Skocz do zawartości
Forum Burgmania

VII Ogólnopolski Zlot Maxi Skuterowy 3-5.06.2011


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

i tak się zastanawiam...

jak będę miał swoje 2oo to przyjadę a jak nie... zgadnijcie !OKK (bez komentarza !!!)

.... a jak nie będziesz miał 2oo to przyjdziesz z lacza :D

ZGADŁEM ?

Odnośnik do komentarza

Może moje pytanie zosytało niezauważone w gąszczy informacji więc spytam raz jeszcze bo to dla mnie istotne.

Czy przy opcji namiotu dla dwóch osób (z plecaczkiem) będę mógł wjechać na teren samochodem i skuterem? Czy będę musial dopłacać za samochód bo skalkulowane jest na motocykl?

Z góry dziękuję za odpowiedź

P.S. Ptaku chyba też przyjadę na Burgmanie żebyś mial z kim pogadać. Po naszych pytaniach i tej burzy chyba będą nas wszyscy obchoodzić z daleka :D

Odnośnik do komentarza

Barti do tej pory nigdy nie było problemu żeby przyjechać skuterem i samochodem więc przypuszczam że teraz nie będzie inaczej.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Może moje pytanie zosytało niezauważone w gąszczy informacji więc spytam raz jeszcze bo to dla mnie istotne.

Czy przy opcji namiotu dla dwóch osób (z plecaczkiem) będę mógł wjechać na teren samochodem i skuterem? Czy będę musial dopłacać za samochód bo skalkulowane jest na motocykl?

Z góry dziękuję za odpowiedź

P.S. Ptaku chyba też przyjadę na Burgmanie żebyś mial z kim pogadać. Po naszych pytaniach i tej burzy chyba będą nas wszyscy obchoodzić z daleka !OKK

Dzisiaj w Cafe 66 będzie Siemik, wszystkie pytania będzie można zadać na miejscu.

PS. Nikt nikogo nie będzie obchodził z daleka na zlocie, nie pamiętam większych sporów na zlotach Burgmanii więc teraz na 100% będzie wszystko OK

Zawsze możecie postawić namiot przed wejściem do hotelu - wszyscy będą na Was wpadać :lol:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Prawda taka że trzeba raz przejść przez organizacje zlotu na ponad 300 osób żeby się wypowiadać na te czy inne tematy....

a i tak na końcu usłyszysz "żarcie do bani" ..... :lol:

Siemik głowa do góry - orzełka lekko na bok co by oczu nie zasłaniał bo roboty ful.

Z mojej strony deklarowałem pomoc i deklaruję.

Mariusz - pomyśl czy nie warto zagospodarować czas rozkładając prace na kluby regionalne?

Każdy coś przygotuje i zabawa na całego.

Siemik -proszę o kontakt i dopisanie sponsora firmy ALMATUR.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Z mojej strony deklarowałem pomoc i deklaruję.

Siemik -proszę o kontakt i dopisanie sponsora firmy ALMATUR.

Zybex... Szacun :lol:

Mariusz - pomyśl czy nie warto zagospodarować czas rozkładając prace na kluby regionalne?

Każdy coś przygotuje i zabawa na całego.

Już za kilka dni, na Wigili mazowieckiej będziemy ten temat szeroko omawiać. Dziś I część tych rozmów na spocie w C66. !OKK

Odnośnik do komentarza

- Wariant hotel/miejsce w domku: 230 pln

- Wariant namiot: 200 pln.

- Wariant bez noclegu na terenie OSiR Malbork: 170 pln.

Kilka ważnych informacji na temat imprezy !OKK

Opcja udziału w zlocie nie uwzględnia rozdzielania na poszczególne dni... więc jeśli przyjedziemy na 1 dzień to opłata zlotowa wynosi tyle samo.

Mam pytanie :lol:

Czy ktoś kto w tym czasie nie będzie miał wolnego(może jeden dzień) a chciałby odwiedzić brać skuterową, robiąc sobie wycieczkę w tamte strony, musi płacić za cały zlot te 170 zł ?????

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
- Wariant bez noclegu na terenie OSiR Malbork: 170 pln.

Uprzedzając kolejne pytania...

Uczestnictwo w zlocie nie uwzględnia rozdzielania na poszczególne dni... więc jeśli przyjedziemy na 1 dzień to opłata zlotowa wynosi tyle samo.

Wystarczy czytać

Odnośnik do komentarza
- Wariant bez noclegu na terenie OSiR Malbork: 170 pln.

Uprzedzając kolejne pytania...

Uczestnictwo w zlocie nie uwzględnia rozdzielania na poszczególne dni... więc jeśli przyjedziemy na 1 dzień to opłata zlotowa wynosi tyle samo.

Wystarczy czytać

Dalej odpowiedzi na pytanie nie widzę, Orzeszku!!!! :lol:

Gdybym widział coś na temat odwiedzających, to nie zadawałbym tego pytania !OKK

Nie pomogłeś mi tym swoim cytatem, i dalej jestem w kropce !OKK

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Jeżeli chcesz wejść na zlot musisz uiścić opłatę zlotową, ja to tak widzę chyba, że będziesz stał pod bramą. Możliwe, że Siemik ma w planie jakoś oznaczyć zlotowiczów i wtedy faktycznie będzie można "zwiedzać" za free.

