Skocz do zawartości
Forum Burgmania

VII Ogólnopolski Zlot Maxi Skuterowy 3-5.06.2011


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

dr.bigu- nie rozdawaj emigrantom nagród w ciemno. Z przekory mogę zrobić większe kółeczko aby nagroda'' jeśli takowa będzie'' została w kraju. PATRIOTA!!!!

              :o                :(

Hahaha, oj Lechu :( . Nawet liczac najkrotsza droga to jednak cale 1300 km :P .

Przejechac na zlot ponad tysiac kilometrow, to naprawde godne szacunku i podobnie jak Burgmaniacy jadacy do Marl (ponad 1000 km) nie wiedze tu nic zlego w rozdawaniu (zwlaszcza nie swoich :P ) "nagrod" :) ...

Liczy sie traska, a nie katalogowanie, bo rownie dobrze mozemy zaczac dzielic jezdzacych na skuterach na"wlasciwe" marki...

...a wszyscy i tak wiedza, ze Gilera rulez!!! :(

PS. Pamietam takich, co to wracajac z wakacyjnego wyjazdu zahaczyli o zlot i probowali wyludzic nagrode za traske :P ...

Pewnie to byli patrioci :P teraz kumam :) .

Odnośnik do komentarza
dr.bigu- nie rozdawaj emigrantom nagród w ciemno. Z przekory mogę zrobić większe kółeczko aby nagroda'' jeśli takowa będzie'' została w kraju. PATRIOTA!!!!

              :o                :(

Hahaha, oj Lechu :( . Nawet liczac najkrotsza droga to jednak cale 1300 km :P .

Przejechac na zlot ponad tysiac kilometrow, to naprawde godne szacunku i podobnie jak Burgmaniacy jadacy do Marl (ponad 1000 km) nie wiedze tu nic zlego w rozdawaniu (zwlaszcza nie swoich :P ) "nagrod" :) ...

Liczy sie traska, a nie katalogowanie, bo rownie dobrze mozemy zaczac dzielic jezdzacych na skuterach na"wlasciwe" marki...

...a wszyscy i tak wiedza, ze Gilera rulez!!! :(

PS. Znam takich, co to wracajac z wakacyjnego wyjazdu zahaczyli o zlot i probowali wyludzic nagrode za traske :P ...

Pewnie to byli patrioci :P teraz kumam :) .

Dr.Big dzieki za wsparcie ....

nie wiedzialem o zadnych nagrodach i nie z tego powodu mam w planie przyjechac do was a nagrode zostawcie sobie w waszym kraju jak wam na niej tak bardzo zalezy ( bynajmniej co niektorym...) ja naprawde nie jade do Was z jej powodu !!!

pozdrawiam ... "cudzoziemiec " bynajmniej co dla niektorych

Odnośnik do komentarza

Ja ze swojej strony powiem tylko: obojetnie kto z jakiego kraju czy regionu sie na zlot "przytelepie", bedzie milo i serdecznie powitany przez WIEKSZOSC osob bioracych udzial w zlocie :o .

PS. Jak na calym swiecie i w kazdym srodowisku, to i tu zawsze znajda sie jednak osoby "ktorym cos nie pasuje" i ktore beda "szukaly dziury w calym" za wszelka cene. To tak jak ze zlotem, zawsze znajda sie osoby, ktorym nie bedzie pasowalo na zasadzie: "bo zupa byla za slona". Niestety trzeba z tym zyc i, moim zdaniem, nie ma co zwracac wiekszej uwagi na takie przypadki... w miare mozliwosci eliminujac je ze swojego otoczenia.

Odnośnik do komentarza
Ja ze swojej strony powiem tylko: obojetnie kto z jakiego kraju czy regionu sie na zlot "przytelepie", bedzie milo i serdecznie powitany przez WIEKSZOSC osob bioracych udzial w zlocie !OK .

PS. Jak na calym swiecie i w kazdym srodowisku, to i tu zawsze znajda sie jednak osoby "ktorym cos nie pasuje" i ktore beda "szukaly dziury w calym" za wszelka cene. To tak jak ze zlotem, zawsze znajda sie osoby, ktorym nie bedzie pasowalo na zasadzie: "bo zupa byla za slona". Niestety trzeba z tym zyc i, moim zdaniem, nie ma co zwracac wiekszej uwagi na takie przypadki... w miare mozliwosci eliminujac je ze swojego otoczenia.

tez jestem tego zdania, ale musialem tez swoje zdanie napisac bo uwazam takie obarczanie jest nie w porzadku.

