Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Płock i okolice


Arkadiusz

Rekomendowane odpowiedzi

!scooter to jutro możemy to sprawdzić michałku wyjazd o 7.30 i do zobaczenia na miejscu he he spoko żartuje z tą szyją nie dam rady i w kołnierzu, jestem !wchair nie mogę kręcić szyją tfu urok jakiś !vampire czy co, nic nie mogę zaplanować bo od razu nie wypala najlepiej spontan i wtedy spoko, kurde a tak chciałem jechać :(

Odnośnik do komentarza

!scooter to jutro możemy to sprawdzić michałku wyjazd o 7.30 i do zobaczenia na miejscu he he spoko żartuje z tą szyją nie dam rady i w kołnierzu, jestem !wchair nie mogę kręcić szyją tfu urok jakiś !vampire czy co, nic nie mogę zaplanować bo od razu nie wypala najlepiej spontan i wtedy spoko, kurde a tak chciałem jechać :(

Tomuś ,pogódz się z tym ze w tym wieku to fotel bujany !placz1

Arek pracujesz ostro !vampire

Odnośnik do komentarza

!scooter Arek czy to ciebie mijałem dziś o 19 . 35 w soczewce ? Tak mi sie przynajmniej wydaje bo latałem dziś z plecaczkiem to tu to tam i mam wrażenie że to byłeś ty

Odnośnik do komentarza

!scooter Arek czy to ciebie mijałem dziś o 19 . 35 w soczewce ?

Tak to byłem ja, co prawda widziałem skuta ale właśnie się zastanawiałem kto to !w00t, tak pomyślałem że to Ty ale przecież chodziłeś w kołnierzu i myślałem że cały czas !wchair

a tu proszę i to jeszcze z plecaczkiem :P:band:

Śmigałem do fabryki więc czas napięty był!!!

A Michał pewnie znów nie odpalił ? :drunk: !jump

Odnośnik do komentarza

!scooter Michał ty jedz już do domu i odpalaj to cuś bo znowu 40 minut będę czekał, a i zadzwoń do energetyka by zwiększyli moc przesyłową bo T-cuś nie odpali i będzie !pomidor LIPA

Odnośnik do komentarza

Tomek ja to odpalam i jadę a uj ciebie to pół dnia przygotowań i jazda do 20 km wkoło komina bo się może zepsuć i strach a do zabytków czesci drogie w serwisie !vampire

Odnośnik do komentarza

Jak na razie to chyba MAM WIĘCEJ km !scooter nakręcone w sezonie niż ty ale to jest zrozumiałe bo T cus nie chce działać !wchair ,albo nie pali, albo kierownica nie działa jak należy, albo regulator napięcia, ty lepiej sprzedaj to padło ale kto kupi złom chyba że na kg !vampire na twoim miejscy spaliłbym :huh: się ze wstydu :blink: poprostu inwalida :o

Odnośnik do komentarza

Dobra !scooter !scooter !scooter !scooter

O której jeździmy ? Co prawda troszkę Zacną zamulam, jeżdżąc z Wami, :lol::dj::lol: ale ona to zawsze bryknie a to tu a to Lębork i takie tam, tak że mówić mi tu śmiało. !winkiss

Odnośnik do komentarza

Jak na razie to chyba MAM WIĘCEJ km !scooter nakręcone w sezonie niż ty ale to jest zrozumiałe bo T cus nie chce działać !wchair ,albo nie pali, albo kierownica nie działa jak należy, albo regulator napięcia, ty lepiej sprzedaj to padło ale kto kupi złom chyba że na kg !vampire na twoim miejscy spaliłbym :dj: się ze wstydu :lol: poprostu inwalida :lol:

Tomuś pamiętaj ze na trasie dalszej to du.................y helix daje wiesz malbork takie tam a ja poprostu dbam jak o domownika t maxika stąd przewrazliwienie na jego punkcie mam i jak cos ma się dziac to reaguje wczesniej jak skret kierownicy wiesz lepiej ze zapobieganie lepsze niz naprawa babci helenki ale u ciebie cały drugi w czesciach i w ten sposób ratujesz zabytki,u mnie jedyną awarią był regulator napiecia który błyskawicxznie wymieniłem a u ciebie przed kazdym wyjazdem !placz1 ale chociaż dobrze że nie wymiękasz i latamy razem i w razie potrzeby cię scholuję i możesz na mnie liczyc jak nie co nie którzy wiesz o czym mówie

Dobra

O której jeździmy ? Co prawda troszkę Zacną zamulam, jeżdżąc z Wami, :lol: :lol: :lol: ale ona to zawsze bryknie a to tu a to Lębork i takie tam, tak że mówić mi tu śmiało.

co to znaczy zamulasz wiesz ze tomek nie podoła jak górek nie ma ,łosia mojego biore ze sobą na latanie 18 minut 15 u mnie matyldów to polatamy a jak ty odpalisz zacną w tak krótkim czasie Arku!!!!!!!! !

O której jeździmy ? Co prawda troszkę Zacną zamulam, jeżdżąc z Wami, : ale ona to zawsze bryknie a to tu a to Lębork i takie tam, tak że mówić mi tu śmiało.

