Skocz do zawartości
Forum Burgmania

VII Ogólnopolski Zlot Maxi Skuterowy 3-5.06.2011


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

Hmmm...Jezeli chodzi o reklame....

Porusze temat co w zeszlym roku przed BURGMANIA 2010 WARKA

Mozna tu zaznaczyc nasz zlot

TU SIE DZIEJE

P.s.Pamietam zeszloroczne komentarze (na nie), ale moze jednak cos sie zmieniło.

PZDR.Enek

Faktycznie w zeszłym roku była troche inna reakcja. Wtedy chodziło żeby zlot byl taki bardziej nasz bez rozgłaszania gdzie się da.

Enek ludzie się zmieniają a Burgmania zaczyna iść z postępem !w00t Tak trzymać !OKK

Według mnie to dobry pomysł bo jeśli będzie coraz więcej słychać o Burgmanii to i sponsorów będzie prościej przekonywać.

Czy już wogóle są jakieś firmy które w tym roku będą sponsorowały zlot/nagrody?

Odnośnik do komentarza

Kasa kasą, sponsorzy sponsorami

a BURGMANIA ma jedną wartość.

Spotykamy się czasami.

Raz Młynie, raz pod Poznaniem,

jeden raz w Osiecznej

i jeden w Jeżowie

i.t.d i.t.p.

Wyznawca SQTERYZMU

J.D.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
:lol: Witam, mam pytanie w kwestii technicznej płatności za złot. Jest podany numer rachunku i imie i nazwisko osoby. Abym mógł wykonać przelew potrzebuję jeszcze adres z kodem pocztowym. Proszę mi wybaczyć te dzwine pytanie, ale do przelewu potrzebuję te dane. Co wpisac w tytule ? Pozdrawiam Piootr
Odnośnik do komentarza
Osoby, które zarezerwują domek lub pokój proszone są o dokonanie przelewu za zlot w ciągu 24H. Po zaksięgowaniu wpłaty dana osoba zostanie odznaczona na liście... czyli podobnie jak odbywało się to w latach ubiegłych.

Już ponad miesiąc temu powinny być wpłaty a narazie wychodzi że żadna nie została zaksięgowana :lol:

Odnośnik do komentarza
:lol: Witam, mam pytanie w kwestii technicznej płatności za złot. Jest podany numer rachunku i imie i nazwisko osoby. Abym mógł wykonać przelew potrzebuję jeszcze adres z kodem pocztowym. Proszę mi wybaczyć te dzwine pytanie, ale do przelewu potrzebuję te dane. Co wpisac w tytule ? Pozdrawiam Piootr

Wpisz cokolwiek i tak po numerze konta kasa dojdzie.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No dobra to wpisuję ... cokolwiek. Może ktoś by podał co sam wpisał w polach adres ? Może to będzie podpowedź dla wszystkich "wąchaczy spalin". Duże pozdro

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Osoby, które zarezerwują domek lub pokój proszone są o dokonanie przelewu za zlot w ciągu 24H. Po zaksięgowaniu wpłaty dana osoba zostanie odznaczona na liście... czyli podobnie jak odbywało się to w latach ubiegłych.

Już ponad miesiąc temu powinny być wpłaty a narazie wychodzi że żadna nie została zaksięgowana :lol:

Ci co wpłacili dostali potwierdzenie na PM.

Odnośnik do komentarza
Osoby, które zarezerwują domek lub pokój proszone są o dokonanie przelewu za zlot w ciągu 24H. Po zaksięgowaniu wpłaty dana osoba zostanie odznaczona na liście... czyli podobnie jak odbywało się to w latach ubiegłych.

Już ponad miesiąc temu powinny być wpłaty a narazie wychodzi że żadna nie została zaksięgowana :lol:

Ci co wpłacili dostali potwierdzenie na PM.

Skoro z mojego cytatu wyczytałeś że tak miało byc to chyba ja mam w takim razie problem ze zrozumieniem tekstu. Ja to jakoś innaczej interpretuje, a może nie innaczej tylko wprost.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Osoby, które zarezerwują domek lub pokój proszone są o dokonanie przelewu za zlot w ciągu 24H. Po zaksięgowaniu wpłaty dana osoba zostanie odznaczona na liście... czyli podobnie jak odbywało się to w latach ubiegłych.