Jestem dobrej mysli i mam nadzieje ze ten moj pierwszy zlot z wami dobrze zostanie mi w pamieci.... :(:o

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Mirek nie martw się niczym .Tak jak rozmawialiśmy polecimy razem ,będzie ok'.

ps.proszę niepodpuszczać mi kumpla.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Miro71... Nie przejmuj się pewnymi "przypadkami" (żeby była jasność- Lechu to o Tobie mowa !OK ) i przyjeżdżaj do nas. An'tonio 650 da radę, Ty napewno też :blink: ... tym bardziej jak będziesz miał takiego kompana w podróży jak pawel883 :lol: !yawn

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Miro71... Nie przejmuj się pewnymi "przypadkami" (żeby była jasność- Lechu to o Tobie mowa  !sciana ) i przyjeżdżaj do nas. An'tonio 650 da radę, Ty napewno też  !OKK ... tym bardziej jak będziesz miał takiego kompana w podróży jak pawel883  !OK  !OK

To bardziej niż pewne, że AN 650 razem z Tobą da radę.

A malkontentem się nie przejmuj, niestety w każdej grupie się trafiają.

Odnośnik do komentarza

dzieki wszystkim za wsparcie ...

Dam rade (przynajmniej mam taka nadzieje ) inaczej bym sie nie rzucal na taka dzua wode tym bardziej ze bede jechal z tak doswiadczonym przewodnikiem jak Pawel ( chociaz czesc drogi ) jupi

i na tym zakoncze ten temat ...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Miro71 Ja tam jeszcze nic nie wiem o żadnych nagrodach poza jedną dla organizatorów, czyli nagrodą będzie zadowolenie ze zlotu i frekwencja uczestników. Osobiście lubię obcokrajowców gdyż przez nich Malbork jet coraz piękniejszy no i można zrobić zlot maxi skuterowy !OKK bo bez turystów byłby nadal miastem bez przyszłości.

Jeśli martwisz się kilometrami to odpowiem że sam chciałbym taką traskę zrobić i zrobię ale troszkę mniejszą bo do Marl a !sciana wytrzyma na pewno, nie takie przebiegi były robione.

Pozdrawiam Siemik

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
dzieki wszystkim za wsparcie ...

Dam rade (przynajmniej mam taka nadzieje ) inaczej bym sie nie rzucal na taka dzua wode tym bardziej ze bede jechal z tak doswiadczonym przewodnikiem jak Pawel ( chociaz czesc drogi ) jupi

i na tym zakoncze ten temat ...

Jeśli możesz to wrzuć pod siedzenie trochę więcej narzędzi bo Pawłowi lubi się czasami pasek ślizgnąć !sciana

Odnośnik do komentarza

Może dla kogoś to dziwne pytanie ale zastanawia mnie po co są te wszystkie reklamy w mediach i na bilbordach? Chodzi o to żeby "nagonic" jak najwięcej osób?

Odnośnik do komentarza
Chodzi o to żeby "nagonic" jak najwięcej osób?

Po prostu "popularyzacja idei i propagowanie zalet użytkowania !piwko "?

Odnośnik do komentarza
Może dla kogoś to dziwne pytanie ale zastanawia mnie po co są te wszystkie reklamy w mediach i na bilbordach? Chodzi o to żeby "nagonic" jak najwięcej osób?

A masz naklejke Burgmanii na swoim skuterze ? Jak ja masz to odpowiedz sobie po co ją nakleiłeś.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Może dla kogoś to dziwne pytanie ale zastanawia mnie po co są te wszystkie reklamy w mediach i na bilbordach? Chodzi o to żeby "nagonic" jak najwięcej osób?

Barti wystarczy pzrzeczytać regulamin klubu i wszystko wiadomo po co, a nie doszukiwać się następnych teorii spiskowych.

"II. Cele i środki działania

1.Celem Klubu jest:

a. tworzenie zwartej grupy właścicieli, użytkowników i pasjonatów Maxi Skuterów,

b. krzewienie i popularyzacja wśród społeczeństwa wiedzy i kultury związanej z Maxi Skuterami,

c. propagowanie turystki Maxi Skuterowej krajowej i zagranicznej,

d. podnoszenie kwalifikacji członków Klubu oraz wsparcie techniczne i merytoryczne,

e. współpraca z innymi Klubami miłośników Maxi Skuterów w kraju i zagranicą.

2. Klub realizuje swoje cele poprzez:

a. integrację posiadaczy i użytkowników Maxi Skuterów,

b. prowadzenie strony internetowej www.burgmania.net,

c. prowadzenie forum internetowego,

d. organizację corocznego zlotu Klubu Burgmania,

e. organizację innych imprez, rajdów, spotkań i wyjazdów grupowych,

f. promocję Klubu oraz Maxi Skuterów w mediach,

g. podejmowanie działań mających na celu podnoszenie bezpieczeństwa ruchu drogowego oraz propagowanie właściwych postaw innych użytkowników dróg w stosunku do motocyklistów."

