Skocz do zawartości
Forum Burgmania

VII Ogólnopolski Zlot Maxi Skuterowy 3-5.06.2011


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

Termin zaklepany, proszę o dopisanie do listy, nocleg namiotowy !happybth

- Aga (koszulka damska, jeśli rozmiarówka taka, jak rok temu, to rozmiar M)

- Klaud (koszulka męska, rozmiar XXL)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Poprosze o dopisanie mnie do listy uczestnikow, koszulka L.

EDIT: Przelew poszedl.

EDIT: Niestety nie ma juz miejsc ani w hotelu ani w domkach. Pozostal tylko namiot !happybth

Moze ktos ma jedno wolne miesjce?

Odnośnik do komentarza

Wpłaty za domki/hotel miały byc w ciągu 24h a tu dalej nie ma zaksięowanej żadnej wpłaty na liśie. Jeśli ktoś nie wpłacił jeszcze pieniędzy to może podajcię info na stronie i niech zwolnią niezapłacone miejsca w hotelu/domku.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Barti, a ja sie zapytam, ile czasu spędzić chcesz, w tym wymarzonym pokoju hotelowym,

na zlocie Burgmanii ??? !happybth

pzdr

Odnośnik do komentarza
Barti, a ja sie zapytam, ile czasu spędzić chcesz, w tym wymarzonym pokoju hotelowym,

na zlocie Burgmanii ??? !happybth

pzdr

Nie wiem do czego dążysz. Nie chodzi o czas spędzony w pokoju.

Swoją drogą dziwne jest znowu szukanie dziury w całym jak ktoś poprostu zadaje normalne pytanie.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Swoją drogą dziwne jest znowu szukanie dziury w całym jak ktoś poprostu zadaje normalne pytanie.
Wpłaty za domki/hotel miały byc w ciągu 24h a tu dalej nie ma zaksięowanej żadnej wpłaty na liśie. Jeśli ktoś nie wpłacił jeszcze pieniędzy to może podajcię info na stronie i niech zwolnią niezapłacone miejsca w hotelu/domku.

!happybth !happybth

no, faktycznie, ja szukam... !happybth

pzdr

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Barti, a ja sie zapytam, ile czasu spędzić chcesz, w tym wymarzonym pokoju hotelowym,

na zlocie Burgmanii ???  !happybth

pzdr

Nie wiem do czego dążysz. Nie chodzi o czas spędzony w pokoju.

Swoją drogą dziwne jest znowu szukanie dziury w całym jak ktoś poprostu zadaje normalne pytanie.

Zastanów sie chłopaku do czego ty dążysz. Trzeba było przyjechać na spotkanie do C66 i dowiedziałbyś się wielu rzeczy odnośnie organizacji zlotu i może nie miałbys tylu pytań (Siemik dotarł z Malborka a Arkadiusz i Bogdan też paręset km nakrecili i się zjawili i też pracują). Siemik ma i tak sporo pracy (poza swoją zawodową), że może daj na wstrzymanie. Przyjdzie na to czas, że wszystkie wpisy się znajdą we właściwym miejscu. Wrzuć na luz albo ujmij gazu !happybth .

Odnośnik do komentarza
Barti, a ja sie zapytam, ile czasu spędzić chcesz, w tym wymarzonym pokoju hotelowym,

na zlocie Burgmanii ???  !happybth

pzdr

Nie wiem do czego dążysz. Nie chodzi o czas spędzony w pokoju.

Swoją drogą dziwne jest znowu szukanie dziury w całym jak ktoś poprostu zadaje normalne pytanie.

Zastanów sie chłopaku do czego ty dążysz. Trzeba było przyjechać na spotkanie do C66 i dowiedziałbyś się wielu rzeczy odnośnie organizacji zlotu i może nie miałbys tylu pytań (Siemik dotarł z Malborka a Arkadiusz i Bogdan też paręset km nakrecili i się zjawili i też pracują). Siemik ma i tak sporo pracy (poza swoją zawodową), że może daj na wstrzymanie. Przyjdzie na to czas, że wszystkie wpisy się znajdą we właściwym miejscu. Wrzuć na luz albo ujmij gazu !happybth .

