Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Płock i okolice


Arkadiusz

Rekomendowane odpowiedzi

Arek polatamy z Tomkiem po obozie !scooter bo on na pomykanie hart,nie wymieka chociaż helenka lata swoje ma w przyszłym tygodniu spotkamy sie i wezniemy Sławka bo w domu on :) i z Bogdanem też !piwko

Bogdan pamiętaj o mnie :(

Arek w pracy jestes

Klimek dawaj z obozu polatamy dzisiaj !scooter

Odnośnik do komentarza

Arek w pracy jestes

Matko Kochana, toć Ci tłumaczyłem że dziś jadę do Torunia, serwis !scooter

Normalnie Michał następnego spota jedziemy do Krakowa i z powrotem, pamięć Cię zawodzi po prostu za mało kilometerków kolega kręci :rolleyes::) :)

Tomka na plecak się weźmie !OKK

Odnośnik do komentarza

Zapomniałem to przez pogodę,ale cos ten skuter cos sie psuje czesto,żartuję oczywiscie,daj znac jak sie ogarniesz to !piwko

Odnośnik do komentarza

no panowie ja w środę wracam i zobaczymy kto wymięknie !scooter ja będę pomykał a ty Michał będziesz siedział za szkłem i płakał !tut

Odnośnik do komentarza

Ale po takim czasie ta ruina nie odpali i będziesz pomykał na !wchair tylko porządne sprzety odpalają i !scooter a u ciebie tylko !placz1

Klimek, dobrze że pada deszcz to masz czas ruinę przygotowac do jazdy w wekend a nie siedziec w domu ;) klucze mam komplet to ci pożyczę,rekawice w garażu są, zrób miejsce jak moja strzała przyjedzie do garażu a tam 2 nieboszczyki stoją twoje :) a prawdziwy rumak yamaha jezdzi ;)

Odnośnik do komentarza

zrób miejsce jak moja strzała przyjedzie do garażu a tam 2 nieboszczyki stoją twoje :lol: a prawdziwy rumak yamaha jezdzi :D

No , no Michał Ty lepiej z "Zacnym" towarzystwem nie zaczynaj, bo mamy znajomości u jednego gościa i rzuci urok i dopiero będzie !wchair

A on może wszystko !vampire

Odnośnik do komentarza

zawsze od 20 lat się z nim drocze i sobie wrzucamy ale pozytywnie i nigdy się nie pokłócilismy !guns pracujesz już Aruś !winkiss

Arek cos te zacne się sypią ty tylko ciągle jade do serwisu albo jestem w serwisie nie ma jak yamaha !OKK a kilometrów mało oczywiscie żartuje !YES

Odnośnik do komentarza

nie dziwie się że ta twoja ruina pali skoro co dzień w garażu w domu ją odpalasz jak na razie Helcia zawsze dojechała o własnych siłach mimo drobnych problemów po zatym w przeciwieństwie do ciebie ja nie muszę co dzień odpalać tak jak ty i niestety michał taka jest prawda i !sciana wiem że ci po prostu wstyd i nie denerwuj się bo ci żyłka pęknie :D wiem że ci ciężko jeździć takim :D bo Helcia to jednak prawdziwy !scooter Arek on poprostu mi zazdrości jak by co to zapraszam na !piwko

i jak zmarzlaki latamy w sobotę na !scooter ja na pewno ale ty Michał to chyba zamieniasz !scooter na :D i tylko uważaj by cie nie kopnął

Arek napisz jak pracujesz bo tylko ty zostałeś do jeżdżenia reszta wymięka jednym słowem !wchair

Odnośnik do komentarza

klimek ty na jazdę Arkiem się nie umawiaj bo nieboszczyk nie ruszy za miasto a co dopiero do Lęborka jak nie bedę jechał do lęborka to dam ci t maxa to dojedziesz a tak tylko :rolleyes: i oczywiscie siedzenie w domu !placz1 mam duży plecak na czesci to pożycze tobie !jump

Tomek zwoże komarka na pedały z1965 roku zrobic dla helenki obok miejsce w przydomolwym muzeum !winkiss co rok ją odpalimy !vampire

Odnośnik do komentarza

Dobra Panowie, bo to latanie w koło komina nam nie wychodzi za bardzo, więc pucować mi się tu o której macie zamiar wyjechać do Lęborka, tylko mi tu nie beczeć, ze nie wiem i takie tam. Ja z Bogdanem wyruszamy około 15:00 z Włocławka w Golubiu-Dobrzyniu dolatuje do nas Robson, więc czekam na info.

