Skocz do zawartości
Forum Burgmania

VII Ogólnopolski Zlot Maxi Skuterowy 3-5.06.2011


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

To się narobiło, za płotem będę miał zlot :lol: . W takim razie proszę o wpisanie na listę:

- Burgermana,

- Panią Burgermanową

- dwa Burgmaniątka ( 4 i 8 lat ).

Dla tych, którym nie starczyło miejsca w hotelu spieszę donieśc :) , że w Malborku oprócz Ośrodka MOSiR - są jeszcze inne hotele :( oraz agroturystyki. :P .

Odnośnik do komentarza
Mało tych miejsc......Dla mnie namiot odpada - proszę o info ile kosztuje zlot bez noclegu.

Też bym prosil o informacje ile kosztuje zlot bez noclegu.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Chwilowo mam maly problem ktory ciagle rosnie i obawiam sie ze pierwszy raz od VI edycji nie bedzie mi dane bawic sie z wami. No coz nigdy nie wolno mowic nigdy kto wie moze choc jeden dzien uda sie zaliczyc

Odnośnik do komentarza
Jadę! Czy są jeszcze miejsca w domkach lub hotelu?

Wszystko zarezerwowane

No to lipa !V

Straszne czasy, po kilku godzinach brakuje miejsc w hotelu.

Sami wiecie, że na taki zlot może przyjechać około 300 osób a miejsc na wygodnych wyrkach tylko 44, żenada.

Róznica w cenie druga sprawa, za 230 PLN to i ja bardzo chetnie skorzystam z opcji wyrko ale nie bo już wszystko zarezerwowane :(<_<

Może to zlot tylko dla k*********w B)

Nie da się ukryć że coś tu nie gra. Wyszlo na to że aby załapać się na wyrko trzeba się było zdeklarować w ciągu kilku godzin od pojawienia się informacji o zlocie bo innaczej śpisz na trawie !V :)

No może ktos nie zrozumiał że wpłacić ma też kasę od reki i miejsca się zwolnią :)

Odnośnik do komentarza

Panowie ! Przypominam że w Warce było jeszcze mniej nmiejsc pod dachem i jakos kto chciał to sobie poradził, ekipa z Poznania wynajeła noclegi oddalone o 300 m od zlotowiska bo zalezało im na spaniu pod dachem. Wydaje mi się że w Malborku napewno też są możliwości wynajęcia czegoś sensownego. A co do różnicy w cenie noclegów pod dachem i na polu można na to spojrzeć tak: organizator załatwił super zniżki na noclegi (sprawdżcie w cenniku OSiR-u >>KLIK<<) ile kosztuje sam nocleg a opłata zlotowa obejmuje jeszcze wyżywienie i gadżety. Łatwo krytykować ale wiem jaki był kłopot ze znalezieniem chętnych do organizacjii oraz ze znalezieniem sensownego miejsca na zlot.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Witam ! Proszę o zarejestrowanie uczestnictwa Dziadka i Babci.

Wpłaty dokonamy po 23 grudnia (z następnej emerytury bo grudniowa się świątecznie wyczerpała)

Pozdrawiamy w oczekiwaniu jak zwykle pięknej zabawy i ucztowania.

Dziadek

Odnośnik do komentarza

Jeszcze zlot się nie rozpoczął, a już tak dużo osób nie zadowolonych :)

może tak na samym początku podziękujmy SIEMIKOWI i osobą z nim współpracujących za podjęcie się organizacji zlotu BURGMANIA 2011

Wielkie Wielkie dzięki <_<

Po za tym w 100 % popieram Lucjana73, dla chcącego nic trudnego, a refleksje na temat zlotu BURGMANIA 2011 przyjdą po zakończonej imprezie.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Jadę! Czy są jeszcze miejsca w domkach lub hotelu?

Wszystko zarezerwowane

No to lipa :(

Straszne czasy, po kilku godzinach brakuje miejsc w hotelu.

Sami wiecie, że na taki zlot może przyjechać około 300 osób a miejsc na wygodnych wyrkach tylko 44, żenada.

