Skocz do zawartości
Forum Burgmania

VII Ogólnopolski Zlot Maxi Skuterowy 3-5.06.2011


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Kasa poszła.

Sorki Grzesiu, że tak późno, ale losy wyjazdu ostro się ważyły.

Nic nie jest za późno.Najważniejsze że będziemy mogli się spotkać.Na szczęście teraz ja będę miał klucze i nie będę musiał spać na korytarzu między krzesłami :D

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Mamy kolejnego, mocnego NEWSa w temacie *Burgmania 2011*... W dniu dzisiejszym otrzymaliśmy, jako chyba pierwszy w historii Malborka Klub 2oo, oficjalną zgodę władz miasta na wjazd na dziedziniec Zamku :)

Nie ukrywam, że bardzo nam na tym zależało... pomijam już kwestię przerewelacyjnej fotki grupowej jaką będziemy mieli możliwość zrobić na dziedzińcu :angry:

Kolejne newsy już za chwilę... :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Mamy kolejnego, mocnego NEWSa w temacie *Burgmania 2011*... W dniu dzisiejszym otrzymaliśmy, jako chyba pierwszy w historii Malborka Klub 2oo, oficjalną zgodę władz miasta na wjazd na dziedziniec Zamku :robot:

Nie ukrywam, że bardzo nam na tym zależało... pomijam już kwestię przerewelacyjnej fotki grupowej jaką będziemy mieli możliwość zrobić na dziedzińcu :jockey:

Kolejne newsy już za chwilę... :Jumpy:

Mariusz czemu ta chwila tak długo trwa !sciana

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Siemka.

Ze względu na to iż doszła jedna z dwóch najważniejszych dla mnie i chyba dla wszystkich atrakcji, zmieni się troszkę w godzinach plan zlotu w dniu 04 czerwca 2011r. ale za chwilkę :jockey: napiszę.

Pozdrawiam Siemik

Odnośnik do komentarza

Wreszcie wolność od PIT-ów :P , pora się zgłosić.

Proszę o dopisanie do listy

Danka L

Darek L

Kasa już poszła.

Pozostało czekanie na drugi już w tym sezonie wypad i miłe spotkania.

Pozdro od PES. !OK

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Siemka

Nie gniewajcie się na mnie ze na bieżąco nie uaktualniam wszystkiego ale dziś już mi się nie chce.Jutro rano się postaram.Dziś chcę już tylko poczytać.

Pozdrawiam Siemik

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Pieniądz przelany. Koszulka XL.

Pozdrowienia i do zobaczenia.

Rozumiem że mam Cię dopisać do listy?

Siemka

Dostałem kilka przelewów od osób których nie mogę z nikim skojarzyć.Proszę o kontakt n/w osoby.

- "fra" jerzejów klasztorna ?

- "Danka, Darek z PES" ?

- "Jarek.sz"?

Proszę w tytule przelewu podawać niki osób za które robione są przelewy i numery na liście zlotowej.

Pozdrawiam Siemik

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Dopisałem najnowszą aktualizację w pierwszym poście. Nastąpiły drobne kosmetyczne zmiany godziny i startu parady... A poza tym...

W trakcie trwania zlotu, będzie możliwość odwiedzenia Parku Linowego w Malborku położonego tuż obok miejsca zlotowiska. Dla wszystkich uczestników zlotu "Burgmania 2011* ceny w parku z 50% rabatem. Jeśli miasto upora się z otwarciem Parku Dinozaurów to także i tutaj mamy obiecany w/w rabat. Będzie też opcja pełnego zwiedzania Zamku w Malborku z opcją elektronicznego lektora z rabatem 70% (Dla zlotowiczów wejście: cena 10 pln, lektor/ tłumacz 8 pln kaucji za urządzenie). Kupony rabatowe będą rozdawane podczas rejestracji i otrzyma je każdy zlotowicz.

Mam potwierdzenie od Kymco iż w trakcie Zlotu dostępne będą dla uczestników jazdy testowe modelami Downtown 300i oraz People GTi 300 (możliwe, że także Xciting 500R). Przypomnę, że jazdy testowe będą też możliwe elektrycznymi Vectrix'ami !V.

Odnośnik do komentarza

(...)W trakcie trwania zlotu, będzie możliwość odwiedzenia Parku Linowego w Malborku położonego tuż obok miejsca zlotowiska. Dla wszystkich uczestników zlotu "Burgmania 2011* ceny w parku z 50% rabatem.(...)

Sorry za wcine OT:

Ze swojej strony moge tylko polecic, bylo swietnie !OKK .

Co prawda dzieciaki wyprzedzily mnie prawie na kazdej "przeszkodzie", ale co tam, w koncu mam przeciez lek wysokosci ;) ...

PS. A myslalem, ze koszulka z Batmanem pomoze mi skakac po drzewach ;) .

img1368c.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Sorry za wcine OT:

Ze swojej strony moge tylko polecic, bylo swietnie !OKK .

Co prawda dzieciaki wyprzedzily mnie prawie na kazdej "przeszkodzie", ale co tam, w koncu mam przeciez lek wysokosci ;) ...

PS. A myslalem, ze koszulka z Batmanem pomoze mi skakac po drzewach :) .

img1368c.jpg

Tego Gościa na zdjęciu po lewej stronie to skąś znam . ;)

ps: Kasa poszła

Odnośnik do komentarza

Rzutem na taśmę proszę o dopisanie do listy:

Marysia koszulka roz. S, opcja namiot

Żaba koszulka roz. S, opcja namiot

Kamil koszulka roz. S, opcja namiot

Kasa w drodze :)

Odnośnik do komentarza

Proszę o dopisanie do listy Marcin62 + MarcinG

Koszulki najwiękasza + XXL

Kasa zostanie przelana 28-29.04.2011

Wersja namiot...

Kasa poszła mamy nr 184 i 185 tylko koszulka jedna :blink: na liście.

Także koszulki dwie jak jest to rozmiar XXXL i XXL

pozdr

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Siemka

Proszę o podanie kto jest kim n/w osoby.Przelewy, które dostałem nie mogę z nikim dopasować na liście zlotowej.

- Danka i Darek z PES - wpłata dokonana 29.04.2011r.

- xmarcin - wpłata dokonana 02.05.2011r.

- Karolina i ogryzek - 04.05.2011r.

Proszę o kontakt.

Pozdrawiam Siemik

Odnośnik do komentarza

- Danka i Darek z PES - wpłata dokonana 29.04.2011r.

Wreszcie wolność od PIT-ów whist , pora się zgłosić.

Proszę o dopisanie do listy

Danka L

Darek L

Kasa już poszła.

Pozostało czekanie na drugi już w tym sezonie wypad i miłe spotkania.

Pozdro od PES. !OK

- xmarcin - wpłata dokonana 02.05.2011r.

Pieniądz przelany. Koszulka XL.

Pozdrowienia i do zobaczenia.

Nie widzę tylko, żeby Karolina się zgłaszała. Najpewniej zapłaciła i zapomniała napisać posta :lol:

Odnośnik do komentarza

- Danka i Darek z PES - wpłata dokonana 29.04.2011r.

Siemik !

Kasa chyba mnie wyprzedziła :rolleyes:

a w Rogoźnie musiałeś "przejść przez nasze ręce" no i egzamin na prawko u mnie zdawałeś !OK

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...