Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Płock i okolice


Arkadiusz

Rekomendowane odpowiedzi

czesc Klimek,to cus odpala zawsze, w czechach byłes masz szczęscie że granic nie ma bo muzealnego czarnego zabytka by nie wpuscili,chyba ze autobusem pojechał,Arek byłem koło twojej pracy u króla na kawie ale rowerem na rajdzie 60kilometrów było nogi w dupe wchodzą i nie zajrzałem będe moze jutro latał to podlece na kawe !scooter

Odnośnik do komentarza

Arek byłem koło twojej pracy u króla na kawie ale rowerem na rajdzie 60kilometrów było nogi w dupe wchodzą i nie zajrzałem

I już podpadłeś !!!

Odnośnik do komentarza

Arek pracuje czy leży w domku !vampire

Ty się nie interesuj bo i tak podpadłeś, u Króla kawki Ci nie pomogą !!!

A Ty lepiej rozpalaj już dziś T-cuś, bo jutro gości mam z centralnej Polski z miasta Łodzi skąd kot pochodzi.

Tu masz temat jak byś nie przy lukał DLA T-CUŚ

Odnośnik do komentarza

Ale wam dobrze ja to mogę polatać z zabiegu na zabieg i z jednych rączek do drugich ale kąpielowe i pielęgniarki lux !YES Ale za to po zabiegach mam wolne i dużo zwiedzam Arek weź na Michała !bicz to może odpali ten muzealny eksponat T-CUSIA tylko jeszcze 15 dni i powrót !scooter

stawiam dobrą wódkę jak nie odpali po 21 dniach postoju ja helenki to jestem pewien bo to prawdziwy !scooter a neta mam bo siedzę w kafejce z dostępem do neta bo niestety jakość którą mi dałeś jest jak T-CUŚ odpala 40 minut i na dodatek przerywa non stop

Odnośnik do komentarza

jak T-CUŚ odpala 40 minut

Michał, to ja dla tego zadzwoniłem specjalnie 30 minut przed jazdą i nie robota tylko po prostu za mało czasu było <_<:lol: :lol: ale dał byś ei28help.gifa byśmy przybyli z pomocą to znaczy Obraz%25252844%252529.gif

następnym razem dam Ci 45 minut, masz się wyrobić.

Ps. A Klimuś, no cóż internet bezprzewodowy doprowadził go do ei29crushcomp.gif i powiedział, że zamienia na lepsze atrakcje ei29dance.gifto znaczy kafejki internetowe !winkiss

Odnośnik do komentarza

Michał, to ja dla tego zadzwoniłem specjalnie 30 minut przed jazdą i nie robota tylko po prostu za mało czasu było :D :D :lol: ale dał byś ei28help.gifa byśmy przybyli z pomocą to znaczy Obraz%25252844%252529.gif

następnym razem dam Ci 45 minut, masz się wyrobić.

Ps. A Klimuś, no cóż internet bezprzewodowy doprowadził go do ei29crushcomp.gif i powiedział, że zamienia na lepsze atrakcje ei29dance.gifto znaczy kafejki internetowe !winkiss

wczoraj u kolegi w robocie byłem motoru nie było do do domu wróciłem !scooter

Odnośnik do komentarza

Arek święte słowa , i nie wal głową !sciana bo Michałowi to nie pomoże , na niego trzeba !bicz ale wstyd misiu jednak święta prawda że T-CUŚ nie odpala :D zmień bo to :D a kafejka lux zwłaszcza kielnereczki i tu Arku masz racje wieczorem :band::lol: czyli pełen relax panowie dziś jestem tu do 17.15

Odnośnik do komentarza

to cus to lata jak trzeba a te 2 ruiny co garaz zawalaja jadą dzis do kronu tj skup złomu i metali kolorowych na słupno tylko klimek jak wróci musi zapłacic za utylizacje smieci !vampire i po sanatorium tylko !wchair i patrzenie jak t max górą !pomidor

klimus ty na leczenie pojechałeś z moich podatków i muszę tyrac na ciebie a tobie tylko dupy w głowie i tańce,może se cos przygruchasz :wub: bo miłosc po 60tce możliwa jest nie załamuj się tylko wszystko z rozumem rób ;) helenki nie bedzie tylko wspomnienia i mniej tam :band: bo ktoś się :sniper:

klimus ty na leczenie pojechałeś z moich podatków i muszę tyrac na ciebie a tobie tylko dupy w głowie i tańce,może se cos przygruchasz :wub: bo miłosc po 60tce możliwa jest nie załamuj się tylko wszystko z rozumem rób :D helenki nie bedzie tylko wspomnienia i mniej tam :band: bo ktoś się :sniper:

Odnośnik do komentarza

No to sie kolega !TAZ spoko Michałku !bicz w garażu to stoją porządne !scooter na złom to można oddać T-CUŚ z Matyldowa (cholera nawigacja nie widzi takiej mieściny ) Arek MOŻE TY wiesz gdzie leży cos takiego jak Matyldowo !vampire po za tym ostatnio znowu Brakło PRĄDU I T-CUŚ nie wyjechał ja tutaj jestem :) nawet :doctor:jest zdziwiony po za tym wstyd :lol: mi za ciebie bo myślałem że cie helenka onieśmiela i dlatego nie jeżdzisz :lol2: i spokojnie bo ci żyłka pęknie nie :lol: się pozdrówka chłopaki

PS.Michał ty nie płacisz podatków a ze mnie ściąga Państwo także jestem tu ze swoich podatków !holiday Takie życie Ktoś musi tyrać by balować mógł ktoś

Odnośnik do komentarza

Smiej się ze nie wiesz gdzie Matyldów leży ja wam kawkę postawię,czy browara na pamięć pora już coś brać trzeba to do panów z helixa i do tego z siver winga co garażuje w duninowie !pomidor

Odnośnik do komentarza

nic mi nie zamknęli po prostu nie mam czasu to jedno drugie to to że głupot nie wypisuje tylko szczerą prawdę !vampire i spokojnie michałku jak wrócę to ci pomogę załadować T-CUŚ na przyczepkę byś mógł go wywieźć na złom !pomidor a z pieniążków za to padło kupisz porządny !scooter np. Hondę Helix , SW 400 dobrze chłopaki na razie !piwko :)

Odnośnik do komentarza

dziś siedzę cały dzionek w kafejce bo pada już nie długo wracam to pojeździmy o ile pogoda pozwoli coś michałku jesteś bardzo spokojny :) aż jestem zdziwiony ;) jestem już po zabiegach :P i mam wolne do kolacji

Odnośnik do komentarza

Arek ty go nie strasz i tak bez tego ma dużo problemów , Michałku niestety mój budżet nie wytrzyma zakupu sprężarki także muszę czekać jestem w kafejce do 17,15

!holiday Arek skąd masz takie fajne emotikony

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...