Już ponad miesiąc temu powinny być wpłaty a narazie wychodzi że żadna nie została zaksięgowana :lol:

Ci co wpłacili dostali potwierdzenie na PM.

Skoro z mojego cytatu wyczytałeś że tak miało byc to chyba ja mam w takim razie problem ze zrozumieniem tekstu. Ja to jakoś innaczej interpretuje, a może nie innaczej tylko wprost.

Nie twierdzę, że tak miało być, piszę tylko jak było. Moim zdaniem wpłaty powinny być umieszczone na liście.

Odnośnik do komentarza
Osoby, które zarezerwują domek lub pokój proszone są o dokonanie przelewu za zlot w ciągu 24H. Po zaksięgowaniu wpłaty dana osoba zostanie odznaczona na liście... czyli podobnie jak odbywało się to w latach ubiegłych.

Już ponad miesiąc temu powinny być wpłaty a narazie wychodzi że żadna nie została zaksięgowana :lol:

Ci co wpłacili dostali potwierdzenie na PM.

Skoro z mojego cytatu wyczytałeś że tak miało byc to chyba ja mam w takim razie problem ze zrozumieniem tekstu. Ja to jakoś innaczej interpretuje, a może nie innaczej tylko wprost.

Nie twierdzę, że tak miało być, piszę tylko jak było. Moim zdaniem wpłaty powinny być umieszczone na liście.

Ale jak widać coś tu nie gra. Znając życie to pewnie i tak większość nie wpłaciła w ciągu 24 h i trzeba poczekać żeby nikt sie nie czepiał.

Szkoda że nie może być bardziej przejrzyście.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Siemka.Proszę się nie martwić o wpłaty.Wszystkie dokonane przelewy zostały potwierdzone wpłacającym.Do końca miesiąca powinny się ukazać na forum.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Bardzo proszę o dopisanie mnie do listy.

Wersja bez noclegu.

Koszulka XL.

PS

Dla tych uczestników, którzy nie chcą/nie mogą spać pod namiotem:

Kilkaset metrów od terenu zlotu (wg. google 900 m) jest Hotel Zamkowy, obok zamku zresztą. Mają jeszcze wolne miejsca.

PS II

460 km w jedną stronę po polskich drogach... zapowiada się fajna wycieczka !tut

Odnośnik do komentarza

BIG Z,

co do pokoju wysłałem Ci na PM.

Jeżeli chodzi o jazdę, to wręcz super, że tak daleko !happybth

Tak jak piszesz, oby nie padało a będziemy mieli super wycieczkę !happybth

Już nie mogę się doczekać!

Odnośnik do komentarza

Korci mnie strasznie, żeby pojechać i zobaczyć się z caaaałą burgrmanią. !OKK

Na forum jestem już jakiś czas a nigdy nie było mi dane być na zlocie. Na razie termin jest za odległy. Pożyjemy, zobaczymy- trzymajta kciuki! :o

Odnośnik do komentarza

Ja z takim malym pytankem do burgmaniakow z okolic Torunia, poniewaz chyba rozloze przyjazd na dwa dni (zeby nie katowac sie za bardzo przed impreza nocno piatkowa) i nocleg z czw/pt planowalbym w okolicach Torunia stad z gory podziekowalbym za informacje na PM gdzie sa w okolicy przytulne hotele oferujace rowiez ”spanko” skuterowi

Odnośnik do komentarza
Ja z takim malym pytankem do burgmaniakow z okolic Torunia, poniewaz chyba rozloze przyjazd na dwa dni (zeby nie katowac sie za bardzo przed impreza nocno piatkowa) i nocleg z czw/pt planowalbym w okolicach Torunia stad z gory podziekowalbym za informacje na PM gdzie  sa w okolicy przytulne hotele oferujace rowiez ”spanko” skuterowi

Witam Kolego , co prawda my śmigamy wcześniej ale postaramy się koledze podać namiary na jakiś nocleg , tak aby ZACNA marka spała spokojnie :D .

P.S

Pozdrawiam !vampire .

Temat podam na PM .

Odnośnik do komentarza

Witam Kolego , co prawda my śmigamy wcześniej ale postaramy się koledze podać namiary na jakiś nocleg , tak aby ZACNA marka spała spokojnie  :) .

Z góry dziękuję w imieniu swoim i zacnej :)

Hmm... zeby tylko plecaczek zamiast ZACNEJ nie musial spac pod chmurka :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...