Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Płock i okolice


Arkadiusz

Rekomendowane odpowiedzi

A moze koledzy z Płocka "pomoga" nam w nalocie na Gostynin w ten czwartek ? ;)

Ja w czwartek pracuję na noc ale myślę, że koledzy coś pomyślą ?

A może i mnie się uda na parę minut z Wami pogadać .

Bo Helenka to zacna przecież jest. !YES !OKK

Święte słowa Wrzonio, !OKK

Odnośnik do komentarza

Niestety w czwartek to ja już będę bardzo daleko ale duchem będę z wami !placz1 a dziś jak zwykle T-CUŚ nie odpali i nie pojedzie jemu potrzebna jest linka i ;) by zaczął używać !scooter a nie :( a linkę wozi by go zaholować na złom :) ale jak wróce 15 września to możemy od razu !scooter !scooter !scooter

Odnośnik do komentarza

A moze koledzy z Płocka "pomoga" nam w nalocie na Gostynin w ten czwartek ? :P

Ja będę napewno, Arek myślę, że też przed pracą nas nie zawiedzie.

Liczę też na chłopaków z Płocka, choć Klimek ma już inne plany ale Michał i inni mogliby się pojawić.

Serdecznie zapraszam.

Odnośnik do komentarza

Kurdę koledzy ja się już nastawiłem na obiecaną rybkę. I moja żonka też :P :P

Hello, zróbcie tak byście byli tak na 18 tą jak dacie radę, to będę miał dla Was godzinę, a tak to zobaczymy !sciana

a na rybkę się pojedzie gdzieś, nie ma problemu. Kurczę w następny czwartek to jestem do dyspozycji !OKK

Tak że możecie przylecieć też i za tydzień !winkiss

Ale Bogdan Wam dotrzyma towarzystwa bo reszta to !wchair !wchair !wchair !wchair

Odnośnik do komentarza

!scooter Arek dzięki za jazdę !scooter do socha niestety ostatnia przed wyjazdem ale po 15 z powrotem do dyspozycji !scooter !scooter w przeciwieństwie do T-CUŚ tam !pomidor !pomidor jemu to tylko linka i na złom na KG ;) bo to !wchair !wchair Bogdan ja nie mam planów z checią bym sie pojawił ale ja po po prostu jadę do sanatorium siła wyższa czekałem 14 miesięcy na wyjazd ale nie życzę nikomu moich problemów życiowych a i zdrowotnych pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia za 21 dni czyli 15 września

Odnośnik do komentarza

jakie klimus ty masz problemy,motór masz , kase masz , syna masz,mnie masz reszta to nie problemy,w czwartek polatamy,a jak zabytek dotarł do sochaczewa i wrócił istny cud,Arek rzuc tą robotę w czwartek !vampire zamknij na klucz i wrócisz za 3 godziny z powrotem !placz1

Odnośnik do komentarza

Michałku, ale Ci powiem wczoraj tj. w poniedziałek miałem ubaw, w Płocku widziałem Helenkę podobną do Tomka, ale to chyba Tomek nie był, ale na plecaka siedział gość tak podobny do Ciebie, że szok ale to Ty nie byłeś na pewno bo widać było w jego oczach strach i taki spięty był.

Jak znajdę gdzieś zdjęcie kasku w którym jechał to wkleję. !winkiss

OTO ON

22082011837.jpg

Tak a wczoraj poznaliśmy nowego kolegę z Sochaczewa, Marek ma na imię i jak będę przy kompie stacjonarnym to wkleję jakieś zdjęcia, teraz klikam z fona. A Helenka śmigała, że szok.

Oto kilka zdjęć :

22082011835.jpg

22082011834.jpg

22082011836.jpg

I sprzęt naszego nowego kolegi

22082011840.jpg

Kolega ma się zarejestrować, więc czekamy!!!

Słuchy mnie też dochodzą, że szykuje się nowy burgmaniak w Gostyninie !w00t ale oczywiście czekamy !OKK

może kupi coś i będziemy śmigać, Bogdan monitoruj tam kolegę hi hi

Odnośnik do komentarza

Michałku, ale Ci powiem wczoraj tj. w poniedziałek miałem ubaw, w Płocku widziałem Helenkę podobną do Tomka, ale to chyba Tomek nie był, ale na plecaka siedział gość tak podobny do Ciebie, że szok ale to Ty nie byłeś na pewno bo widać było w jego oczach strach i taki spięty był.

