Skocz do zawartości
Forum Burgmania

VII Ogólnopolski Zlot Maxi Skuterowy 3-5.06.2011


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

proszę o wpisanie na listę:

Zybex

Monika

Klaudia-dziecko

Kinga-dziecko

Marcin-dziecko

Majkel

Karolina

Maja - dziecko

i.......... to się okarze - dziecko

Pokoje zarezerwowane.

Siemik- wpłata zostanie uiszczona po 15.12.2010

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Chciałem dziś dokonać rezerwacji miejsca w hotelu ale nie stety po kilku krotnym telefonie dowiedziałem sie że wszystkie miejsca w hotelu są zarezerwowane :(:):P , trudno ..., nie rozumiem tylko nie wielkiej różnicy między hotelem, a polem namiotowym :lol::(

Odnośnik do komentarza

Przepraszam za krytykę na sam początek, ale coś mi się wydaje, że niewypałem jest sam ośrodek na kilkadziesiąt miejsc (żart ? :lol: ), hmm... no i termin :P mógł być lepszy np. 23-26 czerwca ?

dodano: >>>> czyli przyjemnie przedłużony weekend !

Jeśli sięgnę wstecz, to maj i początek czerwca w tym roku i w zeszłym nie należał do ciepłych i suchych. Oby nie powtórzyła się więc taka aura !

Odnośnik do komentarza
Przepraszam za krytykę na sam początek, ale coś mi się wydaje, że niewypałem jest sam ośrodek na kilkadziesiąt miejsc (żart ? :lol: ), hmm... no i termin  :)  mógł być lepszy np. 23-26 czerwca ?

O ile dobrze pamiętam, praktycznie zawsze był to pierwszy tydzień czerwca lub drugi.... czemu miałby akurat teraz być ostatni :P

Zresztą w tym terminie mamy już NADUŚ

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Pawel883 -szt.1+(koszulka XL)+fjord nansen z owcami.

zobaczyć Pawła na owcy - bezcenne :) - jadę :lol::P

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jak może być inaczej - jadę. Kilka dni urlopu zaplanowane już od dwóch tygodni na Burgmanię 2011. Proszę o dopisanie do listy.

a koszulka ??? rozmiar ??? albo M albo XXL do czerwca daleko - wiele może się logo.jpg

Też już przekonałem się telefoniczne, że domki i hotel zarezerwowany. Trzeba skoczyć do Carrefour'a po namiot. Ostatnio były jeszcze 2 i 4 osobowe w cenach 19 - 35 zł. (stara cena 75 - 140) :lol:

Odnośnik do komentarza
nie rozumiem tylko nie wielkiej różnicy między hotelem, a polem namiotowym :lol::P

Też mnie to dziwi szczególnie że różnica między zakwaterowaniem w hotelu/domku i pod namiotem jest znaczna (według cennika) i nijak się to ma to kwoty 30 zł. różnicy w cenie.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Prosze o dopisanie;

ALA koszulka L+MORWA koszulka XL.

ADAM /DZIECKO/ koszulka M

MADZIA /DZIECKO/ koszulka M

już zaczynam odliczanie.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...