t maxa to problemów nie mam ,kluczy nie potrzeba jak to lalunia !vampire tylko paliwko i do przodu !scooter

Relacja z odpalania Helixa !!!

Więc godzina 18:15 wjeżdżam Zacną no ostatnie piętro i parkuję przy garażu 367,

Widzę w zachowaniu Klimka, pewność, odwagę i po po prostu, widzę, że jest pewny swego, Limmp1 chodzi nerwowo, spogląda to tu to tam, widoczny u niego niepokój, w między czasie odpala ze dwa razy T-cuś i pali od kopa, ale odpalany był podobno wcześniej (przez 45 minut).

Następuje włączenie kamery i tu porażka, jest zbyt ciemno by cokolwiek było widać, ale Klimek podchodzi włącza kluczyk i ciach. Rozrusznik kręci bardzo powoli, powoli, powoli i dupa, !sciana

Na ustach Klimka, zdziwienie w oczach łzy, biega, skacze, krzyczy to nie możliwe przecież paliła od strzału, Limmp1 radosny, uśmiechnięty, krzyczy "mówiłem, że złom nie odpali"

Klimek klęka i zaklina się że to nie możliwe, rzuca oskarżenia na kolegę z garażu, że coś zbroił.

Po kliku minutach Limmp1, w ogniu krzyżowych pytań zaczyna się motać w zeznaniach !NOT

Przyznaje się, że rozładował Klimkowi akumulatora, na dowód tego, na ścianie ujawniony zostaje niezbity dowód w postaci żarówki H4 z kabelkiem i tym właśnie dowodem rzeczowym nr 1, dokonał tego procederu (zamachu na Helixa).

Podsumowanie !!!

Chłopaki wiszą mi dwie flaszki,

Na koniec razem z nosami na kwintę pojechali do domu, a ja Zacną zacnie, poleciałem pośmigać po Płocku i okolicach.

To, że film nie działa (chwilami) nie jest to moja wina, lecz portalu YouTube !winkiss

zaraś pośmigać jak ledwie wiechała na 3 piętro !vampire tak odpala maxiskuter

Odnośnik do komentarza

Dobra Dobra bałeś się wstydu dlatego majstrkowałes przy Akumulatorze HELENA jest THE BEST !scooter ale miło jest mieć świadomość nie zawodnego sprzętu następnym razem to dostaniesz !bicz co do T-CUSIA to ta lalunia musi się grzać co kilka godzin bo inaczej 45 min palenia za każdym razem !vampire

Odnośnik do komentarza

Michał, cytowanie Twoich postów jest współmierne z czasem odpalania T-cuś. whist

a co do t maxa to problemów nie mam ,kluczy nie potrzeba jak to lalunia !vampire tylko paliwko i do przodu !scooter

Tak, tak i przy tankowaniu nawet czas na gadanie przez telefon jest !OK, ale to nie som tanie rzeczy, to trza lać !!!

Kopia%25252018082011817.jpg

w następnym poście zamieszczony będzie paragon 4_1_72.gif

A tutaj, to nic dodać, nic ująć po prostu Michał czytaj i zobacz ile musisz jeszcze sprzętu zakupić :D

Wcześniej jak miałem Tmax-a to pokupowałem sobie pare fajnych narzędzi (walizka z kluczami, klucz pneumatyczny, wakuometr, sprężarkę, klucz dynamometryczny) tam mi były ciągle potrzebne.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...