18 minut 15 matyldów

Odnośnik do komentarza

Dobra, ja teraz jadę do Płocka i jak załatwię sprawy w Płocku dam znać gdzie się spotkamy.

Tego Matyldowa to w żadnej nawigacji znaleźć nie można :lol::dj::lol: :lol:

Odnośnik do komentarza

I znowu musiałem czekać 40 minut zanim T-cuś zapaliło !placz1 ale w końcu dojechało do łodzi w z powrotem !scooter

Tak, tak ale ile tankowania !!!

Oto dowód

Kopia%25252018082011817.jpg

Dzięki Panowie za śmiganko na spot w Łodzi. !winkiss

Odnośnik do komentarza

Tak, tak ale ile tankowania !!!

Oto dowód

Kopia%25252018082011817.jpg

Dzięki Panowie za śmiganko na spot w Łodzi. !winkiss

dzieki również za latanie było super, a tankowac trzeba czasem !scooter

Odnośnik do komentarza

Dzięki chłopaki za jazdę do :) mam tylko nadzieje że jeszcze przed moim wyjazdem na 3 tygodnie gdzieś jeszcze pośmigamy !scooter !scooter !scooter !scooter !scooter wracam 15 września !tut TAKŻE MICHAŁ MASZ CZAS BY T-CUŚ NORMALNIE ODPALAŁO hehehehehhehe :)

Odnośnik do komentarza

HA HA !OKK Bardzo śmieszne ale niestety wczoraj był Arsen LIPĘ jak to powiedział zdun czyli biały szaliczek !scooter do sanatorium niestety ale jadę a 4 OO Arek czy ty słyszałeś coś na temat rolek Dr.Pulley jest nawet temat na Forum

Odnośnik do komentarza

Arek czy ty słyszałeś coś na temat rolek Dr.Pulley jest nawet temat na Forum

Tak coś tam słyszałem, ale ja niestety nie interesuję się żadnym tuningiem itd. U mnie musi być taki jak fabryka dała, chyba że już coś tam nie ma to wtedy się kompletuje, tak, że nie w temacie. !winkiss

Odnośnik do komentarza

co tu tuningoooowac przecież to ledwo jezdzi, rolki droższe niż skuter !pomidor klimek z babcią helenką do sanatorium jedzie,to znaczy klimek na masaże a helenka do warsztatu a i tak z nieboszczki miss nie zrobi się na kulanie koło Plocka to sezon może jeszcze polata,do wrzesnia cena złomu wysoko stoi to jedz do skupu !placz1 i zostanie ci tylko !wchair

Odnośnik do komentarza

!scooter !scooter Jak na razie babcia Helcia pali na dotyk Arek świadkiem po za tym jak wracaliśmy z łodzi to ledwie T-CUŚ się utrzymało za mną co do złomu to moja propozycja była pierwsza i niestety Michał !sciana możesz walić i pisać do bólu ale prawda jest taka przykra dla ciebie i nie wściekaj się :) jedynie co cie ratuje to pomoc rodziny by odpalać to padło by silnik nie ostygł raz żona raz dzieci a jak się postarasz to może jeszcze nuke nauczysz bo jak nie to inwalida !wchair :lol2:

Odnośnik do komentarza

mój t maxik pali jak pali ale zawesze ok,zmieni się reflektorek i do przodu a zacnaaaa helcia to z moim komarkiem latac tez może, no i oczywiscie czasem z t maxikiem !YES

Odnośnik do komentarza

No dobra dziewczyny, nie kłócić się !!! :):lol2:

W poniedziałek ma być ładna pogoda gdzie lecimy ? A może by z kujawiakami się ustawić na spotkanie, jak by się dało radę oczywiście ?

------------------------------------------------------------------------------------------

Z uwagi na święto naszego kolegi z regionu, proponuję śmignąć gdzieś, może na rybę ?

Oczywiście tak po 19 tej.

-------------------------------------------------------------------------------------------

Znów muszę edytować, bo Wam się pisać nie chce...

Jutro planuję wyjazd do Sochaczewa, dzwonił do mnie nowy Burgmaniak, trzeba gościa poznać !winkiss

Kto ze mną, jedzie ?

Odnośnik do komentarza

PONIEDZIAŁEK Jestem za oczywiście ja od 12.00 jestem wolny zwarty i gotowy !scooter !scooter !scooter nie wiem tylko czy właściciel T-CUSIA będzie wstanie go odpalić bo nie słucha moich rad że w jego przypadku to potrzebna pomoc całej rodziny i psa by silnik nie ostygł !pomidor prawdziwy protoplasta !scooter Helcia zatankowana czeka na hasło wsiadam i jadę i nie muszę do najbliższego cpn podjeżdżać jak widać na wcześniejszych !vampire fotkach /AREK dzwoń lub pisz esa bo nie zawsze siedzę przed kompem a dziś spałem po imprezie którą grałem do 6 zanim zwinąłem sprzet był 7 spać poszedłem o 8 i wstałem o 18 także nie dałbym rady ale w poniedziałek jak najbardziej

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...