Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Płock i okolice


Arkadiusz

Rekomendowane odpowiedzi

Aruś święta prawda !pomidor jak na razie klucze ma cały zestaw niedawno kupił z kompresora może korzystać mojego (co będę chłopakowi żałował) brakuje mu jeszcze klucz pneumatyczny, wakuometr, klucz dynamometryczny ale z czasem kupi bo teraz ma inne wydatki !vampire z resztą ostatnio go koszty zjadają :) duże rachunki za tel czeka go :) o przetrwanie byle by nie został :(

Odnośnik do komentarza

ja nic nie kupuję tylko jeżdzę, narzędzia to potrzebne były u Bogdana, a Klimek to cały warsztat musi mieć,a KOMENDANT z Gąbina to na serwis do Torunia lata !scooter ,a u mnie tylko jak na zdjęciu leje benzynkę !w00t

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Oj chłopcy miło się Was czyta i ogląda filmiki niektóre :) .

Jak czytam temat "Płock i okolice" to humor od razu mam dobry :) !OKK , lepsze teksty niż ongiś w kuj-pom w temacie Zacna vs.Burgman !YES .

Odnośnik do komentarza

!scooter Tak tak tylko benzynka Michał zacznij brać na pamięć bo zapomniałeś o kierownicy, regulatorze, lampie przedniej i o tym paleniu minimum 45 minut przed jadą i o energetyku i zwiększonej mocy przesyłowej !pomidor przed każdym odpalaniem !sciana OJ kolega ma krótką pamięć !vampire co do odpalenia to ty sie postarałeś o to by Helena nie odpaliła czyli wygrałem walkowerem

Odnośnik do komentarza

Oj chłopcy miło się Was czyta i ogląda filmiki niektóre :) .

Robson, poczekaj jak Klimek kulfona wyleczy, dopiero się będzie działo, już słyszałem o ripoście Heleny & T-cuś, nie oficjalnie podobno Klimek ustala w jaki sposób przechodzą przewody hamulcowe w T-max, no zobaczymy co to będzie. 4_6_218v.gif

sie postarałeś o to by Helena nie odpaliła czyli wygrałem walkowerem

Tak Tomeczku, jednoznacznie wygrałeś, 4_17_6.gifale, myślę, ze już czas ustalić termin, komisyjnego odpalania T-cuś :)

,a KOMENDANT z Gąbina to na serwis do Torunia lata

Kurcze, nawet nie wiedziałem, że on tam też jeździ, muszę z nim pogadać whip.gif

Odnośnik do komentarza

jaki walkower, temat był czy helenka odpali ,a nie było mowy o sposobach aby nie odpaliła, wiec ja wygrałem bo nie odpaliła, lampa zmieniona ze względów bezpieczeństwa,regulator napięcia to się zdarza wymienione ok,kierownica to przewrazliwienie aby wszystko było ok do jazdy bezawaryjnej,lepiej zapobiegac niz naprawiac jak klimek co wyjazd z garażu i Arek na serwis non stop torun,a wódka u klimka przegranego jest do ustalenia :wine: tak więc t maxik górą to nie to co hondy !w00t

Odnośnik do komentarza

Tak króciutko ;)

A Michałku, u mnie to nawet zacna po trawniku śmiga (pali od strzału)

Honda.jpg

Aruś ta zacna co po trawniku śmiga to w promocji dostałeś w hipermarkecie tylko napis a reszta made in china ;) tak jak klimek kupił do helenki koło chińskie i nie zapodał bo o życie się bał !w00t

Odnośnik do komentarza

Michał przestań marzyć i zejdź na ziemie jakie T-Cuś górą coś piłeś od rana czy co, jakie względy bezpieczeństwa to były pierwsze oznaki że musisz już zacząć zbierać narzędzia jeśli byłeś pewny że Helena nie odpali to czemu zrobiłeś zamach na Helenę ze strachu i wstydu jaki by był ot co ;) widzę że chcesz wojny z zacną marką !TOMCAT ;) !tank to będziesz ją miał, zresztą zapomniałeś że sam kupiłeś chińskie plastyki Arek co do komisyjnego odpalania T-CUSIA to nie wierze że Michał publicznie odpali na pewno będzie go grzał nocami co by wstydu nie było !vampire

Odnośnik do komentarza

Arek co do komisyjnego odpalania T-CUSIA to nie wierze że Michał publicznie odpali na pewno będzie go grzał nocami co by wstydu nie było !vampire

Nie, nie, to nie będzie takie proste, już mam plan, T-coś będzie komisyjnie zabezpieczony, oplombowany, na jakiś czas i później będzie to komisyjne odpalenie, przy dobrym świetle, reporterzy Super Expresu ilustrowanego itd. Nie będzie lipy.