Jak znajdę gdzieś zdjęcie kasku w którym jechał to wkleję. !winkiss

OTO ON

22082011837.jpg

to kask klimka jaki kask taki skuter !vampire

Tak a wczoraj poznaliśmy nowego kolegę z Sochaczewa, Marek ma na imię i jak będę przy kompie stacjonarnym to wkleję jakieś zdjęcia, teraz klikam z fona. A Helenka śmigała, że szok.

Oto kilka zdjęć :

22082011835.jpg

22082011834.jpg

22082011836.jpg

I sprzęt naszego nowego kolegi

22082011840.jpg

Kolega ma się zarejestrować, więc czekamy!!!

Słuchy mnie też dochodzą, że szykuje się nowy burgmaniak w Gostyninie !w00t ale oczywiście czekamy !OKK

może kupi coś i będziemy śmigać, Bogdan monitoruj tam kolegę hi hi

Emeryt Arkadiusz to dzisiaj w pracy jest !vampire

Odnośnik do komentarza

Emeryt Arkadiusz to dzisiaj w pracy jest !vampire

Nie, dziś w domu i właśnie za chwilę jadę z synem na lotnisko do Płocka, ale niestety 4oo bo model samolotu się na skutera nie zmieści. !winkiss Ale jak wrócę w miarę wcześnie to się gdzieś !scooter kulnę, by nie daj Boże na ZACNĄ rdza nie wskoczyła. !winkiss

Ps. A co Michałku dziś "akcja rodzinna" ? Odpalania T-cóśia ? 4_1_72.gif

Odnośnik do komentarza

Arek tu już chyba nawet rodzina nie pomoże !vampire tylko laweta i złom !sciana trzeba powalić w ścianę i kupić coś porządnego !scooter !YES inaczej :) !wchair :lol: :lol: :)

Odnośnik do komentarza

!scooter ja wyjeżdżam i pogodę zabieram a tu będzie padało takie życie panowie pa pa i do 16 września ale bede na necie na bieżąco w Skypie z kamerką wieczorami po zabiegach

Odnośnik do komentarza

ale bede na necie na bieżąco w Skypie z kamerką wieczorami po zabiegach

No to życzymy Ci Klimuś dobrego silnego murzyna do masażu, Ty to umiesz się ustawić :lol: :lol: :lol:

Uważaj tam na tych zabiegach, uważaj, miej oczy szeroko otwarte i nie przykrywaj głowy ręcznikiem hi hi !TAZ

Wypoczywaj Tomek !winkiss

Odnośnik do komentarza

NO dobra chłopaki dzięki za życzenia ale wyczuwam nutę !vampire zazdrości. Michał !placz1 kiedy odjadę !scooter ale będzie się !holiday działo !walkm

Odnośnik do komentarza

Uuuuu coś Klimka nam przytkały te "zabiegi" nie odzywa się, nie dzwoni, normalnie się chyba zakochał nam chłopak :):lol: :lol:

Kurczę byle nam Helenki nie zdradził i by czasami nie przyjechał i powiedział "Kupuję T-cośtam" 4_1_72.gif4_1_72.gif

Michał a Ty jak odpaliłeś w końcu ? Ty już wiesz co ?

Ja to cały czas fabryka i fabryka !sciana !sciana odwiedź kolegę kiedyś !!!

Odnośnik do komentarza

cześć chłopaki jestem trochę uziemiony bo dostałem takiego neta jak T- cuś odpala się go 40 minut i to jeszcze trzeba wyjść na balkon bo inaczej rozłancza widzę Arek że jak mnie niema to nie masz z kim latać !scooter bo pewne T-CUŚ nie pali !vampire trzeba właściciela !pomidor to może ruszy dupę jak na razie fajnie byłem w Czechach i w Aqua parku w Kudowie ze słoną wodą pokój mam z zajebistym widokiem na kolorową fontannę która porusza się w takt muzyki. Mam 6 zabiegów głównie przed południem także popołudniu mam czas polatać po okolicy jutro wybieram sie na odkryty basen jak na razie pogoda zajebista nawet za gorąco wieczorami balety !holiday . Arek co do Helenki !scooter to jestem stały w uczuciach i nie kupie T-CUSIA bo wolę jeździć niż trzymać taki muzealny i nie palący egzemplarz w garażu i cały czas !placz1 !sciana a na dodatek !wchair

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...