Skocz do zawartości
Forum Burgmania

VII Ogólnopolski Zlot Maxi Skuterowy 3-5.06.2011


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Barti Opinie, sugestie będę czytał i analizował jednak efekt końcowy zależeć będzie nie tylko ode mnie. 170zł. chciałbym aby wpłynęło na konto zlotu od każdego mieszkańca Malborka, za obejrzenie naszych !OKK , wtedy zlot odbył by się w komnatach zamku z parkingiem i saunami w oryginale !OKK , przypuszczam że i fosę w okół zamku napełnili by na tydzień- to żart :( .

Pozdrawiam Siemik

Odnośnik do komentarza
Mam pytanie: Czy można wjechać na zlot bez wcześniejszego wpisania się na liste i zapłącenia gotówką przy wjeździe ?

Czyli na tak zwany "krzywy ryj"? !OKK

Odnośnik do komentarza

Nie "krzywy ryj" tylko nie wiem czy będę mógł pojechać. Nie jestem z tych co z daleka krzyczą że pojadą a jak przychodzi co do czego to " ja nie mogę, ja nie wiedziałem, ja nie chciałem". Poprostu - mogę to przyjeżdżam i płacę wpisowe . To miałem na myśli.

Widzę marcino1 że czytanie w myślach słabo Ci wychodzi !OKK

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Nie będzie żadnego problemu z przyjazdem bez zapisywania.Trzeba będzie jednak się liczyć z tym że może zabraknąć pewnych rzeczy które będzie trzeba zamówić kilka tygodni wcześniej !OKK , chociaż postaramy się być przygotowani na różne niewiadome żeby każdy był zadowolony !OKK .

Odnośnik do komentarza

Dzięki za konkretną odpowiedź. Moja niewiedza wynika z tego że ostani zlot motocyklowy zaliczyłem w latach 90-tych ubiegłego wieku a od tamtego czasu pewnie wiele się zmieniło.

Odnośnik do komentarza
Widzę marcino1 że czytanie w myślach słabo Ci wychodzi !OKK

He, he... moja żona czasami twierdzi podobnie :D

Ale gdybym umiał czytać w myślach to moje życie byłoby... cóż, zupełnie inne !OKK

Żeby nie było nie na temat, to mam nadzieję, że Ci się uda dojachać bo zapowiada się fajne spotkanko. A jak rozreklamowane ;)

Odnośnik do komentarza

Mam zapytanie do kolegów/koleżanek z Poznania lub wybierających się przez Poznań. Czy ma ktoś wolne miejsce w 4oo? Idealnie 2 miejsca. Wybrałbym się z małżonką ale ona nie jeździ na 2oo. Oczywiście mogę pokryć część kosztów paliwa itp.

Odnośnik do komentarza

No to ja na tak zwany „krzywy ryj” też się piszę.

marcino1 wyobraź sobie, że są tacy ludzie, którzy nie mogą zadeklarować w grudniu czy styczniu, że za pół roku będą tu czy tam.

Dla przykładu; ja się dowiem 25.05 czy 3—5.06 będą dla mnie dniami wolnymi od obowiązków.

Pasuje Ci taki numer?

Odnośnik do komentarza
No to ja na tak zwany „krzywy ryj” też się piszę.

marcino1 wyobraź sobie, że są tacy ludzie, którzy nie mogą zadeklarować w grudniu czy styczniu, że za pół roku będą tu czy tam.

Dla przykładu; ja się dowiem 25.05 czy 3—5.06 będą dla mnie dniami wolnymi od obowiązków.

Pasuje Ci taki numer?

Naprawdę nikt się nie zorientował że to był żart ze strony marcino? :rolleyes:

Żeby nie było - też nie wiem czy przyjadę

Odnośnik do komentarza
No to ja na tak zwany „krzywy ryj” też się piszę.

marcino1 wyobraź sobie, że są tacy ludzie, którzy nie mogą zadeklarować w grudniu czy styczniu, że za pół roku będą tu czy tam.

Dla przykładu; ja się dowiem 25.05 czy 3—5.06 będą dla mnie dniami wolnymi od obowiązków.

Pasuje Ci taki numer?

dżizus, Flyman, zlituj się...

i poczytaj posta Woody'ego powyżej.

Ciut więcej luzu. Poza tym patrz na te żółte buźki obok tekstu.

