Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Płock i okolice


Arkadiusz

Rekomendowane odpowiedzi

żeby Iwona Arka czytała i Wiolleta to by były !bicz

Michałku, skąd wiesz, że nie czyta, ona jest jak Wielki Brat :)

Zresztą możesz sam do niej o tym napisać Prolfi Iwona

Popatrz Klimuś, teraz to zrobi wszystko, jak już załatwić nie może :)

Odnośnik do komentarza

A potem zobaczy się czym Was potraktujemy :):bash::boxing: !guns

No i widzisz Limmp1, co Cię czeka jak nie załatwisz, a Iwonka to tak jak, ja nie lubi jak się coś obiecuje a później nie załatwia :lol: :lol: :lol:

Oj, czuję, że będzie interwencja u Klimka Obraz%25252817%252529.gifoj będzie po dyskusji i tłumaczeniu ei24jacidam.gif

Odnośnik do komentarza

Arek na mój gust to kroi się grubsza afera Michał dla zmylenia pisze coś o Ciechocinku i nie bardzo wiem o co mu chodzi bo jak narazie mój stan jest ok !OK trzeba mu !bicz pewne rzeczy wyjaśnić :) ale nic nie obędzie się bez dyskusji :argue:

Odnośnik do komentarza

Arek na mój gust to kroi się grubsza afera Michał dla zmylenia pisze coś o Ciechocinku

Do Ciechocinka to ludzie poważni jeżdżą, cytuję :

przecież rodzina człowiek poważny jestem !vampire

Jak ja bym był jego rodziną to z tym T-cuś już by dawno burtę zaliczył :):argue::lol:

Odnośnik do komentarza

, ale zapewne pomysł z dupeczkami dotarł do Iwony jego żony i dlatego !bicz :blink: !placz1

Aaaa i teraz Michał ei24kraty.gif i cały czas jest na ei24nacelowniku.gif

Michał, pamiętaj, kto nie zapodaje to grozi mu ciężka choroba ei29bse.gif

Odnośnik do komentarza

Jak słowo daję, normalnie widać, że Zacną marką nie jeżdżą i tak to jest, tak to jest,

Ale cóż, ten co nie zapodaje i co nie będzie, niech sobie policzki dobrze nasmaruje, bo będą go piekły, że ho, ho a my będziemy wszystkich obgadywać itd. Jednym słowem, obcięty będzie każdy ei29katana2.gif

Oczywiście, żartuje, no przykro mi, bardzo przykro.

Z tym, żartowałem to żartowałem hahaha.gif

Odnośnik do komentarza

jak panowie po !piwko u Klimka coś cisza chyba zwłoki są :) nic odzewu zechlana zacna ekipa co uznała wyższość t maxa nad zabytkami :bangin: Klimuś fasola idealna catering się uwinął ok ale inne atrakcje wzięły w łeb no cóż gospodaż na zwolnieniu !wchair ale było super się spotkać z wami do następnego razu znowu helenka na wiosnę padnie i nie zapali i impreza będzie !bicz

Odnośnik do komentarza

uznała wyższość t maxa nad zabytkami ok ale inne atrakcje wzięły w łeb się spotkać z wami do następnego razu znowu helenka na wiosnę padnie i nie zapali i impreza będzie !bicz

Michał ty przecież wypiłeś tylko 2 piwa a majaczysz jakbyś co na mniej wypił litra owszem atrakcje miały być ale to ty miałeś je zapewnić ei29laska2.gif dałeś plamę i otrzymujesz ei24kartka_zolta.gifnastępnym razem może być gorzej jak nawalisz ei24czekamzbaseboolem-1.gif pozatym zapominasz ze zacna marka 23_130_8.gif to Honda co do Helenki to na pewno szybciej odpali niż T-CUŚ a kolejną imprezę można zrobić bliżej sylwka

Odnośnik do komentarza

Michał ty przecież wypiłeś tylko 2 piwa a majaczysz jakbyś co na mniej wypił litra owszem atrakcje miały być ale to ty miałeś je zapewnić ei29laska2.gif dałeś plamę i otrzymujesz ei24kartka_zolta.gifnastępnym razem może być gorzej jak nawalisz ei24czekamzbaseboolem-1.gif pozatym zapominasz ze zacna marka 23_130_8.gif to Honda co do Helenki to na pewno szybciej odpali niż T-CUŚ a kolejną imprezę można zrobić bliżej sylwka

nic nie majaczę wiesz co najlepsze tylko przyznać sie boisz !placz1

Odnośnik do komentarza

mówiłem komendantowi że popełnia błąd sciągając ci emotikony ale nie posłuchał wię klimek głupoty pisze !vampire przyjedz do mnie jutro na kawe to karawana czarnego zapożyczę od ciebie !tut

co ty za zdjęcie masz u siebie na profilu to chyba wtedy kiedy byłeś piękny i młody i helenka ruinka na chodzie była !scooter a teraz det !sciana

Odnośnik do komentarza

Jednak wyczuwam zazdrość bo nadal jestem piękny i młody !OKK a helenka jeździ ze ty nie nadążasz !tut jutro jestem w domu jak chcesz pojeżdzić porządnym samochodem to przyjdź po kluczyki ei24jade.gifi nie denerwuj się bo ci żyłka pęknie ei24naskoczmi.gif po zatym ile razy mam ci powtarzać ei24uwaga.gifi tłumaczyć ei24wleb2.gifże 23_130_8.gif tak jak czytałeś wcześniej o zacnej marce

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...