Skocz do zawartości
Forum Burgmania

VII Ogólnopolski Zlot Maxi Skuterowy 3-5.06.2011


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

Mi tam koszulki pasują, mej małżonce też się tegoroczna z Warki bardzo podoba !happybth

Siemik jak ze zwierzakami i autami? Można zaparkować koło namiotu i psiaka wziąć ze sobą? Małżonka coś marudzi, że bez psiny to nie chce jechać :/

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Siemka. Miejsca parkingowe dla 4oo i 2oo będą wyznaczone.Ze względu na ukształtowanie terenu nie będzie można pojazdów trzymać przy namiotach nie dotyczy to kamperów.Miłe psiaki jak najbardziej można zabrać.

Pozdrawiam Siemik

Odnośnik do komentarza

Proszę o dopisnie do listy zlotowiczów:

- drzewo

- żona

- syn<11lat

+ namiot koło wigwamu

zapomniałem dopisać... i coś do picia oczywiście

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Pawelneos cieszę się że swoim nowiutkim sprzętem wybierasz się do Malborka. Chyba polecimy razem i zrobimy w Gdańsku jakąś ustawkę do tej trasy. Jak przypominam sobie nasze wypady to ustaliłem że po pierwszej wypitej kawie byliśmy już kolegami a po zlocie w Stegnie przyjaciółmi i niech tak będzie do końca.

Pozdrawiam a szczegóły omówimy na ”sumie” DZIADEK

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

"Dzieci do 13tu lat biorą udział w zlocie bez jakichkolwiek opłat."

Syn kończy 13 lat w maju 2011. Czy muszę za niego wyłożyć 200 zł (w wariancie namiotowym)? Jeśli dałoby się bez opłat, to czy powinienem mieć jakieś dokumenty potwierdzające wiek syna. Na oko wygląda na więcej niż 13 lat :angry:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
"Dzieci do 13tu lat biorą udział w zlocie bez jakichkolwiek opłat."

Syn kończy 13 lat w maju 2011. Czy muszę za niego wyłożyć 200 zł (w wariancie namiotowym)? Jeśli dałoby się bez opłat, to czy powinienem mieć jakieś dokumenty potwierdzające wiek syna. Na oko wygląda na więcej niż 13 lat  :angry:

Z przykrością Cię informuję że wiek jest ostateczny i żadnych wyjątków nie może być.

Dokumentów nikt specjalnie nie będzie sprawdzał, kwestia uczciwości uczestników.

Pozdrawiam Siemik.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Z przykrością Cię informuję że wiek jest ostateczny i żadnych wyjątków nie może być.

Dokumentów nikt specjalnie nie będzie sprawdzał, kwestia uczciwości uczestników.

Pozdrawiam Siemik.

Ech, a mogłem 13 lat temu poczekać miesiąc z "robotą" :angry: Dwie stówy bym zaoszczędził :(

Dołożę wszelkich starań, żeby być z Wami w Malborku, ale jeszcze nie będę na siłę wpisywał się na listę, bo do czerwca daleko. Jeszcze nie wiadomo, czy matka mojego syna zgodzi się na ten wyjazd :(

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie! Bardzo proszę o dopisanie mnie do listy uczestników.będę na bank i przyjadę swoim midnightem choćby niewiem co!!!:blink: tylko kasiorę wpłacę jakoś koło marca. !yawn do zobaczenia dear Knight's :blink:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Wczoraj przez przypadek zauważyłem że zmieniła się reklama informująca nasz tegoroczny zlot a dzisiaj zrobiłem kilka zdjęć.Telebim ten znajduje się w samym centrum Malborka na ul Kościuszki.

img3175zf.jpg

img3176q.jpg

img3177ig.jpg

img3178f.jpg

Ten gościu na zdjęciu to Klaf i to on robi mi takie niespodzianki, z których oczywiście jestem zadowolony !YES .

Może troszkę mało piszę ale cały czas coś kombinujemy w temacie zlotu.Nie długo pokażą się nowe wiadomości oczywiście jeśli jakieś będą ;) .

Pozdrawiam Siemik

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Warto również wspomnieć, że lada moment ruszy strona zlotowa *Burgmania 2011 Malbork* ;)

Chyba musimy pomyśleć aby takie telebeamy pojawiły się także w innych miastach a także stolicy !YES

img3176q.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Nie mam wiedzy jak było z reklamą w poprzednich latach jeśli chodzi o telebeamy ale pomysł jest fajny i można w ten sposób zaszczepić wiele osób, które jeszcze nie wiedzą, że chcą mieć maxi ;) tylko ciekawy jestem jakie to koszty najlepiej to złapać dobrego sponsora !YES

Odnośnik do komentarza
Warto również wspomnieć, że lada moment ruszy strona zlotowa *Burgmania 2011 Malbork*  ;)

Chyba musimy pomyśleć aby takie telebeamy pojawiły się także w innych miastach a także stolicy  !OK

Mariusz

mam lokal na Mickiewicz 55, jeżeli udało by się załatwić taki telebam ( podajcie mi jego wymiary ) to mogę u siebie go powiesić, akurat po nosem mam przystanek autobusowy, parę ludzi go obejrzy.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Jejku, samo złożenie i postawienie takiego telebimu to koszt ok 14tu tyś. zł. Mariusz myślał chyba o tym że jeśli ktoś ma znajomości u właścicieli takich urządzeń to można by pogadać o puszczaniu informacji o zlocie w zamian za np. reklamę na stronie zlotowej.

Odnośnik do komentarza

Moze sprobowac zainteresowac naszym zlotem media,ogolnopolskie,a jezeli nie to regionalne.Jest nas troche---klubowiczow----,mamy znajomych,kolegow,kolezanki itd

Odnośnik do komentarza

Proponuję zamieścić plakat w wersji elektronicznej do pobrania i wydrukowania na stronie głównej. Kto ma możliwości i chęci wydrukuje i rozwiesi w paru miejscach. Myślę, że to jest najtańszy sposób na rozpropagowanie zlotu w całym kraju.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...