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Może dla kogoś to dziwne pytanie ale zastanawia mnie po co są te wszystkie reklamy w mediach i na bilbordach? Chodzi o to żeby "nagonic" jak najwięcej osób?

Tobie to sie kolego chyba bardzo nudzi?Proponuje przygotować sprzęt do jazdy,a nie szukać kolejnych problemów !piwko

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Może dla kogoś to dziwne pytanie ale zastanawia mnie po co są te wszystkie reklamy w mediach i na bilbordach? Chodzi o to żeby "nagonic" jak najwięcej osób?

generalnie chodzi o to ze nie jestesmy zamknieta spolecznoscia, a Wrzonio chyba wyjasnil jak najlepiej sie da !piwko

Odnośnik do komentarza

A ja mam do Organizatorów Burgmanii 2011 takie pytanie w imieniu kolegi, któremu naopowiadałem cudów na temat zlotu i też chciałby przybyć znad morza. Nie ma (jeszcze !V) :D tylko moto. Paskudne zresztą. Może czy nie może?

(nie chcę sugerować odpowiedzi ale powiedziałem mu, że może)

!sciana

Odnośnik do komentarza

Hallo Panowie Wrzonio i Krzytro - kolega zadał tylko pytanie - odpowiedzieliście i ok - ja tu nie widzę ,,teorii spiskowych" czy szukania problemów jak napisaliście...

...

Odnośnik do komentarza

Może jakoś źle coś napisałem bo znowu sie wszyscy nakręcili :D Poprostu jakiś czas temu przy okazji poprzedniej Burgmanii na posta jednego z kolegów odnośnie większej reklamy zlotu odpowiedziano bardzo negatywnie. Pisano wtedy że to jest taka (jak dobrze pamitam) troche zamknięta społecznośc i kto jest Burgmanią zainteresowany to napewno trafi.

Myślałem że może w tym roku organizator przewiduje np. jakiś pokaz skuterów dla osób z poza zlotu. Osoby zainteresowany (mieszkańcy, turyści) mogłyby przyjśc i nie płacąc za zlot na jakimś wydzielonym terenie np. pooglądac nasze wypielęgnowane cacka !sciana Wtedy taka reklama moim zdaniem byłaby bardzo wskazana. To by bardzo pasowała to idei propagowania maxiskuteryzmu !V

Odnośnik do komentarza
(...)jeszcze nic nie wiem o żadnych nagrodach(...)

Jesli nie bedzie nic przewidziane za najdluzsza trase, to sam jakas drobnostke ufunduje :D . Zeby nie byc goloslownym i zeby nie obecywac "golebi na dachu" !V !sciana ...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Witam wszystkich.

Szczerze mówiąc nie zastanawiałem się dlaczego reklamuje nasz zlot. Myślę że ze względu na to iż mam taką możliwość i podoba mi się że ludzie pytają się mnie co to takiego MAXI a ja im opowiadam.Może też z tego powodu aby było jak najwięcej mieszkańców na trasie naszej parady.

A czy mieszkańcy będą mieli możliwość obejrzenia naszych Maxi na teranie zlotu? Nie wiem ale myślę nad tym tematem.

Jeśli chodzi o biegowce, Maxi to też moto, więc myślę że nie będzie problemu, aby tylko nie "palił gumy" nie stawał na koło" i miał tłumik nie hałasujący !OKK .

Pozdrawiam Siemik

Odnośnik do komentarza
A czy mieszkańcy będą mieli możliwość obejrzenia naszych Maxi na teranie zlotu? Nie wiem ale myślę nad tym tematem.

Wydaje mi się że to byłoby ciekawe. Zawsze zloty są takie zamknięte i odizolowane od osób naz ewnątrz. To była by największa reklama dla nas gdyby każdy mógł przyjść zrobić sobie zdjęcie a dzieci może przejechać kawałek na tylnej kanapie ;) Reklamy są ok ale osoba która ją zobaczy i będzie chciała zobaczyć jak taki zlot wygląda i popatrzeć na maszyny przy bramie zastanie kase i do wpłacenia 170 zł. ;) Nie wiem jak wyglada dokładnie teren zlotu ale może jest możliwość żeby osoby z poza zlotu na jakimś placyku mogły pooglądać, pomacać i zrobić zdjęcia naszych wypieszczonych !OKK Dla niektórych takie skutery zawsze będą w sferze marzeń :) I wtedy faktycznie można reklamować np. tzw dzień otwarty :(

P.S. Dla kolegów lubiących teorie spiskowe - dajcie juz spokój !OKK

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...