Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Płock i okolice


Arkadiusz

Rekomendowane odpowiedzi

!placz1 no i się zesrało zmienili mi grafik i wysłali na Podolankę !TAZ muszę kogoś zabić !guns przykro mi panowie ale nie jadę bo bez sensu jechać na jeden dzień i w połowie imprezy sobotę wracać

Odnośnik do komentarza

No i pozamiatane, Bogdan więc kulamy berety sami !placz1

Robson chociaż do nas dołączy, a załam mnie jeszcze, że Ty też nie jedziesz to pogadam z Upiorem by rzucił urok normalnie, a on potrafi, oj potrafi.

Czyli !wchair !wchair nie jadą.

Odnośnik do komentarza

Dobra, Michał to Ty zostajesz mianowany jak kierowca techniczny ,tylko byś był osiągalny na telefonie, a nie, się zaszyjesz na działce a tam jeszcze telefonii komórkowej nie znają :) :) :) A koledzy może będą potrzebować pomocy i co ?

Może będzie padało to się chociaż łożyska w kołach nie będą grzały :(:D

PLANOWANA TRASA

zasięg już mam bo telefon zmieniłem

No i pozamiatane, Bogdan więc kulamy berety sami !placz1

Robson chociaż do nas dołączy, a załam mnie jeszcze, że Ty też nie jedziesz to pogadam z Upiorem by rzucił urok normalnie, a on potrafi, oj potrafi.

Czyli !wchair !wchair nie jadą.

będe z wami duchem i trzymam kciuki aby skuterki dojechały odbijemy to na innym zlocie !placz1

Odnośnik do komentarza

zasięg już mam bo telefon zmieniłem

Ty to wszystko pomylisz, Michał to nie o telefon chodziło, miałeś skuter zmienić 4_1_72.gif4_1_72.gif4_1_72.gif

A pewnie że odbijemy, pewnie, ale stawiacie z Tomkiem za to że nie jedziecie. !winkiss

Odnośnik do komentarza

No i polataliśmy, dzięki Klimek za kulanko, zalew Włocławski dookoła zaliczony !OKK

Szkoda limmp1, ma takie króciutkie te przewody i nie odpalił T- coś tam, !NOT

Oj musi kolega się poprawić musi. !bicz

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dobra, odpalać padliny i się spotykamy około 18-tej gdzieś w okolicach Płocka, tylko mi tu nie beczeć.

Telefony ON.

Arek już kurna myślałem, że do Lęborka chcecie ruszać dopiero o 18-tej z Płocka :) .

Jakby co, to ruszam z Torunia ok. 15-tej i będę Was wyglądał chyba jednak w Golubiu :), wiesz jak bardzo nie cierpię jezdzić "jedynką" :) .

Odnośnik do komentarza

No i polataliśmy, dzięki Klimek za kulanko, zalew Włocławski dookoła zaliczony !OKK

Szkoda limmp1, ma takie króciutkie te przewody i nie odpalił T- coś tam, !NOT

Oj musi kolega się poprawić musi. !bicz

ale polatali 2 godzinki i z powrotem tyłki grzeją ja z robotą gonię żeby polatać z wami a wy w domu leżycie ,przepraszam klimek jeszcze cały czas jedzie co sprzęt wiekowy to i szybkość oldtimera !vampire

fakt to tylko hondy i w okręgu 50kilometrów od domu latają :)

Odnośnik do komentarza

Jakby co, to ruszam z Torunia ok. 15-tej i będę Was wyglądał chyba jednak w Golubiu :), wiesz jak bardzo nie cierpię jezdzić "jedynką" whist .

Robsonik nie ma sprawy spotykamy się koło Golubia Dobrzynia !winkiss

Wiesz T-max z Płocka nie jedzie z nami to możemy sobie pozwolić na w miarę normalne prędkości a nie !wchair !wchair !wchair

:lol: :lol: :lol: :lol:

ale polatali 2 godzinki i z powrotem

2 godziny razy średnia prędkość 90 km/h to sobie Michałku przelicz, przelicz dokładnie hi hi .

Odnośnik do komentarza

Arek limmp musi mieć naprawdę długie kable i na dodatek grube a ponadto musi pisać podanie do energetyka o dodatkową moc bo inaczej T coś !pomidor tam nie odpali !wchair michałku o 21 to ja dopiero dotarłem do płocka bo jeszcze śmignąłem do łącka i wracałem przez nowy most i w ten sposób robi się km a nie tylko gadaniem jedynie co ci pozostało to !sciana !placz1 !placz1 !placz1 !sciana !sciana !sciana !sciana

Odnośnik do komentarza

Michał jako rekonwalescencja to Ci pozostaje jedynie kurs na LĘBORK !!!

Jak udowodnisz że w sobotę rano komisyjnie odpali bez kabli to !OKK

T-MAX górą !!! :lol: :lol: :lol: (Twój oczywiście)

Odnośnik do komentarza

Michał jako rekonwalescencja to Ci pozostaje jedynie kurs na LĘBORK !!!

Jak udowodnisz że w sobotę rano komisyjnie odpali bez kabli to !OKK

T-MAX górą !!! :lol: :lol: :lol: (Twój oczywiście)

rano zapraszam na kawe i t maxik bez kabli odpala, klimuś nie siedz długo przed kompem bo sobie trasy oglądasz i myslisz że helenka to yamaha i każdą trasę bezawaryjnie przeleci a tak nie jest i z Arkiem zostaje tylko obręb 50kilometrów wkoło Płocka latać,poleciał bym na Lębork ale wiesz że finanse wzięły górę i niestety kciuki trzymać za zacne !w00t

Aruś a ty spac nie możesz o 24 w nocy przed kompem siedzisz,czy silvera naprawiaaaa...sz,czy pucujesz przed zlotem !vampire

Michał jako rekonwalescencja to Ci pozostaje jedynie kurs na LĘBORK !!!

