Skocz do zawartości
Forum Burgmania

VII Ogólnopolski Zlot Maxi Skuterowy 3-5.06.2011


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

Barti, ZX-space. Sprawiacie wrażenie kogoś kto wszędzie widzi teorie spiskowe. :(  !guns  :)

Barti ty chyba niekoniecznie rozumiesz co czytasz. Zamiast zadawać pytanie o różnicach w cenach (jakby to było najważniejsze !w00t i to w niecałe pół godziny po pierwszym poście w tym wątku), trzeba było się zapisać na zlot i zarezerwować lokum.

Każdy miał równe szanse, więc nie rozumiem o co Wam chodzi.

To nie jest kwestia teori spiskowej. Jakos ostatnio strasznie koloryzujesz B)

Niby mogłem się zapisać, zarezerwować i wpłacić kasę ale pewnie tak jak pare innych osób też mam pracę i inne zajęcia. Poza tym ciężko się zdeklarować w parę godzin z czasem wolnym za pół roku i wpłaceniem od ręki kasy szczególnie że mamy grudzien i okres przedświąteczny <_<

Oczywiscie że wielki szacun dla organizatorów bo plan imprezy wygląda zacnie !OKK

Proponuje jakąś nagrodę specjalną dla osoby która wygrała w pierwszej konkurencji na Burgmanii 2011 czyli wyścigu po miejscówki !OKK !piwko

Mariusz dzieki że napisałeś o opcji bez noclegu co daje nam możliwość spania nie pod namiotem :) Pewnie tak będzie dla niektórych prościej !OKK

Mariusz jeszcze jedna kwestia. Czy jesli wybiorę wariant w namiocie (oczywiście dla dwóch osób ) to będę mógl wjechać na teren skuterem i samochodem jeszcze? Niektórzy na ostatniej Burgmanii tak zrobili i dzięki temu mogli sie zabrac z namiotem lub spać w samochodzie. Przy okazji zawsze coś można komuś przewieść.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Uzupełnienie listy zlotowej !w00t

Dwie osoby dorosłe dopisane do nas to Bargacz i Ela.

Sorki za zamieszanie. !piwko

Kasa leci wieczorem.

Pokoje zaklepane <_< !guns

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

I moje konto trochę lżejsze !piwko

Kasa powinna byc albo dzisiaj albo jutro. pzdr

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ja tez prosze o dopisanie do listy zlotowej :

Zenek + Agatka

Kaska i wiecej szczegółów raczej kolo wiosny.

Odnośnik do komentarza

Z tego co widzę to tytlko 74 miejsca noclegowe (44 hotel + 30 domki) ?? to jakaś porażka !piwko

przy takiej różnicy cenowej (30 zł) chyba muszę się grubo zastanowić...

Najpierw nie szło się dodzwonić a teraz to już po ptakach...

Odnośnik do komentarza

Szacun Panie Panowie .

No to mikołaj dotarł . ZACNA marka jedzie już w czwartek <_< .

Tylko ciekaw jestem czy mieszczanki w tym tak ZACNYM grodzie są pięknej urody !piwko .

Proszę o dopisanie do listy a te dwie czy trzy godziny w nocy to ja mogę nawet kimnąc !guns na ZACNEJ !w00t !OKK .

P.S

Kasa wpłacona , odliczamy czas !OKK .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

!piwko Witam wszystkich. No cóż - czas na pierwszy zlot. Proszę o dopisanie do listy"namiotowej" - przelew po Nowym Roku. Koszulka XL !guns

Odnośnik do komentarza
Siemik, wielki szacunek dla Ciebie za to co robisz dla nas.  <_<  I nie przejmuj się wpisami niezadowolonych, muszą sobie sami poradzić z tym problemem.  ;)

Oj tam, Oj tam, dobra Siemik, Szacun, Worlan ma rację !piwko !guns

Dopisuj do listy Arkadiusz + Iwona + syn lat 11

Ps. Do Wolrlan i Wrzonia : Wy takich bananów nie miejcie na twarzach z tymi pokojami, bo i tak będziemy wszyscy spać na zamczysku, a najprędzej pod !OKK !OKK :angry::P już ja tego dopilnuję. !OKK !w00t

Odnośnik do komentarza

Proszę o dopisanie mnie do listy zlotowiczów bez noclegu.

Kasa będzie na wiosnę.

Tubylców proszę o podawanie namiarów na jakieś sprawdzone i porządne agro w pobliżu, bo w necie nie wszyscy się w RP ogłaszają.