Odnośnik do komentarza

Proszę dopisać misia i Ewelinkę, wersja deluxe - hotel/domek. Przelew zrobię w styczniu niestety po zagarnięciu nieco $$$ :/

Odnośnik do komentarza

Bardzo proszę o dopisanie do listy :P

Barti i Anusia

Trzeba się wyluzowac trochę po tych fszystkich aferch i teoriach spiskowych <_< !tut !tut :lol:

Pewnie będę jechał 2oo i 4oo więc jakby co to mogę komuś zabrac jakiś bagaż :)

Odnośnik do komentarza

Proszę o dopisanie - wersja bez noclegu - KAZI, Mariola + Kamil i Filip

Bedziem dymić w wigwamie.......

Misioooo musisz się zdecydować co zabierasz ze sobą - domek czy hotel <_<

Odnośnik do komentarza

Może by już wyrzucić z pierwszej strony info :

"Wariant hotel/miejsce w domku: 230 pln"

Przecież to nieaktualne od samego początku. Szkoda ludzi w błąd sprowadzać.

Szkoda ze u nas nie jest tak jak na imprezach moto (ale my widać nie mamy sponsorów, nawet lokalnych) - koszt zlotu 2 dniowego między 20-50 pln, w tym miejsce pod namiot, wyżera, piwo, parada, atrakcje itp .

Szacun dla organizatorów za gigantyczną robotę (wiem co to znaczy, bo organizowałem takie imprezy na ponad 100 osób z rezerwacją spania, jedzenia, atrakcji itp)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ej- Leszek ....... ponad 300 osób , branża skuterowa jest raczkująca dlatego ciężko jest znaleźć konkretnego sponsora który wyda kilkadziesiąt tysięcy złotych.

Cieszmy się z tych co wspierają w niższych kwotach i pomagają nam abyśmy mogli razem się spotkać po mino opłat z naszej strony.

Jak widzisz Leszku z Krakowa - cuda tylko w CARITAS.

Odnośnik do komentarza

Nie go kijem to go pałą , jak nie karabinem to może czołgiem .

Niech każdy z nas podejmie decyzję o organizacji jakiegoś spotkania dwu dniowego z noclegiem . to sam się przekona .

Po pierwsze primo .

Czas jaki trzeba poświęcic

Jazda w tematach jakichkolwiek , ( spanko )

Załatwianie jedzonka itp .

Załatwienie jakiegokolwiek sponsora .

Koleżanki i Koledzy mamy to co mamy i warto to uszanowac , bo w latach następnych może nie byc czasami chętnych do organizacji tak wszak ogromnego zlotu .

No a jednak jak Ojciec Dyrektor nie raz wspominał , z roku na rok nas przybywa !piwko .

Tak więc warto się czasami zastanowic co się pisze !piwko .

Pozdrawia !piwko :D .

Odnośnik do komentarza
Nie go kijem to go pałą , jak nie karabinem to może czołgiem .

Niech każdy z nas podejmie decyzję o organizacji jakiegoś spotkania dwu dniowego z noclegiem . to sam się przekona .

Po pierwsze primo .

Czas jaki trzeba poświęcic

Jazda w tematach jakichkolwiek , ( spanko )

Załatwianie jedzonka itp .

Załatwienie jakiegokolwiek sponsora .

Koleżanki i Koledzy mamy to co mamy i warto to uszanowac , bo w latach następnych może nie byc czasami chętnych do organizacji tak wszak ogromnego zlotu .

No a jednak jak Ojciec Dyrektor nie raz wspominał , z roku na rok nas przybywa !piwko .

Tak więc warto się czasami zastanowic co się pisze ;) .

Pozdrawia !piwko :D .

Upiorek popieram

Należy się WIELKI SZACUN Siemiczkowi i tyle !piwko !TAZ !piwko

Odnośnik do komentarza

No fakt trochę mnie poniosło !V .

Przepraszam i może dajmy sobie spokój , bo temat VII zlotu , nie służy do tak jałowej dyskusji czy wydam 10 zł czy 20 zł . Jest to impreza nasza i najważniejsza w sezonie .

Odnośnik do komentarza
No  fakt trochę mnie poniosło  :( .

Przepraszam i może dajmy sobie spokój ,  bo temat VII zlotu , nie służy do tak jałowej dyskusji czy wydam 10 zł czy 20 zł . Jest to impreza nasza i najważniejsza w sezonie .

Ufff. Dobrze, ze zauwazyles. whist Przeciez leszek jedynie wyrazil zal, ze nikt nas nie chce przytulic pod swe silne sponsorskie skrzydla ;) , a tu od razu frontalny atak, ze nie docenia...:lol:

Mysle, ze wszyscy zadajacy pytania i wyrazajacy watpliwosci, doceniaja gigantyczna robote Siemika. Jeszcze raz brawo. Chyle czola, ze Ci sie chcialo i udalo (to juz chyba dzis mozna powiedziec) !OKK

Ale nie dajmy sie zwariowac. Pytac (i pomarzyc jak leszek) chyba kazdy moze? :lol:

Pozdrawiam wszystkich w goracej wodzie kapanych !V

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...