Róznica w cenie druga sprawa, za 230 PLN to i ja bardzo chetnie skorzystam z opcji wyrko ale nie bo już wszystko zarezerwowane :(<_<

Może to zlot tylko dla k*********w :)

Nie da się ukryć że coś tu nie gra. Wyszlo na to że aby załapać się na wyrko trzeba się było zdeklarować w ciągu kilku godzin od pojawienia się informacji o zlocie bo innaczej śpisz na trawie :) !V

No może ktos nie zrozumiał że wpłacić ma też kasę od reki i miejsca się zwolnią B)

Barti, ZX-space. Sprawiacie wrażenie kogoś kto wszędzie widzi teorie spiskowe. :(:)B)

Barti ty chyba niekoniecznie rozumiesz co czytasz. Zamiast zadawać pytanie o różnicach w cenach (jakby to było najważniejsze !V i to w niecałe pół godziny po pierwszym poście w tym wątku), trzeba było się zapisać na zlot i zarezerwować lokum.

Każdy miał równe szanse, więc nie rozumiem o co Wam chodzi. Ja dzwoniłem do hotelu o godz 7:00 i dowiedzialem się że recepcja jest czynna od godz. 14:00 (o czym zresztą pisała Spinka). Jeśli nie udałoby mi się zarezerwować pokoju w hotelu pojechałbym z namiotem i nie byłoby problemu, a co do organizacji i wyboru ośrodka Lucjan chyba wyjaśnił sprawę.

 

Panowie ! Przypominam że w Warce było jeszcze mniej miejsc pod dachem i jakos kto chciał to sobie poradził, ekipa z Poznania wynajeła noclegi oddalone o 300 m od zlotowiska bo zalezało im na spaniu pod dachem. Wydaje mi się że w Malborku napewno też są możliwości wynajęcia czegoś sensownego. A co do różnicy w cenie noclegów pod dachem i na polu można na to spojrzeć tak: organizator załatwił super zniżki na noclegi (sprawdżcie w cenniku OSiR-u >>KLIK<<) ile kosztuje sam nocleg a opłata zlotowa obejmuje jeszcze wyżywienie i gadżety. Łatwo krytykować ale wiem jaki był kłopot ze znalezieniem chętnych do organizacjii oraz ze znalezieniem sensownego miejsca na zlot.

Siemiczku, wielki szacun za zorganizowanie zlotu z tyloma atrakcjami i ogarnięcie całego tematu. :(

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Jeszcze zlot się nie rozpoczął, a już tak dużo osób nie zadowolonych :)

Szkoda, że nikt jak narazie nie deklaruje swojej pomocy przy organizacji tak trudnego przedsięwzięcia jakim jest zlot Burgmanii. Krytykować jest najłatwiej. <_<

Siemik, wielki szacunek dla Ciebie za to co robisz dla nas. B) I nie przejmuj się wpisami niezadowolonych, muszą sobie sami poradzić z tym problemem. !V

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Zx, przyjedź na Wigilię, dyskusja rozwinie się przy <_< i może znajdzie się miejsce u kogoś w domku lub pokoju. Strasznie szybko poddajecie się.

Odnośnik do komentarza

Przyłączam się do pytania KAZI-ego, czy macie już ustaloną opłatę bez noclegu?

Czy w przypadku noclegu poza polem namiotowym i tak trzeba będzoie płacić za pole.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Witam <_< Deklaruję chęć udziału w tak zacnej imprezie , jak również pomoc w miarę możliwości w organizacji. Postaram się przybyć na miejsce co najmniej jeden dzień prędzej tj. w czwartek .

Ludzie - więcej optymizmu :) .

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Zamieszczam kolejne info nt. VII Ogólnopolskiego Zlotu Maxi Skuterów *Burgmania 2011*Malbork*.

- Wariant bez noclegu na terenie OSiR Malbork: 170 pln.

Uprzedzając kolejne pytania...

Uczestnictwo w zlocie nie uwzględnia rozdzielania na poszczególne dni... więc jeśli przyjedziemy na 1 dzień to opłata zlotowa wynosi tyle samo.

No i na koniec jeszcze jedna, myślę, dobra informacja dla zlotowiczów !V : Jeśli wszystko ułoży się zgodnie z założeniami to <_< będzie na zlocie *all inclusive X 2 dni (ID uczestnika zlotu) B)

Ps. Jedna drobna sugestia: znalezienie w PL pojemnego ośrodka, spełniającego kryteria miejsca dużego zlotu, który oferuje nocleg w hotelu/ domku a także udostępnia pole namiotowe z opcją ustawienia namiotu, przyczepy kampingowej czy kampera graniczy z cudem... :)

Odnośnik do komentarza

Poproszę pokój z dżakuzi, masażem tajskim i pięknymi kobietami bez opłat <_<B)

I tyle w temacie :)

Zchodząc na ziemię poproszę o dopisanie do listy uczestników:

Szuwarek

Meduza

Szymon

Kaska poszła

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...