Jak udowodnisz że w sobotę rano komisyjnie odpali bez kabli to !OKK

T-MAX górą !!! :lol:whist:) (Twój oczywiście)

co udowadniac jak t max jest ok,potem są silver wingi, a na końcu przed chińczykami oldtimer helenka !winkiss

Arek limmp musi mieć naprawdę długie kable i na dodatek grube a ponadto musi pisać podanie do energetyka o dodatkową moc bo inaczej T coś !pomidor tam nie odpali !wchair michałku o 21 to ja dopiero dotarłem do płocka bo jeszcze śmignąłem do łącka i wracałem przez nowy most i w ten sposób robi się km a nie tylko gadaniem jedynie co ci pozostało to

Klimuś komara odbieram w piątek to możemy polatać oldtimerami z helenką,Tomuś wszyscy wiedzą że helenka nie wymięka nigdy a podroczyć się z tobą to czysta przyjemnośc, a latanie z wami to super sprawa,

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Oj Arek, chyba nieświadomie piszesz że T-max, potem Zacne i reszta !scooter .

Niech tylko to Upiór przeczyta !bicz :lol: .

Odnośnik do komentarza

Robsonik nie ma sprawy spotykamy się koło Golubia Dobrzynia !winkiss

Wiesz T-max z Płocka nie jedzie z nami to możemy sobie pozwolić na w miarę normalne prędkości a nie !wchair !wchair !wchair

:lol: :lol: :lol: :lol:

2 godziny razy średnia prędkość 90 km/h to sobie Michałku przelicz, przelicz dokładnie hi hi .

jak 90km nie możliwe tam nie ma górek ,helenka tylko z górki tyle pomyka,a waga włascicila i opór powietrza ma znaczenie

Odnośnik do komentarza

Oj Arek, chyba nieświadomie piszesz że T-max, potem Zacne i reszta !scooter .

Niech tylko to Upiór przeczyta !bicz :) .

Oj, spoko Robson, tak tylko ściemniam żeby Michał chciał z nami jeździć !winkiss

Ale wszystko na dobrej drodze, już, już prawie go mamy.

Wiadomym jest że Zacna marka jest tylko jedna !OK !OKK

jak 90km nie możliwe tam nie ma górek ,helenka tylko z górki tyle pomyka,a waga włascicila i opór powietrza ma znaczenie

Michał tak, ale zwróć uwagę że prawie siedzi na podłodze. :):lol: :lol:

Odnośnik do komentarza

dlatego srodek ciężkości ma lepiej rozłożony i koła bardziej spłaszczone i jedzie jak taran w rycerstwie krzyżackim !w00t Tomek wie że to żarty i każdy mu współczuje albo zazdrosci ze helenka jeszcze taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak szybkooooo pomykaaaa !vampire

Oj Arek, chyba nieświadomie piszesz że T-max, potem Zacne i reszta !scooter .

Niech tylko to Upiór przeczyta !bicz :) .

tak Robert prawidłowo najpierw t maxik potem zacne u nas na mazowszu !vampire

jutro w pogodzie deszcz chyba ,a wekend ciepło :)

Arek limmp musi mieć naprawdę długie kable i na dodatek grube a ponadto musi pisać podanie do energetyka o dodatkową moc bo inaczej T coś !pomidor tam nie odpali !wchair michałku o 21 to ja dopiero dotarłem do płocka bo jeszcze śmignąłem do łącka i wracałem przez nowy most i w ten sposób robi się km a nie tylko gadaniem jedyni

kable mam ale zamiast linki do cholowania zacnych

Odnośnik do komentarza

kable mam ale zamiast linki do cholowania zacnych

Zacne, by holować to trza mieć uprawnienia, a nie tam byle kto !!! :)

A na Helenkę też nie wszyscy patrzeć mogą a co mówić o holowaniu hi hi hi

Odnośnik do komentarza

No panowie jak widzę zaczęły się ostre klimaty jeszcze trochę i zaczniemy do siebie !guns lub !bicz Michał się strasznie przejął swoją nie mocą !wchair i znowu !placz1 spoko michałku !TAZ nie wściekaj się u mnie niestety wszystkie znaki na niebie są przeciw mnie nawet nie mogę się wyrwać na jeden dzień !placz1 w robocie :) !tank :( ogólnie wszystko do dupy jutro siedzę na sobótce do 18 bez możliwości się urwania a w niedziele na 10 na Podolankę wszystkie plany legły w gruzach

Odnośnik do komentarza

Dobra, startuję odezwę się po powrocie !!!

Michał jak będziecie latać to nie jeździcie dalej niż widać komin petrochemii,bo ja z Lęborka nie będę jechał Was szukać. !winkiss

Odnośnik do komentarza

Dobra, startuję odezwę się po powrocie !!!

Michał jak będziecie latać to nie jeździcie dalej niż widać komin petrochemii,bo ja z Lęborka nie będę jechał Was szukać. !winkiss

spoko ogarniemy, jak by chęć naszła to może na kawę do Lęborka !vampire zamiast siedziec na !wchair , ale helenka nie podoła tyle kilometrów !placz1

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...