Odnośnik do komentarza

Tak jak pare osob piszacych wczesniej strasznie ciekawi mnie skad wziela sie tak mala roznica cenowa hotel/namiot. Czy ktos z szanownch organizatorow moglby skreslic pare slow na ten temat. Na stronie OSiR-u jest cennnik i tam roznice sa bardzo zauwazalne.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Tak jak pare osob piszacych wczesniej strasznie ciekawi mnie skad wziela sie tak mala roznica cenowa hotel/namiot. Czy ktos z szanownch organizatorow moglby skreslic pare slow na ten temat. Na stronie OSiR-u jest cennnik i tam roznice sa bardzo zauwazalne.

Domek dla 3 osób: 120 Pln czyli 40 Pln za osobę

3 osoby w jednym dużym namiocie

14 Pln za osobę x 3 = 42 Pln

Namiot duży - 14 Pln

Razem 56 Pln czyli 18,66 za osobę

Wszystko cena za dobę!!!

Przy grupach zbiorowych jest rabat do 50% czyli

20,00 za osobę w domku

9,33 za osobę w namiocie

Wychodzi na to, że różnica jest za duża !happybth

Przy rezerwacji całego środka ceny są zawsze z kosmosu i naszą korzyść !happybth

Czy tak trudno policzyć sobie samemu, męczy mnie już to biadolenie o cenę, cena jest taka jaka jest i koniec.

Odnośnik do komentarza

Orzech ja nie marudze o cene bo ona i tak jest atrakcyjna biorac pod uwage plan imprezy. Poprostu roznca cenowa mnie zaciekawila, nie szukam afery. Jestem poprostu ciekawy, mysle ze nie ja jeden. Tez policzylem i bez rabatow wyszlo mi co innego.

wyszly mi takie ceny za 1osobe za pobyt 2 dniowy

namiot - 14zl rozstawienia + 5zl moto + 14zl osoba/doba x2 (dwa dni)=

1 osoba w namiocie 47zl

2 osoby w namiocie za glowe 38zl

3 osoby w namiocie za glowe 35zl

pokoje (2os) 140zl x2dni = 140zl/osoba

pokoje (3os) 160zl x2dni= 107zl/osoba

domki (3os) 120zl x2dni = 80zl/osoba

Ceny bez liczenia rabatow. Jesli porownasz dwie osoby w namiocie i hotelu widac roznice.

Swoja droga brawa do organizatorow za bardz przyzwoita miejscowke.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

No dobrze tylko czemu mają służyć te wywody. Zamiast cieszyć się zlotem większość szuka dziury w całym. Może ten czas przeznaczysz na pomoc Siemikowi, co zrobisz aby było atrakcyjniej na zlocie? Siemik od kilku miesięcy lata po całym Malborku, załatwia jakieś pisma a po wrzuceniu info o zlocie musi czytać wywody o cenach, braku miejsc itd. itp.

Zastanówcie się czasami co piszecie.

W zeszłym roku tylko pomagałem w paru kwestiach przy zlocie i wiem ile to roboty i poświęcenia wymaga. Siemik nie ma wsparcia zbyt dużego a na dodatek same szpile, WSTYD!!!

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Brawo Orzech, wreszcie ktoś napisał głośno to o czym inni tylko myślą. !OKK

Odnośnik do komentarza

Po woli Panowie nie rozpedzajciese, nie mialem zamiaru wbijac szpil, a wy mnie na stos od razu chcecie dac. Poprostu zwrocilem uwage na cos co w wczesniejszych postach pare osob pytalo i nie uzyskalo odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza

Proszę o dopisanie mnie do listy uczestników.

Bobas 1 sztuka !OKK

PS Jak czytam tych panów z CBA to mi się włos na głowie jeży!!!

Odnośnik do komentarza
No dobrze tylko czemu mają służyć te wywody. Zamiast cieszyć się zlotem większość szuka dziury w całym. Może ten czas przeznaczysz na pomoc Siemikowi, co zrobisz aby było atrakcyjniej na zlocie? Siemik od kilku miesięcy lata po całym Malborku, załatwia jakieś pisma a po wrzuceniu info o zlocie musi czytać wywody o cenach, braku miejsc itd. itp.

Zastanówcie się czasami co piszecie.

W zeszłym roku tylko pomagałem w paru kwestiach przy zlocie i wiem ile to roboty i poświęcenia wymaga. Siemik nie ma wsparcia zbyt dużego a na dodatek same szpile, WSTYD!!!

Orzech tak trzymaj .

Wiedziałem że jesteś Gośc !OKK .

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
i tak się zastanawiam...

Ty się nie zastanawiaj, tylko wpisuj się na liste !YES

Transport zawsze się znajdzie,chociaż głęboko wierze ,że pojedziesz 2oo :D !OKK

Ps.Co do zlotu ,to trzymam kciuki za Siemika, bo wyobrażam sobie ile to czasu i zaangażowania potrzeba do organizacji takiej imprezy !OKK

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...