Odnośnik do komentarza

jutro z rana ruszam na !scooter jest ktoś chętny ? bo jak na razie widzę samych !wchair michał rzuć robotę !bicz i jazda na !scooter tylko odpal wcześniej !scooter najlepiej na kablach bo ostatnio czekałem 40 minut zanim to twoja ruina zapaliła i nie !placz1 że nie możesz :) może w końcu wybije ci to z głowy :) po za tym zawsze zostaje ci :)

Odnośnik do komentarza

jutro z rana ruszam na !scooter jest ktoś chętny ? bo jak na razie widzę samych !wchair michał rzuć robotę !bicz i jazda na !scooter tylko odpal wcześniej !scooter najlepiej na kablach bo ostatnio czekałem 40 minut zanim to twoja ruina zapaliła i nie !placz1 że nie możesz :) może w końcu wybije ci to z głowy :) po za tym zawsze zostaje ci :)

rano to znaczy 12ta bo ruina nie odpala !vampire

Odnośnik do komentarza

Arek on bardzo ambicjonalnie do tego podchodzi ale mogę go pochwalić ze bez awarii dojechał t-Maxem do Torunia !jump !V i co dziwne nie zablokowała mu kierownica i nawet regulator prądu zadziałał jak należy i dlatego się tak cieszy i skacze do góry ale nie przypominaj mu o paleniu bo od razu się wścieka !TAZ

Odnośnik do komentarza

Spoko Tomek, ja wiem że Michał stanie na wysokości zadania i Lębork zdobywa z nami.

Ps. To co Tomek w piątek około 15:30 w Lipnie czekasz na nas?

Odnośnik do komentarza

!scooter Raczej tak o ile nic się nie wydarzy bo u mnie w pracy jak w kalejdoskopie w grafiku na razie wolne i oby było bez zmian bo się wścieknę !TAZ za bardzo się nastawiłem na wyjazd i jak nie wypali to kogoś !guns zatłukę w robocie bo już dziś mi dwóch coś mówiło o zwolnieniu na tydzień i jak pójdą na zwolnienie to dupa i !placz1 staram sie im to :lol: z głowy ale czekam na efekty !sciana ale jak na razie jade !scooter

Odnośnik do komentarza

!scooter Raczej tak o ile nic się nie wydarzy bo u mnie w pracy jak w kalejdoskopie w grafiku na razie wolne i oby było bez zmian bo się wścieknę !TAZ za bardzo się nastawiłem na wyjazd i jak nie wypali to kogoś !guns zatłukę w robocie bo już dziś mi dwóch coś mówiło o zwolnieniu na tydzień i jak pójdą na zwolnienie to dupa i !placz1 staram sie im to :lol: z głowy ale czekam na efekty !sciana ale jak na razie jade !scooter

To super. Teraz tylko Michała trzeba skaperować żeby pojechał.

Odnośnik do komentarza

!scooter Raczej tak o ile nic się nie wydarzy bo u mnie w pracy jak w kalejdoskopie w grafiku na razie wolne i oby było bez zmian bo się wścieknę !TAZ za bardzo się nastawiłem na wyjazd i jak nie wypali to kogoś !guns zatłukę w robocie bo już dziś mi dwóch coś mówiło o zwolnieniu na tydzień i jak pójdą na zwolnienie to dupa i !placz1 staram sie im to :) z głowy ale czekam na efekty !sciana ale jak na razie jade !scooter

klimek wymięka a to kłopoty w pracy ,to ruina nie dojedzie pożycze mu t maxa jak chce to na pewno dojedzie !scooter

Kable podłączy i pojedzie 4_1_72.gif4_1_72.gif

Aruś ale ty masz po drodze aso toruń to bez kłopotu !vampire ,ja nie ogarnę z wami Lęborka, ale trzymam kciuki za klimka, za arka za bogdana,kończę przyczepę i w pogotowiu holowanie zacnych ruinek !winkiss

Spoko Tomek, ja wiem że Michał stanie na wysokości zadania i Lębork zdobywa z nami.

Ps. To co Tomek w piątek około 15:30 w Lipnie czekasz na nas?

to klimek w czwartek musi wyjechac aby byc na 15 w lipnie

Odnośnik do komentarza

Dobra, Michał to Ty zostajesz mianowany jak kierowca techniczny ,tylko byś był osiągalny na telefonie, a nie, się zaszyjesz na działce a tam jeszcze telefonii komórkowej nie znają :) :) :( A koledzy może będą potrzebować pomocy i co ?

Może będzie padało to się chociaż łożyska w kołach nie będą grzały :D :D

PLANOWANA TRASA

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...