A "taki numer" mi pasuje. Większość z nas jest w podobnej sytuacji.

Pozdrawiam w ten piękny słoneczny dzień i mam nadzieję, że się wszyscy osobiście spotkamy w Malborku :rolleyes: i :)

Odnośnik do komentarza
(...)A "taki numer" mi pasuje. Większość z nas jest w podobnej sytuacji. (...)

Nie przesadzajmy i pomyslimy o sprawach organizacyjnych. Jak Siemik ma przewidziec ilosc uczestnikow?

O ile wiem, nie opiera sie na poradach krysztalowej kuli :rolleyes: .

O ile jakies 10% procent nie znajacych dnia ani godziny !tut jest do zaakceptowania, to jednak jak wyobrazacie sobie placenie przez Siemika zobowiazan zlotowych, jesli prawie kazdy powie "nie wiem czy przyjade, zaplace na bramce" :) . W ten sposob nie da sie zaplanowac zadnej imprezy.

PS. Juz slysze te stekania -> zabraklo dla mnie koszulki, zabraklo dla mnie tego czy czy owego...

Ja rozumiem, ze najlepiej jest przyjechac (lub nie), zaplacic na bramce i po sprawie. Postawcie sie jednak w sytuacji Siemika, kiedy duza grupa osob zamelduje sie radosnie na bramce oczekujac "fajerwerkow". Zamelduje lub... nie zamelduje :) ...

Odnośnik do komentarza

dr. big,

chyba zaszło nieporozumienie. Sądzę, że większość z nas zrobi wszystko aby być na zlocie a po to został ustalony termin wpłaty, aby z góry była znana liczba uczestników. To zrozumiałe. Ewentualne pojawienie się przy bramce naszego kolegi jest czymś zupełnie wyjątkowym.

Odnośnik do komentarza
(...)Ewentualne pojawienie się przy bramce naszego kolegi jest czymś zupełnie wyjątkowym.

Wlasnie po to jest moj post, sytuacje wyjatkowe sa jak najbardziej naturalne i kazdy je rozumie.

Chodzi o to, aby te sytuacje wyjatkowe nie staly sie norma :) .

Odnośnik do komentarza

Marcino1 — wyluzowałem :)

dr.big — u mnie się nic nie zmieni, 25.05 to Deadline na planowanie czerwca.

Mam tak co miesiąc i od lat. Ale, jak tu siedzę przy kompie, przysięgam, że jak dojadę, to nie będę marudził, że czegoś zabrakło. Mam świadomość spontanicznych wypadów i wiem z czym się to je.

Ważne, by spędzić miło weekend !zorro

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Panie i Panowie , mam wielką nadzieję że wszyscy będziecie zadowoleni z pobytu na zlocie w Malborku, nawet Ci którzy przybędą na chwilkę !winkiss .Co najważniejsze to proszę pamiętać że każdy może przyjechać i będzie mile widziany.

dr.big dobrze prawi ale każdy z nas jest na tyle dorosły że zdaje sobie sprawę z pewnych konsekwencji nie przewidzianych zdarzeń losowych.

ps. Wiosna idzie, szykujcie !scooter y Malbork jest na północy polski więc nasze śliczne !scooter !piwko muszą być sprawne.

Pozdrawiam Siemik

Odnośnik do komentarza
A czy mieszkańcy będą mieli możliwość obejrzenia naszych Maxi na teranie zlotu? Nie wiem ale myślę nad tym tematem.

Pozdrawiam Siemik

jezeli chodzi o reklame Burgmani2011 w Malborku to spoko-niech mieszkancy wiedza ze cos takiego bedzie w ich rodzimym miescie i niech oczekuja...

siemik-mysle ze tu by trzeba zrobic jak to zwykle bywa-parada po miescie i okolicach-zjazd na rynek lub parking przy zamku na jakis czas zeby "gapie"nas odwiedzili !scooter i powrot na nasze obozowisko !YES

Odnośnik do komentarza

No więc przyszła pora i na mnie :lol: - przelew jest już w drodze (nocleg zorganizuję sobie sam), a koszulka rozmiarze L powinna na mnie pasować.

Będę wdzięczny za dopisanie do listy uczestników.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Siemka. Ze względu na zobowiązania techniczne jakie trzeba ponieść przed zlotem, proszę o wpłaty na konto zlotowe do połowy maja.

Pozdrawiam Siemik

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...