Spoko wrzucam na luz !happybth Nie będę zadawał już pytań. Wszyscy wszystko już wiedzą !happybth

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Dziś będąc na zakupach udało mi się zrobić zdjęcie z telebimu w centrum Malborka.Jest to tylko wersja sklecona na szybko tak dla poprawienia mojego samopoczucia w chorobie

dsc04147m.jpg

Odnośnik do komentarza

Kurcze ja jak zwykle z braku czasu zorientowałem się za puźno . Ale nic nie szkodzi , z taką wspaniałą kompanią to i pod drzewem zlegnę .

Siemek dopisz mą skromną osobę i mam nadzieję że szanowna połowa też dotrzyma nam towarzystwa , lecz to ptwierdzić będę mógł dopiero w marcu . Taka praca więc proszę o wyrozumiałość . :lol::lol::lol: !OKK

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

To i ja się piszę.

Zlegnę w swoim namiocie w koszulce XL.

Co myślicie o turnieju rycerskim na naszych rumakach?

Może jakieś piankowe ocieplacze rur mogłyby służyć za kopie?

!happybth

PS

@siemik - super pomysł na miejscowość i świetna reklama !happybth

Odnośnik do komentarza
To i ja się piszę.

Zlegnę w swoim namiocie w koszulce XL.

Nudno na tym forum, więc trochę zamieszam. Dajmy sobie spokój z koszulkami gdyż pożytek z nich mizerny są albo w nieodpowiednim rozmiarze albo gatunek delikatnie mówiąc nie ten a 4-6 koszulek trudno na siebie włożyć aby się pokazać , że byliśmy na tylu zlotach. Proponuję zamiast koszulek znaczki, emblematy. naszywki itp.Będzie taniej i praktyczniej , gdyż będzie można każdą ilość znaczków, emblematów itp przypiąć do jednego rodzaju koszulki z logo Burgmanii z podziałem na poszczególne regiony kraju oraz kolorystykę danego regionu.JA Z KOSZULEK Z POSZCZGÓLNYCH PRZYSZŁYCH ZLOTÓW--REZYGNUJĘ!!!!!. !happybth

Odnośnik do komentarza

O, ciekawy i kontrowersyjny post !happybth .

Ja jestem jak najbardziej za koszulkami z m. in. z jednego powodu -> sa po prostu praktyczne.

Znaczki, emblematy, naszywki i inne gadzety laduja u mnie najczesciej w szufladzie i tyle !happybth ...

Chociaz fakt, tu musze sie zgodzic, duzym plusem znaczka jest jego cena, jednak nigdy nie wystapie np. w kurtce obwieszonej znaczkami z ostatniego polwiecza !tut ...

Dlatego ja wole koszulke okolicznosciowa !happybth .

Odnośnik do komentarza

Koszulka fajna rzecz, moja Pani juz mi pare razy opowiadala jak ja obcy ludzie zaczepiali jak w koszulce z Warki paradowala po miescie i twierdzi ze to b.sympatyczne.

Co do innych gadzetow to czapki i naszywki na kurtke (czesc burgmaniakow takie posiada) jest OK.

Za znaczkami nie przepadam jakos mi sie tak dziwnie kojarza i ci Panowie za Odry na fotkach jakos tak z choinkami mi sie kojarza.

Odnośnik do komentarza

Według mnie koszulki to bardzo przyjemny zlotowy gadżet. Fajnie byłoby gdyby na każdej Burgmanii dostawałóo się dwie koszulki, jedna zlotowa a druga taka bez informacji o zlocie tylko z logo. Ta pierwsza na zlot i jako gadżet ze zlotu a ta druga na codzienne, weekendowe wspólne wypady i spotkania.

Odnośnik do komentarza

Mareczku coś ty takie naszywki to noszą sami emeryci w NRD !tut :D

Odnośnik do komentarza
To i ja się piszę.

Zlegnę w swoim namiocie w koszulce XL.

Nudno na tym forum, więc trochę zamieszam. Dajmy sobie spokój z koszulkami gdyż pożytek z nich mizerny są albo w nieodpowiednim rozmiarze albo gatunek delikatnie mówiąc nie ten a 4-6 koszulek trudno na siebie włożyć aby się pokazać , że byliśmy na tylu zlotach.

Lechu

ja wiem że zmiany są wskazane i polecane prze wszystkich terapeutów dla !happybth

ale oprócz praktycznych zastosowań o których napisał Bigu to wspomnę jeszcze o jednej !OKK

jak założysz 4-6 koszulek ( jak będziesz potrzebował pomocy to zadzwoń na pewno pomogę ) to płaszcza na zimę nie będziesz musiał zakładać, wiesz jakie to oszczędności !happybth

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...