Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Płock i okolice


Arkadiusz

Rekomendowane odpowiedzi

Klimek, ja, Yamahe T-max poważam i to też szanowana marka jest,

Ale Michałowi, jeśli chodzi o T-max to tylko naklejki mu pozostały,

Bo to jego T-cuś to ryczy jak by miał tłumik wypalony, a lampa to świeci jak w Junaku z reflektorem podniesionym do góry,

i jeszcze ściemnia, że xenon ma, tylko ja się pytam, gdzie mu soczewki wypadły. :D :D :)

Odnośnik do komentarza

Aruś soczewki to on ma w okularach ale mimo to i tak go lubię jak się wkurza !TAZ lub !placz1 lub !sciana znam człowieka 25 lat i trochę !piwko się wypiło ale zawsze mogłem na niego liczyć a nie wielu ma się takich przyjaciół !holiday dlatego mu powiem tak Michałku nie ważna marka ważny przyjaciel u boku , wiatr we włosach i 2 Kółka !scooter

Arek zapytaj Bogdana jak robi po 17 i umówcie się to cosik ;) zrobimy impre :)

Odnośnik do komentarza

Aruś soczewki to on ma w okularach ale mimo to i tak go lubię jak się wkurza !TAZ lub !placz1 lub !sciana znam człowieka 25 lat i trochę !piwko się wypiło ale zawsze mogłem na niego liczyć a nie wielu ma się takich przyjaciół !holiday dlatego mu powiem tak Michałku nie ważna marka ważny przyjaciel u boku , wiatr we włosach i 2 Kółka !scooter

Arek zapytaj Bogdana jak robi po 17 i umówcie się to cosik :) zrobimy impre :band:

Wreszcie klimkowi rozum wrócił dobrze zaczął pisać i z sensem a co do :wine: jestem za najwyżej jak się rozkręcimy to klimkowi po znieczuleniu kulfona się utnie ;) dawaj klimuś termina co by wątrobę przygotować :)

Odnośnik do komentarza

Arek jak zwykle masz racje leki robią swoje i tak czekam kiedy z Bogdanem !tut dacie znać bo to co się mrozi nabiera mocy urzędowej !TAZ Michałowi to wytłumaczymy na wizji :bangin: o wyższości zacnej marki. Jak na razie sezon zakończony :) akumulatory wyjęte czekamy wiosny i pierwszego odpalenia w obecności kamer :angry: . Ale jak na razie czekam na :drunk::wine: Tym razem walka :boxing: będzie uczciwa .I dla kolegi Michała będzie potrzebna ;):crutch:

Odnośnik do komentarza

co masz na myśli uczciwa,wracasz do starych dziejów, a już mądrze pisałeś a nażarłeś się tabletek i zaczynasz swoje głupoty,temat zamkniety helena det i po co wracać,szykuj wątrobę na imprezę ;) zobaczymy na wiosnę jak zabytek odpali !sciana

Odnośnik do komentarza

od mojej pszczółki odchrzanic się to jest yamacha t maxik :P

Klimuś, popatrz znalazłem przyczynę słabego palenia T-cuś Michała, teraz to wszystko jasne jest !OK

I znów mi się flaszka należy, on tak twierdził zawsze, że Yamahę T-max ma, a tu się okazuję, że ma ale pisane przez "ch" i to jeszcze "maxik" takaemotka.gif

Fajnie, że będzie Sławek to Michał będzie miał wsparcie i nie będzie dwóch na jednego ei24wysmiac.gif

Ja też kiedyś kupiłem radio PIONEER, tylko napisane było PIOONEER, i się zastanawiałem co takie to tanie było !w00t, odbierała tylko jedna stacja Radio Mar.... z Torunia :)

Odnośnik do komentarza

Klimuś, popatrz znalazłem przyczynę słabego palenia T-cuś Michała, teraz to wszystko jasne jest !OK

I znów mi się flaszka należy, on tak twierdził zawsze, że Yamahę T-max ma, a tu się okazuję, że ma ale pisane przez "ch" i to jeszcze "maxik" takaemotka.gif

Fajnie, że będzie Sławek to Michał będzie miał wsparcie i nie będzie dwóch na jednego ei24wysmiac.gif

Ja też kiedyś kupiłem radio PIONEER, tylko napisane było PIOONEER, i się zastanawiałem co takie to tanie było !w00t, odbierała tylko jedna stacja Radio Mar.... z Torunia :)

te komendant ty się biednego człowieka bez szkoły pisania nie czepiaj !sciana wiesz sam o czym mowa że t maxik jest the best !yeah

Odnośnik do komentarza

Arek podziwiam jego ośli upór !sciana ale niestety głowa muru nie przebijesz dla mnie to już pozostanie T-CUŚ a Michałowi to już pozostanie !TAZ !sciana !placz1 Michał !tut obudź się T-CUŚ zawsze pozostanie T-cusiem inawet nerwy nie pomogą :P zresztą sam wiesz jak jest jeździłeś zacna marką i było whist

Odnośnik do komentarza

I JUZ TAK ZOSTANIE T-CUŚ !vampire

!tut UWAGA PROPONUJE :drunk: 19 października w środę o 18 początek !tut Arek powiadom Bogdana !holiday

CZeść dopiero teraz tu zjrzałem, jeżeli chodzi o termin to 20 i 21 pażdziernika mam wolne ale w piątek nie mogę, pozostaje ten 19 i tu by mi w miarę pasowało.

Odnośnik do komentarza

Arek czystej jest mnóstwo żaden problem podaj tylko datę kiedy bym zdążył z zrobieniem żarcia

!tut UWAGA PROPONUJE :drunk: 19 października w środę o 18 początek !tut

No pewnie wiesz że u mnie goście mile widziani !holiday zwłaszcza ze !scooter braci :boxing:

, pozostaje ten 19 i tu by mi w miarę pasowało.

No dobra dziewczyny to wszystko jest jasne, termin ustalony, czekamy teraz na potwierdzenie od samego gospodarza.

19.10.2011 godzina 18:00 !OKK

Klimuś a Sławka z flachą mogę zabrac ze sobą i z dupeczkami !vampire

No Michał, słowo się rzekło, więc czekamy, a jak nie załatwisz tego co obiecałeś to będzie głosowanie ban.gif

Odnośnik do komentarza

UUUUUUUUUUUUUUUUUUUU BRACIE I PRZYJACIELU PODPADŁEŚ NA CAŁEJ LINI NAJPIERW ZAMACH NA HELENE TERAZ WYCOFUJESZ SIĘ Z WŁASNEJ PROPOZYCJI !pomidor NO MICHALE SŁOWO SIĘ RZEKŁO KOBYŁKA U PŁOTA I NIE POMOŻE !sciana I !placz1

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...