Już się o to postaram !winkiss

A jak się Michał nie zgodzi to wiadomo, przegra walkowerem po prostu ;):lol:

Ja jestem nie przekupny, chce wojenki to ją ma !starwars

Koniec dla niego będzie jeden ;)

Odnośnik do komentarza

oto jak skończy wojenkę z zacną marką ;) a po długiej i nie udanej rekonwalescencji ;) lub !wchair tak to stawiamy T - CUSIA na 5 tygodni oddajesz nam wszystkie klucze od garażu i motocykla i wtedy zobaczymu czy odpali od strzała

Odnośnik do komentarza

Mój t maxik o każdej porze jest do odpalenia bez żadnych przygotowan

Nie poddawaj się rozpaczy. Życie nie jest lepsze ani gorsze od naszych marzeń, jest tylko zupełnie inne.

— William Shakespeare (Szekspir)

Tak, że Michał tak trzymaj !OKK

Odnośnik do komentarza

Arek nie wiedziałem że jesteś miłośnikiem William Shakespeare tom się zdziwił "To be, or not to be" czyli Być albo nie być, oto jest pytanie.Michał ty się zastanów ;) to już nawet ;) nie pomoże

Odnośnik do komentarza

Pan komendant jaki miłosnik literatury jest, to teraz zostanie odpalenie t maxa, oczywiscie po wypiciu alkocholu za zdrowie helenki coby akumulator miał moc rozruchową !vampire i zacna kosiarka z hipermarketa po ogródku u Arka latała ;)

Odnośnik do komentarza

za co wiszę przecież twoja ruina nie odpaliła !pomidor a orzechówka to jest ode mnie ze względu na twojego chorego kulfona,jak wypijemy to krążenie ci się poprawi i nie będziesz !wchair i głupot wypisywał !sciana u mnie t maxik w porządku !scooter a nie co te niezacne !jump

Klimek do roboty idz bo głupoty ci się lęgną w głowie skończ tą przegraną walkę i zakop topór wojenny bo marka porządna t maxik jest wiesz to ty i wie to komendant z takiego malutkiego posterunku skąd bo nie ma go na mapie a gps po wpisaniu współrzędnych głupieje :P ale na kawę do niego jakoś trafię :)

Odnośnik do komentarza

Panowie, Wy mi tu orzechówkami, flaszkami, głowy nie zapętlajcie, ja oczekuję konkretów, i nie będę żadnych sprawiedliwych ocen robił po jakiś alkoholach, bo się brzydzę słodkich wódek , a przekupstwo to w ogóle nie wchodzi w grę. Tak, że proszę o rozsądne podejście do sprawy. :) :lol

Czysta Łódka, to jest to, ja damskich nie pijam !OKK

Odnośnik do komentarza

Michał sprawdź wcześniejsze posty sędzia już rozsądził i nawet mam puchar w postach !holiday czyli wygrałem trzeba było nie majstrować przy heli no a ale wtedy by się okazało a tak to dupa przegrałeś walkowerem !bicz i żadne pisanie i tłumaczenie nie pomoże !tut niech to do ciebie dotrze :lol:

Odnośnik do komentarza

sędzia skorumpowany z tobą poprzez markę skutera, nie roztrząsajmy co jak, krótko i na temat miała zapalić !placz1 nie zapaliła a reszta się nie liczą trza było kabelki podpiąć oleju dolać ,kompresor odpalić i takie tam rzeczy,szkoda czasu film jest dowodem niepodważalnym nagranym przez komendanta z Gąbina,żaden sąd wiary ci nie da a co klimek chory głupoty gada !sciana

Odnośnik do komentarza

Arek czystej jest mnóstwo żaden problem podaj tylko datę kiedy bym zdążył z zrobieniem żarcia

Po 17-tym pasuje mi każdy dowolny termin, godzina również, więc nie ma problemu, dogadamy się.

W końcu będzie okazja wytłumaczenia Michałowi jaki to jest porządny skuter, a nie

T-cuś i T-cuś, gada normalnie jak by coś zapodał :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...